Честит 8 март на всички предприемачки!

От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Честит празник на всички жени и всички, които се чувстват такива ;). Много сбъднати женски мечти!
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Честит празник на всички жени и всички, които се чувстват такива ;). Много сбъднати женски мечти!
:shock: :shock: :shock: :shock:
Това пък какво трябва да означава? Педалите превземат осми март :lol:
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

:shock: :shock: :shock: :shock:
Това пък какво трябва да означава? Педалите превземат осми март :lol:

Прекрасно е, когато хората проявяват чувство за хумор и виждат живота шарен, а не черно-бял :). Посъбери си шокираните очи и се радвай на всичките хубави неща ;)
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Бъдете винаги красиви и нежни, защото ВИЕ сте това, което ни кара всяка сутрин да ставаме с мисълта, че има за какво да се живее! :)
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Мислете и за утрешния ден! :mrgreen:

417768_3123064689873_1662289340_2571598_1180100419_n.jpg
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Честит празник на всички жени. Бъдете като кралицата на цветята - розите: мили, нежни, добри, красиви, но в същото време когато е нужно да показвате бодлите си, за да се защитите от зложелатели!
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Честит 8 Март на всички дами и от мен! :)
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Честито и от мен на всички дами във форума,
но понеже съм един кофти пич и нескромен младеж ще се похваля анонимно с кошницата, която аз поръчах за празника за една дама - http://imageshack.us/f/843/dsc00246xn.jpg/ 101 бройки аранжирани по мое виждане така, на живо е още по-голямо...

Тея честитки виртуални във фрйсбуците с картинки не важат...требе да си играч!

Следващия път 1001 ама нещо ще е кич май май :D
 
От: От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Честито и от мен на всички дами във форума,
но понеже съм един кофти пич и нескромен младеж ще се похваля анонимно с кошницата, която аз поръчах за празника за една дама - http://imageshack.us/f/843/dsc00246xn.jpg/ 101 бройки аранжирани по мое виждане така, на живо е още по-голямо...

Тея честитки виртуални във фрйсбуците с картинки не важат...требе да си играч!

Следващия път 1001 ама нещо ще е кич май май :D
В новините казаха, че един от руските републики купил на жена си 1 милион червени рози, доставка от Холандия. Тука на местна почва пък показаха един огромен билборд, поръчан от анонимен мъж, за анонимна жена пак с рози и любовни обяснения.
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

[video=youtube;2G2x5EGEGyI]http://www.youtube.com/watch?v=2G2x5EGEGyI&feature=related[/video]

Честит празник на всички жени и от мен!
Бъдете като Таря - и да ви изгонят от колектива, и да ви изгонят от работа, поплачете, пък се изправете и продължете пътя си!
 
От: Честит 8 март на всички предприемачки!

Осми март е ден на мама, но с какво да я даря ?
....Една лопата по главата и да си гледа работата:p

Бъзикам се честито на тези които празнуват защото у нас такива няма, женските се обиждат че ги уважаваме само един път в годината и ми честитят 2 февруари ако аз ги поздравя за 8 март
 

Горе