Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

asmaistora

Member
Здравейте,

Искам да попитам къде точно се получава този четирицифрен пейпал код, нужен за потвърждение на карта? Изпратиха ми следното съобщение:
"If you access your card statement online, you will see the number within 2-3 business days. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail."
По мейл ли ще дойде???
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

А къде се гледа тая транзакция??? (Сори за тъпия въпрос може би :))
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Незнам не съм запознат много, много но може БИ ОТ КЪДЕТО ИМАШ КАРТАТА, ДЕМЕК БАНКАТА :p
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Хм, а възможно ли е по мейл-щото ми пишат : "If you access your card statement online, you will see the number within 2-3 business days. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail."
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Ами доколкото знам, май от банкомат може да си видиш последните 5 транзакции. Трябва банкомата да е на твоята банка и да предлага тази услуга.
 
От: От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Хм, а възможно ли е по мейл-щото ми пишат : "if You Access Your Card Statement Online, You Will See The Number Within 2-3 Business Days. If You Don't Have Online Access To Your Statement, Please Wait For Your Printed Statement To Arrive By Mail."

Здравей , това го пише ако евентуално имаш интернет банкиране ти тогава можеш да влезеш в сметката си в банката направо от вкъщи и да видиш всяка една транзакция , а също така да направиш транзакции. При условие
че нямаш трябва да отидеш в банката и да поискаш примерно последните 5 транзакции-разпечатка и там пише Pyapal и ще видиш кода -състои се от 4
цифри пишеш го в сметката си в Pp и готово.:)
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Ами аз имам проблем, взех разпечатка за последните трансакции ама не мога да вида кой е кода, ако искате мога да ви постна снимка и вие да ми кажете кое трябва да въведа....
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Дай снимка да видим........:shock:
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта



Незнам какво извлечение са ти дали , но така изглежда извлечението от Първа инв. банка номера ми беше - 3112 който се намира преди найменованието PAYPAL :)
 
Последно редактирано:
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

не знам и аз... тъпа ПИБ
 
От: От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Хм, а възможно ли е по мейл-щото ми пишат : "If you access your card statement online, you will see the number within 2-3 business days. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail."

Браточка mail не е e-mail става въпрос, че те си мислят, че и ние като американците получаваме месечни извлечения в края на всеки месец по пощата (обикновенната поща) а не се замислят, че всичките калпаци сме с дебитни карти (с изключение на няколко души които са си сериозни в бизнеса).. както и да е моето предложение е да използвате от време на време "Търси" защото сме изписали цели фермани как се намира незнайно защо супердупер сложния ПИН :(

Sammy "Отчет по сметка" е друго нещо на теб ти трябва "Извлечение по сметка" :)
 
Последно редактирано:
поискаи да ти направят такъв вид извлечени в което пише към кой са транзакциите могат да ти изкарат със сигурност само им обесни точно какво искаш... на кофти клон си попаднал пробваи в някои друг
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

0800-18-000 за абонати на БТК, тормозиш ги до дупка. Накрая поради некомпетентност на съпорта от първо ниво (разбирай п**ките с медени гласчета) те пращат да си говориш с картов отдел. Мъка-а-а-а.
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Простичко е при наличие на кредитна карта и добро електронно банкиране до 3 дни се вижда транзакцията без проблем но наитина ти трябва справка за транзакциите която всяка банка предоставя при поискване
 
От: От: От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Браточка mail не е e-mail става въпрос, че те си мислят, че и ние като американците получаваме месечни извлечения в края на всеки месец по пощата (обикновенната поща) а не се замислят, че всичките калпаци сме с дебитни карти (с изключение на няколко души които са си сериозни в бизнеса).. както и да е моето предложение е да използвате от време на време "Търси" защото сме изписали цели фермани как се намира незнайно защо супердупер сложния ПИН :(

Sammy "Отчет по сметка" е друго нещо на теб ти трябва "Извлечение по сметка" :)

Мерси Cybertrack, много си голям хех!
Мерси на всички, за инфото, ше се ходи до банката значи :)
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

asmaistora не разбирам иронията ти :/

Няма ирония, само респект! Тенкс :)
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Значи, верифайднах си картата, с това нема проблематики. Сега обаче ми изписва че пейпал баланса ми е 0.00 евро а аз имам 19 евро в картата. Акаунта ми е персонален. Какъв мислите че е проблема?
 

Горе