Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

При първата транзакция която направиш 1.50 евро
ще бъдат добавени в акаунта ти /пише си го в правилата им/
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

При първата транзакция която направиш 1.50 евро
ще бъдат добавени в акаунта ти /пише си го в правилата им/

Ами аз си потвърдих акаунта, но не само че не ми са върнати 1.50 евро но и имам 19 евро в картата, които не ми ги показва в пейпал акаунта??!
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Ще ти ги върнат при първата транзакция. Няма да ти показва 19-те евро , като купуваш нещо направо от картата ще ти ги тегли ;')
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Хм, а как тия гадове ми теглят 1.50 евро без да съм си писал никъде паролата за картата ?
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Ква парола ?
нали си си написал данните на картата , номера и трицифрения код
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Данните на картата може да ги види всеки, най-малкото мога да набутам доста хора по 1.50 евро.
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

прав си , можеш. Друг е въпроса дали ти се занимава за 3лв. По добре си купи нещо ;) само че е противозаконно.
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

Въпроса ми беше защо е достатъчно само с данните написани на картата някой да има право да тегли пари от сметката ми ? Има нещо гнило, сигурно е нарочно така, новата игра на The New World Order ... :)
 
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

И на мен ми беше трудно да повярвам, но е истина: част от числата изписани върху международната кредитна или дебитна карта (които могат да се прочетат с просто око без да е необходимо електронно устройство!) са достатъчни за да се извърши плащане.

Затова предупреждавам: пазете си картите от охранителни камери!!! Не се знае кой гледа записите с интерес...

Ще споделя и опита си с прословутия номер XXXXPAYPAL. Ползвам услугите на Прокредит Банк за Интернет банкиране и издадена от тях карта Visa Electron. В Интернет банкирането може да се види само, че сумата в сметката е намаляла с 1.5 евро. От съображения за сигурност клиентът трябва да се разходи до банката (в Интернет банкирането се влиза с обикновена парола - високата сигурност я има само при потвърждаване на плащане - тогава се въвежда ТАН код, който е валиден до момента на въвеждане - след това с него не може да се потвърди друго плащане; ТАН кодовете се съхраняват на хартиен носител, в буркан, заровен на тайно място).

Когато отидете в банката, помолете служителя да потърси на монитора код, който се състои от четири цифри, последвани без интервал от знаците "PAYPAL" (напр. "1234PAYPAL").
 
Последно редактирано:
От: Четирицифрен код за потвърждение на пейпал карта

happyslacker явно е било доста тежко изживяване за теб за което съжелявам служителите на банката ти :( :( :p :p :p
 

Горе