Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

Akademika

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте и за много године на познати и непознати съфорумци!

Реших вместо да вдигам стара тема и да ъпдейтвам сто неща по нея да пусна нова. Таааа търся си човек. По долу ще разберете за какво ми е :)

Търся човек за мониторинг и поддръжка на 3 (+1) WordPress проекта. Трите са тип "новинарски" - т.е. публикуват се дописки регулярно с различна натовареност от 5-6 дневно в единия до 2-3 седмично в друг. Два са особено важни, а третият е с по-нисък приоритет. Сайтът (+1) е статичен, не се обновява и ангажимент по него е само да се следи да бъде наличен. Обновяване става веднъж годишно, когато се променя почти всичкото съдържание по него.

Веднага обяснявам и какво значи "мониторинг и поддръжка". От човека очаквам технически умения за следене на сайтовете - хостинг (потенциални проблеми), регулярни ъпдейти на системата, отстраняване на проблеми при "чупене", допълнителен регулярен "бек ъп". Пример - случвало се е да се напълни "кеша" и от това да произтече неприятен проблем с визуализацията на снимки. Случвало се е да има проблем с визуализация на анкета. Случвало се да не се направи регулярен ъпдейт на системата и да налазят зловредни твари и после да си блъскаме главите как да се справим. Това по моите разбирания са "текущи неща" и очаквам да бъдат ангажимент на човека.

НЕ очаквам писане на статии и създаване на съдържание. За това си има редактори. Предлагам месечно плащане тип абонамент от 150 лв. Плащането става през фирмена банкова сметка. Това означава ЛЕГАЛНИ доходи, които се осчетоводяват. НЕ предлагам пари на ръка, paypal, epay и др.
Срещу него очаквам отреагиране на потенциални проблеми в рамките на до 20 минути от подаване на сигнала (когато става дума за "тотал щета" - падане на сайт или някакъв видим, дразнещ, голям проблем. Историята познава 5-6 такива случая за 2 години). Всичко това, когато е във възможностите ни за отреагиране естествено, а не NSA да е резнала дълбоководен кабел, примерно. Отговорност на кандидата ще бъде регулярна профилактика - както прецени, че е необходима. Моя отговорност е да осигуря ако му е необходим някакъв допълнителен ресурс.
Трябва да има познание/умение/наблюдение над системата за подаване на банери към сайтовете. Промяната в банерите се случва рядко 3-4 пъти максимум месечно. Когато мога с подаването на банерите се занимавам аз.

При нужда или решение за преработка на части от сайт или цeлия сайт ще договорим условия за изпълнението извън абонаментните.


Не се сещам за друго.
Ако има, моля питайте в темата или на лично.
Сайтовете пращам на лично съобщени при проявен интерес. Запазвам си правото да не отговоря на всички заявили интерес. Приоритетно ще отговарям на кандидатити с история тук, положителна репутация и добри отзиви.

Поздрави!
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

Здравейте, отговорих на колегите с въпроси на лични - както написах предпочитам работа с хора с добра репутация и солидна активност тук. Ако съм пропуснал някой да не се сърди. Ще отговоря и на останалите след като прегледам профилите им. Поздрави и успешна година, че тя поостаря докато ви пожелая нещо! :)
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

Те ако имат СОЛИДНА активност по форумите ги пиши бегали да вършат работа :D
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

Те ако имат СОЛИДНА активност по форумите ги пиши бегали да вършат работа :D

Доста си прав гледам преди няколко месеца пак е имало тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42330 Сега пак същата и нямам идея намерен ли е човек или не. Аз пуснах едно Л.С. но ни вопъл ни стон. Все пак е написал "Запазвам си правото да не отговоря на всички заявили интерес." Все пак сме хора.
 
Последно редактирано:
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

ааа не се притеснявай :) Човека е малко особняк и от година горе-долу си търси солиден човек :D
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

Е как какво значи :) С хиляди мнения, много вежлив и никога да не е спорил с него :D А с особено предимство са тези с големите четки :lol:
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

И аз бях отхвърлен по бързата процедура преди близо година :D
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

Нито на мен... явно нямам достатъчно мнения :)
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

@Akademika е много смахнат.

Преди време видях, че някаква институция (т.е. авторитетен сайт) го бяха линкнали, но адреса беше сгрешен и водеше до 404.
Предложих му да създаде такава страница или пренасочване - заради хората които биха искали да прочетат статията, така започна да ме хули, все едно не знам какво бях направил :D
 
От: Човек за мониторинг и поддръжка - месечен абонамент

Академика май не е сериозен след като толкова време не отговаря на обявата а търси човек активен с много мнения и много репутация и многоо де да знам какво повече аааа и дава много пари.
 

Горе