Човек за качване на продукти, с опит!

Lony

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте!

Търсим човек за качване на продукти, в онлайн магазин за детски играчки и продукти. Търсим човет за постоянно. Работата е от вкъщи, като ще държим връзка по скайп. Изискванията са, да има опит и да знае Сео правилата, при качването на продукти.
Цената на продукт е 0.70 ст.

При интерес на лична!
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Здрасти. Пиши ми ЛС за да ти предоставя скайп за връзка. Имам опит в подобен магазин с подобна тематика.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Здравейте, нова съм и не мога да пускам лс, но проявявам интерес към търсенето ви. Поддържам онлайн магазин от три години, така че имам известен опит с качването на продукти. Предполагам, че може да ми дадете имейл или друг контакт на лс.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Имате съобщение от мен на лично, нямам отговор!
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Вероятно трябва да си коригираш цената, освен ако наистина не е тази, но се съмнявам.
Успех!


Здравейте!

Търсим човек за качване на продукти, в онлайн магазин за детски играчки и продукти. Търсим човет за постоянно. Работата е от вкъщи, като ще държим връзка по скайп. Изискванията са, да има опит и да знае Сео правилата, при качването на продукти.
Цената на продукт е 0.70 ст.

При интерес на лична!
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Нямам опит, но ако мога да съм Ви полезна съм на разположение.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Здравейте, имам 3годишен професионален опит в качването на продукти с платформата престашоп, сео оптимизация, реклама в социалните мрежи и т.н. За съжаление все още нямам право да пиша лични съобщения. При интерес моля свържете се с мен
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Здравейте!
За да не пиша на всеки по отделно, ще напиша тук какви са изискванията. Моля само да пишат сериозни хора, които ги устройват условията, и имат опит, защото загубихме доста време за обяснение на хора, които след това се отказват!

Описание:

Когато имаме описание и снимки на продуктите - изпращаме, в противен случай вие намирате такова.

Нещата които се попълват са:

Име - уникално
Второ име
Каталожен код
Производител
Категория
Доставна цена
Цена

Тегло

Описание - уникално!
Кратко описание - Уникално!

Ключови думи
Снимка - 2, 3

Характеристики на продукта като: пол, възраст, цвят, материал.

В момента имаме доста неща за качване, затова търсим хора които да качват МИНИМУМ ПО 20 ПРОДУКТА НА ДЕН!
Такова ще е изискването в близките две седмици, докато не качим спешните неща. След това изискването ще е по около 300 продукта на месец.

Цената е 0,80ст. на продукт.

Моля да пишат сериозни хора, които ги устройват условията и имат опит на лично съобщение.
 
Ако всичко е от вас - снимки, опис и тн - цена 1.50 лв/продукт
Иначе цена 3 лв/продукт

Така май е по-добре.

за да нема пак
....защото загубихме доста време за обяснение на хора, които след това се отказват!

но ще ми е интересно дали сте поредния тъп, но упорит бг меринждей/бузинес-мен

Дано не.
 
От: От: Човек за качване на продукти, с опит!

Чудесно, но едва ли с тази цена ще намерите някой в България да го прави, вече ако я вдигнете 100 пъти, тогава е доста по-вероятно.
Успех!


Здравейте!
Цената е 0,80ст. на продукт.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Недейте толкова остро към човека. То е ясно че за 80ст никой няма да се навие да прави уникално описание на продукт като бонус с другите неща.
Ако имат всичко (описание, снимки т.н.) около и малко над лев е ок. Но при нужда да се набавят от човека който ги въвежда си е чиста подигравка 80ст.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

А, за изкарване на първа страница в Гугъл има ли бонуси? :)
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

моля свържете се с мен на лс понеже не мога да ви пиша. Благодаря
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

И аз съм кандидат за работата, ако все още Ви трябват хора, пишете ми!
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Бихте ли се свързали с мен. Благодаря предварително.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

Здравейте, имам опит с качване на продукти (OpenCart). Пратете ми данни за контакт на лично съобщение.
 
От: Човек за качване на продукти, с опит!

20 продукта на ден по 80 стотинки правят 16 лв на ден.
16 лв по 30 дни правят 480 лв приход ако има 30 работни дни.

20 продукта при наистина опитен "качвач" - примерно като ме за моите магазини - това има няма 2-4 часа на ден.

Вие колко мислите, че ще са тези дължини и обеми на това уникално описание на един продукт та искате цена като за копирайтъри от 1.50 - 3.0 лв....

Форматирането е прецизната раута и някой да подаде на "качвача" списък с ключови думи, които той да разполага в продуктите на ротационен принцип и да ги заложи в заглавието и описанието.

Кво толкова. Но е важно да се отбележи, че тука е най-важен човека който дава работата да знае да проследи какво му е направено и как е направено и да има СЕО опит и след 15-20 дни да проследи има ли ефект в търсачката.
 

Горе