Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

Здравейте помогнете ми с информация откъде мога да намеря и въобще как се казват има едно като чорапи нанизват се на обувките да не се пързаляш като ходиш.
Много ми е смешно помогнете ми с информация и евентуално откъде мога да намеря такива :)
Благодаря ви предварително !!!
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

Слагаш си най-обикновени чорапи върху обувката, това е против пързаляне.
Другият трик е да си вземеш още 1 чифт връзки и да ги намотаеш около обувката, пак помага като ходиш по лед.
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

Благодаря за инфото, но търсех точно тези които се слагат на обувки. С цел покупко продажба, не за лично ползване. Миналата година имаше на цена от 1 лв някъде, но тази година човека е неоткриваем :) Ако някой може да помогне ще бъда благодарен :)
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

Ами не знам да имат специално търговско наименование, порових и аз в нета, но няма нищо.
Най-вероятно трябва да си търсиш обикновени чорапи, по-широки за да могат да се нахлузят на обувката и да са дълги до петата (т.е с много къса горна част)
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

Самозалепващи подложки срещу пързаляне няма ли да свършат работа?
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

хвани някоя квартална баба да ти оплете тарлъци :)
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

Вземи си кънки за пързаляне.
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

В Лидл продаваха някакви снегоходки ...
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

Отказахме се от идеята оказа се, че човека от който преди сме купували се е отказал да ги пройзвежда. Иначе са представлявали някакъв вид каучук с много малки железца отдолу и това нещо са прикачвало към обувката ама не от тези скиорските ами по-финни и ги е продавал на цена от около 1лв.
 
От: Чорапи против пързаляне. Помогнете с инфо.

При толкова ниска цена и малък пазар е нормално да се откаже.

Амазон ги продава за $8,99:

 

Горе