Чиста лъжа намалението е emag!

От: Чиста лъжа намалението е emag!

колeга цените ги гледам постоянно
с това намаление трябваше да има таблет за 60лв
но уви първо дигат цените после намалят!
ай сиктир!

ps. Сравних цените и емаг разликата е минимална!

GSM апарат SAMSUNG GALAXY S DUOS 2 S7582 WH

в технополис е на промоция 239/основна цена 259/
в емаг на промоция 224 /основна цена 278/

пита се в задачата ,кой колко е надул в старата си цена
като знаем че техното винаги продава по-скъпо!

Дори 15лв разлика аз бих го купил от полиса защото ще го барнеш и пробваш.
ако тела беше към 200 лв тогаз чиляка би се подвоумил отдека да си го купи!
 
Последно редактирано:
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Чистене на стара и залежала стока всички промоции и уж големи намаления в БГ са такива, ако офертите са пък прекалено ниски като таблет за без пари или са пуснали 2 бр примерно или е с транспортни дефекти:)
Уж сме търговци пък се връзваме на евтини трикове, един магазин няма как да продава на загуба
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Чистене на стара и залежала стока всички промоции и уж големи намаления в БГ са такива, ако офертите са пък прекалено ниски като таблет за без пари или са пуснали 2 бр примерно или е с транспортни дефекти:)
Уж сме търговци пък се връзваме на евтини трикове, един магазин няма как да продава на загуба

ами дадох само пример за таблета
щото като гледам в продавалника как са се нацвъкали таблети за по 60 долара с безплатно доставка от чина!
 
Последно редактирано:
Ако имаш доказателсва, че първо са вдигнали цената, а после рекламират фалшиво намаление - пиши жалба до КЗП да ги глобят. До колкото помня, за да могат да кажат, че имат "намаление 50%" примерно, трябва един месец преди това цената да е била X и сега да е X - 50%.
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

emag.bg/digitalen-fotoaparat-fujifilm-finepix-f770exr-16mp-champagne-gold-finepix-f770exr-champagne-gold/pd/D265JBBBM/

Преди 2 седмици си го взех от там пак на същата цена.
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

emag.bg/digitalen-fotoaparat-fujifilm-finepix-f770exr-16mp-champagne-gold-finepix-f770exr-champagne-gold/pd/D265JBBBM/

Преди 2 седмици си го взех от там пак на същата цена.

стара цена 499 лв. Отстъпка 50%
нова цена 249 лв.:(


именно за таквиз пързалки говоря и аз!
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

emag.bg/digitalen-fotoaparat-fujifilm-finepix-f770exr-16mp-champagne-gold-finepix-f770exr-champagne-gold/pd/D265JBBBM/

Преди 2 седмици си го взех от там пак на същата цена.

Хаха, ако това е така, това е доста нагло. Но сега погледнах с way back machine сайта им през февруари и сравних два телевизора дето сега са намалени и наистина тогава е била старата цена. Така че има намалени.
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Не е тайна, че Емаг надуват яко цените, и после като пуснат някакви намаления ги смъкват надолу и хората си мислят- Уау, двойно по-ниска цена, що да не си купя нещо, което дори не ми е притябвало.
Но пък имат и добри оферти! Преди известно време си взех телефон с 80лв отстъпка, а дори и без отстъпката беше по-евтио отколкото в повечето други бг сайтове.
 
Четох коментарит публикувани под фотоапарата от линка, намален с 50%
абе дали им вярват хората че са реални?
То си личи че са написани като по учебник?
Все едно гледам някой сайт за дропшипинг или
ВеЦе-телешоп
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Най-логичният начин, да не се чувстваш прецакан, е или да си направиш магазин за техника, която да си купуваш направо от завода, без увеличенията и после ти да си този, който да печели от надценката, или по-смелото- завод за мобилни апарати и телекомуникационна техника! Помисли за последното. Не се шегувам. Някой, ако има средства, да вложи в подобен завод ще е доста напред.
 
Re: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Най-логичният начин, да не се чувстваш прецакан, е или да си направиш магазин за техника, която да си купуваш направо от завода, без увеличенията и после ти да си този, който да печели от надценката, или по-смелото- завод за мобилни апарати и телекомуникационна техника! Помисли за последното. Не се шегувам. Някой, ако има средства, да вложи в подобен завод ще е доста напред.

Тази сутрин просто разцепваш форума от интелигенция...:)

късметлика си че не е прочел мненията ти странЪ иначе веднага да те упрекне в инбиционизъм ли как беше думата, че е сложна за мен...
Но той е капацитет и ги разбира нещата :)
 
От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Най-логичният начин, да не се чувстваш прецакан, е или да си направиш магазин за техника, която да си купуваш направо от завода, без увеличенията и после ти да си този, който да печели от надценката, или по-смелото- завод за мобилни апарати и телекомуникационна техника! Помисли за последното. Не се шегувам. Някой, ако има средства, да вложи в подобен завод ще е доста напред.

оооооо ти сакаш да ядем доматите с КОЛЦИТЕ
сори ама не всички ги ядем така
някои обелени ги сакаме
голи
абе друго си е рязаното чифте: така рукаше една колежка от другия поток в инситута
 
Re: От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

...абе друго си е рязаното чифте: така рукаше една колежка от другия поток в инситута

да и на мен много ми го казват... рязаното си е рязано особенно при три часов сеанс :)
 
От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

оооооо ти сакаш да ядем доматите с КОЛЦИТЕ
сори ама не всички ги ядем така
някои обелени ги сакаме
голи
абе друго си е рязаното чифте: така рукаше една колежка от другия поток в инситута

Днес очевидно репликата на деня ще е : The chois is yours! 8)

Що мрънкаш тогава, че те прецаквали с намаленията?
Ти хем обрани и обелени, но ако може и на цената на разсада да си ги купуваш.
То така, ако ставаше, всеки щеше да си отглежда, защото нямаше да има балъци, да ходят да ги продават за без пари.
А защо си е друго? Ти пита ли ги, или те просто да се похвалят с богатият си и разнообразен опит и да те успокоят, че дори и да ти е рязан върши работа ...
 
От: Чиста лъжа намалението е emag!

Това с намаленията са си абсолютни практики, не мога да ви разбера какво точно не ви харесва?
Тука сигурно 60% от предприемачите имат онлайн магазини, и могат да кажат, че ги правят.. Ако ли не.. какво чакате?

И смея да твърдя, че купих на моята приятелка подарък за рожденния и ден, ето тази преса:
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s9600-silk.html < това е в официалния им сайт
В карфур тази преса е 190 лева..

В ЕМАГ, я купих за 110 лева.. (сега гледам, че я няма)..
Пресата си работи нормално и да чукнем на дърво всичко е ОК.


Бая сте ги подхванали да ги мразите.. а не мразите истинските измамници, а именно на Пеевски магазините за техника.. и другите огромни корпорации..
Аз съм доволен от емагчет.. Бая парички наливат за реклама, нормално е да правят разни търговски трикове.. Вие маркетинг не сте ли учили или чели? :)
 
От: От: Чиста лъжа намалението е emag!

Днес очевидно репликата на деня ще е : The chois is yours! 8)

Що мрънкаш тогава, че те прецаквали с намаленията?
Ти хем обрани и обелени, но ако може и на цената на разсада да си ги купуваш.
То така, ако ставаше, всеки щеше да си отглежда, защото нямаше да има балъци, да ходят да ги продават за без пари.
А защо си е друго? Ти пита ли ги, или те просто да се похвалят с богатият си и разнообразен опит и да те успокоят, че дори и да ти е рязан върши работа ...

Милата ми песнопейка за некви 2 месеца си направила 776 поста, колкото някои за векове дори нямат.
и си мислим дали не си платен писач с работно време до 17:00 часа
оти вечерите не ти виждам тъдява
или ако си стук значи мъжленцето у дома е у командировка
А това, че ти не харесваш рязани карабини както и аз големи цици
си е въпрос на житие- битие психология.
емаг разчистват сега за да им ВЕЛИКДЕНСКИ промоции
когато цените им са доста по евтнини от течнополиса
тогаз ще има истински промоции!
не само да си пускат подвеждащите си реклами
 

Горе