Читава Хостинг компания в Холандия ?

bestlap

Member
Здравейте можете ли да препоръчате някаква кадърна хостинг компания в Холандия ?И по специално ме интересуват VPS-и :):wink:
 
От: Читава Хостинг компания в Холандия ?

за какво ти е нужен тоя впс че чак и в холандия,дай повече инфо и все някой ще се сети нещо... така само може да се гадае
 
От: Читава Хостинг компания в Холандия ?

Торрент Тракер :) но не виждам от какво значение е :) просто ми трябва vps в Холандия и съм доволен на всякакви предложения :)
 
От: Читава Хостинг компания в Холандия ?

Site5 имат сървъри в Холандия. Ползвал съм ги и бях доволен. Не са холандци, просто имат сървъри там.

А между другото ако ще е за торенти, вземи си в Швеция. В Холандия ще спрат тракера ако се разчуе и почнат да се оплакват.

https://order.site5.com/order/shared/package_info?location_id=10
 
От: Читава Хостинг компания в Холандия ?

Торрент Тракер :) но не виждам от какво значение е :) просто ми трябва vps в Холандия и съм доволен на всякакви предложения :)

що се занимаваш с глупости?
вземи малко почети и ще намериш по правилен път ,това с тея тракери си отшумя времето
добре ще го направиш ще го хостваш ама кой ще ти даде мъни или просто ще се доказваш на света че си велик!?
айде моля те сигурно има доста потенциал в теб та да си губиш времето с това на 12или15 прпосто се развивай и чети пък после ще се доказваш...
 
От: Читава Хостинг компания в Холандия ?

това с тея тракери си отшумя времето

Кажи го на piratebay, те са точно в Швеция. Едва ли знаеш колко nodes имат вече и че е практически невъзможно да бъдя спрян? Защо се изказваш неподготвен? Не всичко е пари. Вместо да даваш злобни коментари, отговаряй по темата.
 
От: Читава Хостинг компания в Холандия ?

Аз ползвам MIJN HOSTING PARTNER.NL от около година и съм доволна.
 
От: Читава Хостинг компания в Холандия ?

Кажи го на piratebay, те са точно в Швеция. Едва ли знаеш колко nodes имат вече и че е практически невъзможно да бъдя спрян? Защо се изказваш неподготвен? Не всичко е пари. Вместо да даваш злобни коментари, отговаряй по темата.
piratebay са лишпери на гърба на други като тях!
какво да им кажа ?
къде видя злобното в мен?
опитах се да кажа че може да се развива в други насоки и да не се занимава с глупости и ако има потенциал,защо да го похабява в изграждането на нещо което едва ли има бъдеще!
 

Горе