Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Някой да знае какво става със Стефан Дудов ? От 3 седмици не е влизал в скайп, телефона му беше изключен ?
Глупости преди 2-3 дни беше онлайн в скайпа. И той е човек,може би има някакви лични проблеми ...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Може и така да е, но в скайпа ми пише Давност: 3 седмици... А не съм го засичал скоро онлайн.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Преди 3 месеца си пуснах Adcash, в началото всичко беше добре. Стигнах 81 евро,а вече от месец кретам с 1-2 цента на ден. Тези 100 евро , които трябва да направя за да ми се изплатят, може да ги направя по Коледа:lol: като бонус
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

и аз съм така, в последно време нямам думи просто :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Тоя месец сравнително по-добре върви ecpm при мен за деня е около 0,70 и 0,85.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

При мене миналия месец правих по 3-4 евро на ден,този месец правя по 30-40 цента на ден. Посещенията са съшите .
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

За 1 месец около 100 евро. Сега ще чакам отговор, кога ще ми ги пратят ...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

До момента имам над 5000 импресии за 1,46 евро.. какво предлагате, да прежаля 25 евро изкарани + бонуса им там.. демек 35 евро.. или да тормозя хората още 2-3 години докато станат 100, щото сега ми плащат по 0,28 евро цента на 1000 импресии..
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Свързах се с Adcash и ми обясниха, че в момента се подготвят 5-6 нови кампании, които да компенсират спада за БГ пазара и до няколко дена всичко да се върне към първоначалните си нива. Ще изчакаме и ще видим.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

До момента имам над 5000 импресии за 1,46 евро.. какво предлагате, да прежаля 25 евро изкарани + бонуса им там.. демек 35 евро.. или да тормозя хората още 2-3 години докато станат 100, щото сега ми плащат по 0,28 евро цента на 1000 импресии..

Да тормозиш хора за 35 евро годишно? Е те на това му се вика садизъм!
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Не разбрахте ли че тая мрежа не става за малки сайтове на ден трябва да имате над 10к посещения за да изкарвате добри пари.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Според мен драстично ми паднаха парите при тях.По добре да ги махна,не си заслужава да си тормозя посетителите за 4-6 евро на ден.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Получихте ли си парите този месец? Наредил съм по банка и все още ги няма ... взех да се притеснявам ... :confused:
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Получихте ли си парите този месец? Наредил съм по банка и все още ги няма ... взех да се притеснявам ... :confused:
Аз на 4 април получих през пейпал.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

В края на март успях да направя заветните 100 евро и съм заявила вече плащане. Надявам се да не ни цъкат вече по 1-2 цента на ден:)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ами в момента ги тествам и на сайт с над 15к посещения на ден и пак се представят зле.. средно не е повече от 0.40 на 1000 импресии.. ако се оправят нещата си заслужава, но на тия цени..
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

При мен отново зацикли и три дни ми пуска мизерни центове. Миналият месец беше много добре, но този направо....Понеже знам, че Дудов чете, но не коментира защото практиката им била такава, да му кажа, че пак отпусна края
 

Горе