Търся: Човек за редактиране и публикуване на продукти в онлайн магазин

naydenoww

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Имам съществуващ онлайн магазин в който имам наляти над 1000+ продукта чрез XML фийд, които обаче не са публикувани. Всеки един продукт има към него предварително зададено заглавие, описание, снимки и т.н. Преди пускането на даден продукт в сайта трябва да се направят минимални редакции по заглавието, описанието, да се добавят две характеристики, категории, както и марка към продукта. Цялото това упражнение не отнема повече от 1 минута на продукт.

Та.. търся си човек, който има опит в тази област и който има желание да се захване с тази задача. Нека всеки един заинтересован да се свърже с мен на Л.С. за повече детайли.

Благодаря
 
Здравейте,
Имам съществуващ онлайн магазин в който имам наляти над 1000+ продукта чрез XML фийд, които обаче не са публикувани. Всеки един продукт има към него предварително зададено заглавие, описание, снимки и т.н. Преди пускането на даден продукт в сайта трябва да се направят минимални редакции по заглавието, описанието, да се добавят две характеристики, категории, както и марка към продукта. Цялото това упражнение не отнема повече от 1 минута на продукт.

Та.. търся си човек, който има опит в тази област и който има желание да се захване с тази задача. Нека всеки един заинтересован да се свърже с мен на Л.С. за повече детайли.

Благодаря
Здравейте! Имам интерес към работата. Качвала съм обяви, редактирала съм описания за вече създаден сайт.
Разполагам с необходимото свободно време.

Поздрави,
Мира
 
Здравейте! Това съм го работила, когато бях на 17 годишна възраст, аз съм точния човек, свържете се с мен.
Здравей!
За Много Години и за малко съвети ;)

Никой не те знае кога си била на 17г., а дори сред нас да има психолози, това ти е първото съобщение в този форум и е малко рано да ти се направи "профил" да не говорим, че когато доста от членуващите тук сме били на по 17г., не беше и много учтиво да питаш дама за възрастта ;).

Бих те посъветвал да покажеш портфолио, да разкажеш малко повече за себе си (основно опита си) преди да се самоопределиш за "точния човек", че с това си заявление малко изместваш функцията на @naydenoww като "работодател".

Нищо лично. Реших да ти дам бърз съвет и насока, за да се ориентираш в средата тук. Пожелавам ти успех през Новата година, както и в кандидатстването ти по позицията.

Поздрави!
 
Здравейте! Това съм го работила, когато бях на 17-годишна възраст, аз съм точният човек, свържете се с мен.
Няма лошо човек да има самочувствие и да вярва в себе си. Съдейки по пропуските, сценарият е друг. Когато егото е без покритие, не е приятна картинка.
 

Горе