Чухте ли за scour?

HiJack

Member
Здравейте всички,

Вчера попаднах на интересна статия за най-новата търсачка - SCOUR - http://scour.com/. Интересното при нея, че създателите й плащат на търсене :))) Звучи невероятно нали? С всяко търсене се трупат точки, които после се превръщат пари. Търсачката обединява всички резултати на Google, Yahoo и MSN, като позволява на user-ите на рейтинговат резултатите, т.е ако мислиш, че изведените резултати са достатъчно релевантни, гласуваш за тях, за което разбира се те поощряват с точков актив. За всяко търсене се получава 1 точка, за гласуване 2, за коментар - 3. При натрупани 6500 точки се плащат $25. Освен това е разработена система като на рефералите и ако изпратиш покани на приятели прибираш 25% от техните от техните точки.

Как Ви се струва това? Дали ще имат успех с подобна стратегия? Лично аз не съм се регнал още, защото мисля да го направим заедно. Предлагам всеки който иска да се запише да каже, а Предприемач-ите ще направят един акаунт и ще ни изпратят покани (т.е да бъдем техни реферали), за да можем да достигнем по-бързо точките и да разберем дали е истина :) Ако се окаже, че е - ще направим едно голямо парти като посъберем парички :)

Поздрави на всички,
HiJack
 
От: Чухте ли за scour?

хаха и ти пращат виза за която предполагам ще има такса $20-30 годишно
 
От: Чухте ли за scour?

тя ще е безплатна за 1та година ти кво си мислиш ха..
 
От: Чухте ли за scour?

Идеята ми беше малко по-социална :) Но все пак тука се дискутира "money online".

Прави сте, че никой няма да забогатее от търсачката, или в малко по-късен етап, ако има хора, които са успяли да се изхитрят ще ги забранят или ще ги накажат....не знам какво, но все ще измислят нещо. А като стратегия какво мислите? Дали ще успеят да спечелят потребители спрямо ГИГАНТИТЕ? :)
 
От: Чухте ли за scour?

Бях мярнал една подобна статия ето тук е: seo-monetize.com/money_from_search.html
Плащат по 0.02 паунда на търсене. Според мен няма никакъв смисъл от тия търсачки и не се знае дали са сериозни.
 
От: Чухте ли за scour?

Ето линк:
http://scour.com/invite/check

обещавам пълно ревю със снимки до получаването на картата!

Тип:
Search +две гласувания => 100 точки стават за 5-6 минути.
 
От: Чухте ли за scour?

Благодарим на berchoni и iwanov остава още 8 човека да се регнат


 
Последно редактирано:
От: Чухте ли за scour?

Ммм как така 100 точки за 5 6 мин ?!
Като гледам в първия пост пише съвсем различно. Би ли обяснил ?

Поздрави!
 
От: Чухте ли за scour?

Ммм как така 100 точки за 5 6 мин ?!
Като гледам в първия пост пише съвсем различно. Би ли обяснил ?

Поздрави!

На всеки регнал се под мен, който ми изпрати на лично юзер и касирал поне 300 точки ще има обяснение как да ги прави точките
 
От: Чухте ли за scour?

Добре такамато регнах се през линка който е даден по горе. Иузернейма ми е същия както тук. Каква е следващата стъпка ? :)
 
От: Чухте ли за scour?

Дай ми поща да ти пратя инфото, че имаш 7 мнения и не ти бацат още личните
 
От: Чухте ли за scour?

Дам разгледах само не разбрах какво трябва да направя с дадения линк :)
 
От: Чухте ли за scour?

това е листа от 4 буквени думи на английски - по бързо ще ти върви цъкането
 

Горе