Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Скоро сложих на БГ сайт и смятам, че е пълен т***к това. Тия 100 евро децата ни ще ги теглят.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Моля пишете този месец като си получите плащанията,защото чакам пари от 3 месеца на сам...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Имам 1 въпрос, относно Adcash и той е: Ако примерно съм направил 100€ на 10.08 ще могат ли да ми преведат парите направо или ще трябва да чакам края на месеца?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Имам 1 въпрос, относно Adcash и той е: Ако примерно съм направил 100€ на 10.08 ще могат ли да ми преведат парите направо или ще трябва да чакам края на месеца?

Прочети им правилата. Правиш стоте евро от 1-во до 30-то число (примерно месец 07), т.е. до края на месеца и можеш да ги изискаш от 1-во до 10-то на месец 08. 10.08 вече ти е за следващия месец.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

А ако не съм направил 100€ за 1 месец, а примерно за месец и половина? Всеки месец ми се анулират парите ли?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

А ако не съм направил 100€ за 1 месец, а примерно за месец и половина? Всеки месец ми се анулират парите ли?

Това пък как го роди и къде си го виждал :)
Просто ако първия месец не ги направиш за да можеш да теглиш. Ще имаш право на теглене не след достигане на сумата
а след края на месеца в който си ги направил.
А за датата на превода си има правила и се чака.
Защо наистина не вземеш да им прочетеш правилата ?
Те са за теб и за да си получиш отговорите без да задаваш 1000 въпроса. Те за това са написани. За да ги прочетеш.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

За adcash, за да се печели добре, трябва да има голям трафик, според мен.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Искам да попитам как става изплащането на парите, всмисъл, може ли физически лица и изискват ли някакви документи, договори и пр. Имали и достатъчно рекламодатели за БГ.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Искам да попитам как става изплащането на парите, всмисъл, може ли физически лица и изискват ли някакви документи, договори и пр. Имали и достатъчно рекламодатели за БГ.

Може да си физическо лице, не е проблем и не ти трябват документи. Парите се изплащат или по банков път, Skrill и други имаше. По банков път си е голяма играчка докато си напишеш данните. Рекламодатели има , само трябва да имаш повече импресии
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Аха. Супер. Благодаря ти за отговора. Ще ги пробвам. Че адсенс не ме радват с тези чекове и чакане за пари с месеци, пък и поголовните им банове без причина...
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

От Адсенса може да си ги вземаш и от WU, защо да чакаш чек, като така ги вземаш на следващия месец на 24 число
 

Горе