Чиста лъжа намалението е emag!

От: От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Милата ми песнопейка за некви 2 месеца си направила 776 поста, колкото някои за векове дори нямат.
и си мислим дали не си платен писач с работно време до 17:00 часа
оти вечерите не ти виждам тъдява
или ако си стук значи мъжленцето у дома е у командировка
А това, че ти не харесваш рязани карабини както и аз големи цици
си е въпрос на житие- битие психология.
емаг разчистват сега за да им ВЕЛИКДЕНСКИ промоции
когато цените им са доста по евтнини от течнополиса
тогаз ще има истински промоции!
не само да си пускат подвеждащите си реклами

заради "милата ми", ще ти отговоря мило :)

blaster- a ме задмина (неговата кожа!) с мненията :( но продължавам да се чудя, какво им пречи на хората цифрата срещу мненията ми и за колко време съм ги направила?!
Ми, могла съм направила съм. Мои са си. Моето време съм си изгубила, с мои пари си плащам тока и интернета, за да си ги пиша.
Ето, даже трябва да ми благодарите, че ги четете безплатно!
А иначе "мъжа" ми ме обича такава, или поне би трябвало, да проявява разбиране и да ми доставя радост като не ми прави излишни забележки или пък мрънка, че не му обръщам достатъчно внимание, отколкото на някакви непознати, макар и виртуално.
За рязаните карабини ти ги намеси без да разбирам в каква връзка с доматите и колците и просто ми стана любопитно, кое им е по-различното или хубавото? сладолед на клечка без опаковка, все тая! големите цици са си красота, особено, ако са добре очертани и правят лека цепка като а-ха ще изхвръкне копчето в окото ти!

Трябва да си по-позитивен и както споменах, че имаш избор и места от където да купуваш по-евтино, независимо от промоции и намаления. Щото, ако беше преди 25 години- фотоапарат Никон ли? Я пак? Звънни на чичо си у Америка за повече информация! 8)
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Даласе, бре а.к.а leonssss тоя номер с намалението го въртят за емнайсти път не им ли свикна вече? :)
 
От: От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Всичките намаления в този сайт са фиктивни. В най-добрия случай можеш да си купиш нещо с 10 лв. по-евтино от останалите сайтове и магазини.
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Леонса иска се пофали, че е хитро копеле и не могат да му минат мамалигарските номера на Емаг, само не знам как ги изфаща има тяхна стара ценова листа или сравнява с други сайтове
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

е па бизнес.

аз продавам нещо с 12 000% печалба и некви в коментарите ми пишат че съм луд. ама като има купувачи и съм решил да е така, що не?
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Не знам какви намаления правят, но няколко пъти купувах стоки от тях и мога, да кажа, че съм доволен. Преди това сравних цените във всички онлайн и по-известните офлайн магазини и мога да кажа, че в Емаг правят най-добрите цени па макар и с 10лв. Безплатна доставка още на следващия ден, повечето продукти имат по 2г гаранция. Все още не съм пробвал услугата им за връщане до 15 дни експлоатация, но не смятам да се изложат и тук. И аз в началото бях предубеден, но в случая цените и обслужването говори. Даже оня ден си взех една сокооистисквачка от голям техно магазин на 50% намаление и после гледам в Емаг с почти 20лв. надолу.
Определено не е за хора, които гледат да ударят кьоравото, но за такива, които искат да купуват изгодно, става.
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Утре ще има навалица и в техномаркета и те започват с промоциите , дано има евтини неща нали секазва черен петък
Насам народе тук е хлеба
 
От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Утре ще има навалица и в техномаркета и те започват с промоциите , дано има евтини неща нали секазва черен петък
Насам народе тук е хлеба

Обаче:
Промоцията е валидна само за магазинната мрежа и не важи за покупки онлайн

:)
 
От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Утре ще има навалица и в техномаркета и те започват с промоциите , дано има евтини неща нали секазва черен петък
Насам народе тук е хлеба

Вече си разкрит агент на Техномаркета
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

В Техномаркетут прават същата галимация до колкото знам продават мостри избираш си ти талавизор и вардиш некой да те не изпревари взимаш целата рода за стоянки и ги разпределяш по фронта да стоят до мострите, получават се бутаници и караници кат за бананите у лидълу при откриването му, аз в таквози чудо не участвам, но съм чувал за борбата на фронта, че е кат опълченците на шипка само дето целите са различни.
 
От: От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Обаче:

Промоцията е валидна само за магазинната мрежа и не важи за покупки онлайн
:)

именно от село с талигата кат се наредим пред техномаркето ще изкупиме всьо
Само за периода от 11.04 до 13.04 2014 год. в магазините на Техномаркет!
Над 5000 артикула на невероятно ниски цени, от категориите

започна се от понеделник са мобилните опери
после промоции ша дават жрицие на ловето
 
АААААА ако видите в техномаркета 60+ инча телевизор
на сгодна цена, свиркайте, че от нова година дебна да купя нещо и няма...
 
От: Re: Чиста лъжа намалението е emag!

АААААА ако видите в техномаркета 60+ инча телевизор
на сгодна цена, свиркайте, че от нова година дебна да купя нещо и няма...

http://technomarket.bg/sites/bf/TM.pdf
има всичко ко си сакаш

а при технополиса тихоооооооо
а бе те не са ли християни:wink:
или са юдеи:|
 
Супер!!!!!!!!!!
намерих си телевизора супер... яд ме е че нее 60-65 инча но и на 55 съм доволен и ценат е зуперрррррррр
ехааааааааа

ще черпя горнооряховски кебапчета от сергията на Дондуков :)

Утре в 10 часа съм в техномаркета!
 
От: Re: Чиста лъжа намалението е emag!

Супер!!!!!!!!!!
намерих си телевизора супер... яд ме е че нее 60-65 инча но и на 55 съм доволен и ценат е зуперрррррррр
ехааааааааа

ще черпя горнооряховски кебапчета от сергията на Дондуков :)

Утре в 10 часа съм в техномаркета!

кебапчета на други аз сакам някоя нашивка, ако може
ко да се праи:D
 
Последно редактирано:
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Ти си спечели сигурно таблета от тази реклама на Техното не ми се прай светена водица
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Ти си спечели сигурно таблета от тази реклама на Техното не ми се прай светена водица

в момента се боря за втори таблет
та да го пусна у продавалника
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Да оплюйш някой, за да изпъкне друг, тези курвенски тактики ги знаем, още по си види като се пусне селската като тебе
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Да оплюйш някой, за да изпъкне друг, тези курвенски тактики ги знаем, още по си види като се пусне селската като тебе

не разбрах, коя селска си падала по мен
дали е тази джурналистка дето е наел пуевски да ми шари по темата
 

Горе