Чисто нов спортен сайт

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Продавам чисто нов спортен сайт.Базиран е на WP,но с малко корекции.Пуснах го преди около месец.Регистрирал съм го в директориите от сайта dobavilink.info/ до номер 70.Оптимизиран е на ключова дума "спортни новини" и съм доволен от резултата,излиза на 11-то място в G при положение,че е чисто нов.При 4-5 новини дневно генерира посещения 150-300уник. според GA.Видно е,че се нуждае от повече новини и заема много време самата поддръжка.Като няма статии прави по 50-100 посещения,което е нормално,защото хората още не го знаят.Сайта е напълно завършен.Домейна изтича след 11месеца,а хоста след 3.Всички статии до този момент съм ги пренаписвал,което ги прави до някъде уникално,но трудно може да се говори за уникални статии при новини.Предвид този факт и според проверката,която показва,че сайта има 10 изходящи и 100 входящи линкове,повечето от които,ако не всички са с по висок пр..очаквам да се покачи и моя.

До момента имам 15лв. приходи от 2 аф.Като схемата за печалба е типична за всички от този бранш.Получаваш 30 процента от всеки загубен лев на потребител,който се регистрира в букмейкърите през сайта.Има постигната договорка с друг сайт,който пише и поставя прогнози в моя за сметка на банер след статията.(Може да видите,долу футболните топки).Не се сещам какво друго да кажа,ако някой има въпроси да пита на ЛС.Ще ви предоставя всякаква информация,която е по силите ми.

Продавам го,защото наистина трябва доста време за поддръжка,а аз съм студент и скоро започвам учебната година.Не бързам с продажбата,нито имам голям глад за пари,но просто ми е гадно да гледам как нещо,в което съм вложил труд стои..

Домейн Име | URL: http://zsport.info

Приблизителна Цена:

Уникални Посетители за Месец: до 10 000

Уникално Съдържание: Да

Система: N/A

Дизайн: N/A

Приходи:

Начини на Плащане: paypal,банков път,

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
Последно редактирано:

Горе