Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Тези игри които аз съм виждал, за животновъдство, земеделие....сигурно има и други, са много модерни например в Испания. Има ги и в мобилен вариант. Бих казал че са като ... тренажор. Струват около 30 евро.......прки наблюдения над 24 годишен испанец....харесва му.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

И аз го пуснах от няколко дена. Сложих го на 5 сайта.

Конверсията е различна:
Единия е 1,53 CPM
Другия е 1,02 CPM
Третия е 0,58 CPM
останалите два са на НУЛА

Третият сайт е с тематика ИГРИ :)


Общо взето съм доволен защото така ми се добавиха 13% към AdSense приходите.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Тия дни много слабо тоз адкеш на 10к посещения на сайта 1 евро не може да направи.... (site under)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ужас направо 20к импресии имам на сайта. В адкеша ми дава 3300 импресии - 0.83 цента...............
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Еййй вече в който и сайт да вляза ми се пуска нов прозорец с адкеша и разни онлайн игри :D


Мда, като вляза в такива сайтове, чак ми се драйфа. Даже на компютъра му се драйфа - по-някога чак ми се бъгват приставките на chrome и се налага да ресвам браузера заради тези реклами. Аз лично избягвам да влизам в такива сайтове.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Аз си казах сбогом с тях :)
Много импресии много чудо, а пари няма.... а отделно от това посетителите ми взеха да негодуват заради изскачащите прозорци и взех че ги махнах.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Получих отговор,ще трябва да се чака :)

[1:07:55 PM] Stefan Dudov - Adcash: няма как да не ги получиш
[1:08:21 PM] Stefan Dudov - Adcash: просто както ти казвам има забавяне
[1:08:26 PM] Stefan Dudov - Adcash: имаме 60 000 сайта ;)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Аз не разбрах какво стана с моя акаунт, нищо не съм правил и като пробвах да се логна ми дава че няма такова потребителско име, а преди си влизах :) Както и да е, махнал съм рекламите им и не смятам да ги ползвам. Явно има ефект само досадния site under, който гони посетителите. Никога не бих сложил такава глупост на сериозен сайт.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Аз не разбрах какво стана с моя акаунт, нищо не съм правил и като пробвах да се логна ми дава че няма такова потребителско име, а преди си влизах :) Както и да е, махнал съм рекламите им и не смятам да ги ползвам. Явно има ефект само досадния site under, който гони посетителите. Никога не бих сложил такава глупост на сериозен сайт.

Ти защото бликаш от сериозни сайтове.
Кой според теб е сложил такава реклама на сериозен сайт?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ти защото бликаш от сериозни сайтове.
Кой според теб е сложил такава реклама на сериозен сайт?

Явно имаме разминаване в мнението за сериозен сайт, както и да е.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Кое е сериозен сайт? Личния ти блок ли? Какво за теб е сериозен сайт?

ОК, приемам че за теб сайта ми е глупав, всеки си има предпочитания, няма лошо. Всъщност, въобще не ми знаеш всичките сайтове, за да ги определяш какви са.
 

Горе