Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Въпроса е къде наистина трябва да се добави този код ?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Under-site рекламата може ли да се сложи в 18+ сайтове ?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Въпроса е къде наистина трябва да се добави този код ?

Аз го сложих в footer.php на сайта ми и всичко е ОК, незнайно защо в хедъра при мен правеше някакви проблеми.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Разкарах ги тия реклами, не само че са отвратителни, а и за 1 седмица няма никакви приходи. То аз и нямам много импресии, но ако бяха други да съм изкарал поне някоя друга стотинка.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Тука пишете за 1000 импресии 1 евро. Само че 1000 импресии според аналитикса или според адкеш панела,зашото от снощи в 12 часа сайта ми е направил 20,000 импресии а в адкеш панела пише:
5 651 импресии - 3,28 €
Става въпрос само за under-site рекламата
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Тука пишете за 1000 импресии 1 евро. Само че 1000 импресии според аналитикса или според адкеш панела,зашото от снощи в 12 часа сайта ми е направил 20,000 импресии а в адкеш панела пише:
5 651 импресии - 3,28 €
Става въпрос само за under-site рекламата
Ем логично е да е толкова, защото през 15мин се отваря site under на определен ип адрес.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?


Колега прав си. Не съм се изразил точно, но чак пък толкова да ти е смешно....
Като гладам за твоите сайтове само готови платформи като Wordpress използваш, и ми е чудно откъде ги научи тия тагове къде се намират?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ем логично е да е толкова, защото през 15мин се отваря site under на определен ип адрес.
Изобщо не е логично, защото не е така както казваш.Site under си се появява редовно просто ти броят един за едно IP.
Това са поредните дюс тарикати. :evil:
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

лега прав си. Не съм се изразил точно, но чак пък толкова да ти е смешно....
Като гладам за твоите сайтове само готови платформи като Wordpress използваш, и ми е чудно откъде ги научи тия тагове къде се намират?
Не се коси - нищо лично.



Тука пишете за 1000 импресии 1 евро.

1000 импресии на site under а не на сайта. А едното евро е ориентировъчно.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Вашият site-under как сте го настоили през колко време да изкача ? При мен на всеки клик се появява нов прозорец с реклама.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Моя е на 30 мин.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Изобщо не е логично, защото не е така както казваш.Site under си се появява редовно просто ти броят един за едно IP.
Това са поредните дюс тарикати. :evil:
При мен през 15мин изкача и съм много доволен за сега.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Как се настройва това време на изкачане?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Вчера си генерирах една зона сложих кода, но вече 10часа не се показва реклама в сайта, в мен ли е грешката не мога да разбера или трябва да се изчака повече време?
Някой запознат ли е колко време се чака след като се сложи кода на зоната в сайта?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Тука пишете за 1000 импресии 1 евро. Само че 1000 импресии според аналитикса или според адкеш панела,зашото от снощи в 12 часа сайта ми е направил 20,000 импресии а в адкеш панела пише:
5 651 импресии - 3,28 €
Става въпрос само за under-site рекламата

Ти си добре. При мен статистиката е: Site Under: 1 243, Приход:0,10 €
До това 1 евро на 1000 остават 0,90 €, които са изчезнали някъде?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Сложих ги и аз, но нещо не съм много доволен... мисля че се губят импресии и то доста. Ще ги задържа още 1-2 дни и май ще си казваме чао! :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Не се губят импресии. Вижте сега нека да речем, че сайта ти днес има 5000 импресии. Site-under не се показва при първото влизане в сайта, а при следващото действие (примерно потребителя отваря друга статия, която е видял по сайта, след като вече е влязал) Ако някой влезе в сайта от google, прочете си статията и излезе, adcash тази импресия не я зачита защото няма импресия на site-under, рекламата не се е показала. Ето защо има разлика м/у импресиите примерно в аналитика и adcash. И още нещо при определен брой импресии направени от 1 IP рекламите спират да се показват. За това си слагате примерно adsense реклама във fallback. Когато спрат да ви се показват adcash рекламите на тяхно място излизат тези от adsense.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Не се губят импресии. Вижте сега нека да речем, че сайта ти днес има 5000 импресии. Site-under не се показва при първото влизане в сайта, а при следващото действие (примерно потребителя отваря друга статия, която е видял по сайта, след като вече е влязал) Ако някой влезе в сайта от google, прочете си статията и излезе, adcash тази импресия не я зачита защото няма импресия на site-under, рекламата не се е показала. Ето защо има разлика м/у импресиите примерно в аналитика и adcash. И още нещо при определен брой импресии направени от 1 IP рекламите спират да се показват.

1000 импресии на site under а не на сайта. А едното евро е ориентировъчно.
И зависи от действията на потребителите - може 2 евро да са а може и 0.02.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Тези импресии на site-under всъщност са кликове / някъде по сайта/ при което този банер изскача, и нямат общо с другите импресии, които са много повече.
Ако искате да ви настроят да излиза за едно IP по веднъж на 12 часа се свържете със съпорта в раздел контакти.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Малко е разочароващо при мен:

Импресии - 7054
Клика - 7
Печалба - 0

;-(

Ще ги оставя още 1 седмица и ако продължава по същият начин ще ги махна
 

Горе