Четем, не разбирам и викам неволята!

dalasweb

Well-Known Member
Значи толкова се опитвах и четох , но така не мога да си наглася в gmaila да получа съобщение, че ми е отворено писмото.Някой да знае?

 
я пак , че не схванах какво точно искаш
 
обратна разписка
 
А темата бе за Gmail read receipt, но ме домързя да напиша подробно, което е моя вина.
Искам след като изпратя писмо, да получа отговор, че е прочетено.
Даскалката по рисуване ни питаше.
Защо на картината художника е нарисувал рибите извън аквариума, че плуват?
Тогава не знаех отговора.:)
Сега определено мислим, че си е резал ухото.:)
Подобно е и с темата!
 
Последно редактирано:
Ето: https://support.google.com/a/users/answer/9308953?hl=en

Но май не попадаш в един от акаунтите. ;)
Това го бях че и нямам служебен или училищен акаунт, затова мислих, че някой тук знае някаква врътка.
А и не е честно от гугъл страна за милионите нямащи права за услугата им.
 
Има го като опция на платените версии за служебно и административно ползване. На @gmail.com го няма.
 
Ако смяташ да пращаш такива подкани на бизнес партньори, помисли добре. Дразнещи и непрофесионални са, а и повечето фирми са си настроили имейла директно да ги игнорира.
 
междудругото днес форума се отваря адски бавно , да няма Ddos атака към сървърите или се е бъгнало нещо?
 
Ако смяташ да пращаш такива подкани на бизнес партньори, помисли добре. Дразнещи и непрофесионални са, а и повечето фирми са си настроили имейла директно да ги игнорира.
Не е изобщо за това.
Мързи ме вече да гледам, как се чистят немски тоалетни, с немска вода, с голямо съдържание на варовик!
И откакто другаря Путин започна да чертае в Украйна, скъпотията налази в Германия.
Съм си подал документите за социал през нета на емайла им, но все още нямам отговор.
Може да не са ги получили, а може да са ми отказали - Кой знае?
Важното е да знам и да не губя време.
Виж колко свободни украинки има тук .
Пращаш твойта в България.Събираш се с някоя украинка. И ставаш със статут бежанец.
А за тях всичко е безплатно - нет, разговори към украйна, курсове, ядене, жилища, дрехи.ЕДВА ЛИ някоя да се върне в Украйна след войната.
Такива ти ми разсъждения!:)
 

Горе