Чудото GENBUCKS

vetzkov

Well-Known Member
здравейте , знаеме се :) , та имах аз един блог за хаир лос , писах няколко уникални контента и рекламирах профинаст , но месеци наред нямаше резултат и сега след толкова време без да съм проверявал на шега влезнах и видях 4е на 29 декември имам поръчка за 150 долара :) та искам да знам как и кога 6е си получа парите. благодаря предварително и тази поръчка наистина ме накара да продалжавам да се занимавам с това :wink:
 
Sobieski каза:
трябва да имаш 100$
както съм написал комисионната ми малко над 150 долара , но въпроса ми се върти около начина по който ще получа парите , първо генбъкс ли ще ми направат акаунт в епаспорт защото сега видях че адреса не ми е бил пълен в профила и няма как да ми пратят картата , затова моля помогнете защото ще е малко кофти ако не си зема парите защото неможе да ми пристигне картата (доставката е извършена на 3ти януари)
 
аз помислиг че поръчката е за 150$ :D иначе освен с мейл друг начин не виждам и си оправи адреса :)
 
Sobieski каза:
аз помислиг че поръчката е за 150$ :D иначе освен с мейл друг начин не виждам и си оправи адреса :)
е не аз адреса сега си го коригирах в профила в генбъкс но искам да знам дали те ще ми кажат когато пратят картата ?
 
vetzkov каза:
Sobieski каза:
аз помислиг че поръчката е за 150$ :D иначе освен с мейл друг начин не виждам и си оправи адреса :)
е не аз адреса сега си го коригирах в профила в генбъкс но искам да знам дали те ще ми кажат когато пратят картата ?
Учаквай карта. Бате и ти си от олдскула тук.:) Пожелавам ти още хилади комисионни.
 
Честито и от мен :)

като не са ти били точни данните ще се наложи да пишеш на Jas те ще ти направят акаунт пиши му ще получиш на имеила писно с усер и парола за епаспорт и виртулана карта с която можеш да ги харчиш а реалната карта до месец след създаването на епаспорт акаунта

и нали знаеш ако си по сериозен ще има повече комисионни :wink:

Аз на всички им разпрявам че програмата е много готина програмата така че които иска банера е след втория пост
 
a

мерси за съпорта от всички , но нали знаете от превъзбуда съм пропуснал че ордъра ми е за 150 долара а комисионната ми е 63 някъде , така че ми трябват още поръчки но няма да се отказвам продължама с уникалния контент и смело с рогата напреде :) Благодаря отново на всички които изказаха мнение :wink:
 
coolice каза:
Честито и от мен :)



Аз на всички им разпрявам че програмата е много готина програмата така че които иска банера е след втория пост

То и аз разправям че моята афилиейт програма е готина ама то докато не види човек не вярва.

vetzkov Честита комисионна ! Да имаш още многоооо по толкова!
 
arsenal каза:
а ок не съм разбрал мислех, че комисионата е 150$, но все пак успех и да си промениш профила с нормалните дани :)
и аз първоначално се заблудих че са ми 150 долара комисионните но се оказа че са само 63 някъде , жалко е че само по коледа са ми влизали иначе през останалото време много слабо , ама аз почти нищо не съм правил за популяризирането
 
vetzkov каза:
arsenal каза:
а ок не съм разбрал мислех, че комисионата е 150$, но все пак успех и да си промениш профила с нормалните дани :)
и аз първоначално се заблудих че са ми 150 долара комисионните но се оказа че са само 63 някъде , жалко е че само по коледа са ми влизали иначе през останалото време много слабо , ама аз почти нищо не съм правил за популяризирането

В такъв случай честито за реализираните продажби . И в най-скоро време да се похвалиш и с комисионна. . да не е чак следващата коледа.
 
adelina каза:
vetzkov каза:
arsenal каза:
а ок не съм разбрал мислех, че комисионата е 150$, но все пак успех и да си промениш профила с нормалните дани :)
и аз първоначално се заблудих че са ми 150 долара комисионните но се оказа че са само 63 някъде , жалко е че само по коледа са ми влизали иначе през останалото време много слабо , ама аз почти нищо не съм правил за популяризирането

В такъв случай честито за реализираните продажби . И в най-скоро време да се похвалиш и с комисионна. . да не е чак следващата коледа.
mersi :wink:
 
vitohol каза:
Ти сам си го казал защо не идват: "писах няколко уникални контента и рекламирах профинаст"

Е сега май имаш стимул да поработиш малко върху сайта и да изкараш 10х толква че и повече. Поздрави за продажбата! :)
така е мерси за подкрепата :wink:
 
Как ви върви ратиото в ГБ? Аз имам Accumulated кликс 0:2103 . Може ли на 2103 човека един да не купи нещо?
 
toncheva каза:
Как ви върви ратиото в ГБ? Аз имам Accumulated кликс 0:2103 . Може ли на 2103 човека един да не купи нещо?
Здравей и добре дошла. Дай повече инфо за трафика ти.

- Какъв е по националност
- От къде идва
- За какво идва (думички)
- От какъв метод идва (SEO, PPC, E-mail Marketing, Traffic Exchange....and so on).

Така ще бъдеме по информирани за какво става дума и може да се дадат по компетентни мнения по въпроса. :wink:
 

Горе