"Чудесата" се случват по Коледа

Blinky

Owner
Темата не е толкова за приятния коледен дух, който цари навсякъде, колкото за идиотщините, случващи се покрай празниците. И знам, че всеки има нещо да каже, да покаже, да сподели от други истории и така.

Ще започна аз....Днес сутринта се събудих без коледна украса на вратата. Не е скъпа като сума, но значи много за нас, защото бе направена от деца с увреждания и беше специална за нас. Но както и да е, да е жив и здрав. ;)

Идеята на темата е по-скоро да покаже какво друго се случва около Коледа и Нова година, осен веселите и приятни емоции, разбира се изключвайки моята злощастна сутрин, нека поразведря малко с:

7775255e.jpg


7775274x.jpg
 
Последно редактирано:
От: "Чудесата" се случват по Колета

[video=youtube;nFEfqA4mD1Y]https://www.youtube.com/watch?v=nFEfqA4mD1Y[/video]
 
От: "Чудесата" се случват по Колета

Като видях първоначално темата си викам - Ха, Блинки пак избухна с някоя надъхваща, вряща от позитивизъм тема за Коледа... то обаче се оказа друго.

Пич, ако хайваните ти убият и на тебе позитивното, ние черногледите не знам какво ще правим:)
 
Re: От: "Чудесата" се случват по Колета

Като видях първоначално темата си викам - Ха, Блинки пак избухна с някоя надъхваща, вряща от позитивизъм тема за Коледа... то обаче се оказа друго.

Пич, ако хайваните ти убият и на тебе позитивното, ние черногледите не знам какво ще правим:)

Аа, надъхваща ще има скоро, тези дни.....а на мен не ми е умрял ентусиазма, няма как да стане. :) Просто споделям, и другата страна. ;) А и гледам да обърна темата да е малко по-усмиваща и хумористична, колкото нещо друго. :)
 
От: "Чудесата" се случват по Колета

Викам си пак нещо са сгафили пощите а то Блинки по неграмотен и от мене :)
 
От: Re: От: "Чудесата" се случват по Колета

Не знам дали мнението ми ще е прекалено субективно, но тази година не виждам коледно настроение и ентусиазъм никъде. По улиците бързат замислени хора, никой не носи пълни с подаръци чанти, все по- многобройни са просяците. Озлоблението е обзело всички. Звучи страшно, но това е действителността. Дано да не съм права!
 
От: "Чудесата" се случват по Колета

По нова българска традиция коледна украса не се слага на врата или в двора. Всичко се краде вече. :)
 
От: От: "Чудесата" се случват по Колета

[video=youtube;TN4BiZXphds]https://www.youtube.com/watch?v=TN4BiZXphds[/video]
 
Re: От: "Чудесата" се случват по Колета

По нова българска традиция коледна украса не се слага на врата или в двора. Всичко се краде вече. :)

Това е една много човечна традиция. Да откраднеш коледната украса на хората по празниците. Всички са засмени, весели, топли, добронамерени, а ти седиш и се чудиш ква кретения да измисли. Това ще е странна работа. То и за това темата носи такова заглавие.

Едно време седиш - коледното ти дърво навън, украсено, а в наши дни ще те изнесат и докато спиш. :) Колко дози или лепило Кале, или ракии може да вземеш от една изкуствена украса, висяща на нечия врата?
 
От: "Чудесата" се случват по Колета

Блинки оправи го тоя колеТ или по коледа си решил да оптимизираш за пощите?
 
Re: От: "Чудесата" се случват по Колета

Блинки оправи го тоя колеТ или по коледа си решил да оптимизираш за пощите?

Иначе нарочно така....Сложено е правилното...но няма лошо и за пощите да се оптимизираме. Още други "великолепни" коледни неща. ;)
 
От: Re: От: "Чудесата" се случват по Колета

Това е една много човечна традиция. Да откраднеш коледната украса на хората по празниците. Всички са засмени, весели, топли, добронамерени, а ти седиш и се чудиш ква кретения да измисли. Това ще е странна работа. То и за това темата носи такова заглавие.

Едно време седиш - коледното ти дърво навън, украсено, а в наши дни ще те изнесат и докато спиш. :) Колко дози или лепило Кале, или ракии може да вземеш от една изкуствена украса, висяща на нечия врата?

Ми бай Джагал днес като мине по блоковете да гепи 100 венеца, после по левче да ги продаде са си 100лв. Те тия са опасни примерно ТИР да се обърне някъде и на 5-та минута са цъфнали да "берат" с пълни шепи - от къде разбират не знам.

[video=youtube;r81YBo6rlfE]https://www.youtube.com/watch?v=r81YBo6rlfE[/video]
 
От: Re: "Чудесата" се случват по Коледа

Ликувайте варненци, той е тук и носи коледно настроение.

7785967W.jpg


Дано не го пускам прекалено къстно, Хахахаааа..... :D :D :D
Е точно в морската градина ли го менажираха, деа... Той така или иначе ще направи потоп, като се изпоти:)
 
От: Re: "Чудесата" се случват по Коледа

Ликувайте варненци, той е тук и носи коледно настроение.

7785967W.jpg


Дано не го пускам прекалено къстно, Хахахаааа..... :D :D :D

Коледата без Веско Маринов е невъзможна. Всяка година на 25 декември с трепет чакам да стане 12 ч на обяд , за да си пусна БТВ до дупка.

Не мога да си представя по Коледа улиците на България изпълнени с тъжни пенсионери, прегърнали се по пет в редица да плачат и пеят "Жена на балкона", "Горчиво вино" .. и когато се появи Полиция, за да ги укроти и придружи да тях, те да запеят "Родната полиция ни пази".

Гледката ще е покъртителна. Нека да кажем ДА на Коледата с Веско Маринов :D:D:D
 
Re: От: Re: "Чудесата" се случват по Коледа

Е точно в морската градина ли го менажираха, деа... Той така или иначе ще направи потоп, като се изпоти:)

Е как, мен ме е яд, че ще го изпусна за малко....:) А така ми се щеше, само той може да докара коледния дух.... :)

Забележете коя фирма ги е принтирала - веднага след бюлетините са били неговите плакати... :)
 

Горе