Шантав начин за реклама.

От: Шантав начин за реклама.

Тниската е от хубава материя "Fruit of the loom" :D
само тениската е 10 лева всяка щампа струва около 3-6
лева различно и доставката е 5 лева !
моята ми излезе 37.44 лева като на нея има 6 щампи -
3 отпред и 3 на гърба !! :D
 
От: Шантав начин за реклама.

Много пара за Fruit of the loom, бе. Пича в подлеза на НДК за голямо гръбче и лого отпред ми взе нещо от сорта на 16-18 лева (един цвят само - червено на черно).
За като ходя на разни експо-та, сайтове на годиниата подобни дивотии (сядаш отпред и от време ан врем ставаш да зададеш някой въпрос)

Имайте в предвид че с трансфер и ютиика просто няма как да стане кой-знае какво качество. 2-3 пранета и следва проблемация като нагъване или разръфване. Като се занимавах още с офлайн реклама попадах на разни фирми дето си ги правеха фабрично (по принцип във фирмени униформи специализират). Едни приемаха и единични бройки. Цената е съпоставима, за над 5 почва да излиза доста по-евтино, а качеството си е... истинско. От месеци се чудя как се казваха :cry:. На следващото реклама-експо съм първа писта, за да разбера точно това.
 
От: От: Шантав начин за реклама.

...Като се занимавах още с офлайн реклама попадах на разни фирми дето си ги правеха фабрично (по принцип във фирмени униформи специализират). Едни приемаха и единични бройки. Цената е съпоставима, за над 5 почва да излиза доста по-евтино, а качеството си е... истинско. От месеци се чудя как се казваха :cry:. На следващото реклама-експо съм първа писта, за да разбера точно това.

МАлко късно ама все пак да питам, дали намери някоя фирма да предлага сносни цени за 5-10 бр. качествени тениски???
 
От: От: От: Шантав начин за реклама.

МАлко късно ама все пак да питам, дали намери някоя фирма да предлага сносни цени за 5-10 бр. качествени тениски???

Предлагам ти Office 1, преди време аз и едни приятели си изкарахме тениски от тях на прилични цени :)

В местните ФОТО магазини също трябва да печатат щампи върху тениски ...

Поздрави!
 
От: Шантав начин за реклама.

Абе и на мен ми се въртят такива идей за да си надраскам колата с името на форума. Ама тугава ще трябва да карам бавно за да се вижда надписа. :)

Иначе си има свойте предимства това. Аз лично обещавам че ако удариме 1 500 реални члено, ще си го драсна на колата - това е истина, батенца. :lol:

Блинки снимай колата да я видиме как е станала :Р
 
От: Шантав начин за реклама.

ДА, и аз към това се целя.
След пренаписването на новата ни версия на сайта, сме подготвили бюджет за фланелки, стикери, флаери и плакати.
Не съм сигурен само дали " Offline " Реклама е добър метод за реклама? Какво мислите...
 
От: Шантав начин за реклама.

Аз от offline реклама си вадя хляба и според мен дори и за сайтове има си полза ако се набие на очи достатъчно и ако сайта е простичък и човек може да го запомни докато се прибере вкъщи и от любопитство да влзезе...

Отделно мога да направя оферти и на Блинки и на другите желаещи тук. Така като това е единствения форум който посещавам почти ежедневно за всичките му членове - отстъпки ;р
 
От: Шантав начин за реклама.

Ако ще правите тениски не взимайте от тука, или пък отидете директно при някой производител (и само в малките градове!!). Аз примерно бих взел нещо от тук - alibaba.com
вътре има адски много неща... И примерно 1000 шапки с вашето лого по 50-60 цента шапката.... Ако искате реклама :) Нямам идея дали ще могат да се направят по 500 бройки с различни лога, та да може да се делнат... В тоя сайт има производители и повече е за wholesale, за големи поръчки демек.
 
От: Шантав начин за реклама.

да всеки да иде да си поръча при производител... как го измисли произодител ти ги пуска в такива серии дето ако не го правиш за мтел глобул шел и подобни кяра ти е никакъв. Дай 100 човека да си делнем по 10 шапки, а ?
А за другия ти коментар за малките градове. Кой ти каза че не работя в малък град... и че няма и други такива тук...
Доста неща ти куцат в тоя коментар... не го казвам за да се заяждам но в тиражи до 100-200 било то шапки или тениски производител ще ти се изсмее... а не всеки разполага с бюджет за 10 000 шапки по 1 лев ;)
 
От: Шантав начин за реклама.

да всеки да иде да си поръча при производител... как го измисли произодител ти ги пуска в такива серии дето ако не го правиш за мтел глобул шел и подобни кяра ти е никакъв. Дай 100 човека да си делнем по 10 шапки, а ?
А за другия ти коментар за малките градове. Кой ти каза че не работя в малък град... и че няма и други такива тук...
Доста неща ти куцат в тоя коментар... не го казвам за да се заяждам но в тиражи до 100-200 било то шапки или тениски производител ще ти се изсмее... а не всеки разполага с бюджет за 10 000 шапки по 1 лев ;)

Щом мислиш като мишка никога няма да станеш котка ;) Това ще ти кажа аз.
Какво ще направиш с тия 10 шапки, дето ми ги предлагаш? Ще си оставиш една, ще дадеш една на брат ти и на някакви твои приятели... Това НЕ е реклама! Това е глупост!

За съжаление когато рекламираш сайт, наистина не ти трябват 10 000-те хиляди тениски, които са зададени като минимална бройка, но ако можеш да барнеш 1000 за цена от около лев на тениска - що да не? Няма на кой да ги раздадеш ли?? Не само че има на кой да ги дадеш, ами има и на кой да ги ПРОДАДЕШ. (ако не ти се струва твърде нагло хем да ти правят реклама хората, хем да си плащат за тая благородна цел...). Тука един колега беше споделил, че си е направил много готини тениски. Да, наистина са готини тениските, ама 37 лева парчето. 3 тениски са ти 100 лева. За тия 100 лева можеш да напляскаш поне 50 бели тениски с по 1 лого. Разликата? Трите тениски ще си ги носиш сам, щото ще ти се свидят...

После - нямам представа кой къде живее, а и слабо ме засяга по принцип :] Казах да се ходи в малките градове, защото там ще излезе по-евтино. Пример - в нашият скромен мегаполис Асеновград (население 50 милиона души) една шивачка взима около 350 лева заплата. Само на 18 км по на север, в Пловдив, заплатите почват от 500 лева. Е? Откъде идва тая разлика в цената? Измислят си я, мислиш? За да може да си позволи 150 лева отгоре производителя, значи и тениските му ще са по-скъпи. Не че конците му са по-хубави или плата е по-хубав, просто казва "Аз имам 100 шивачки и трябва да им плащам! Ако искаш тениски - купувай! Ако не искаш, ходи обикаляй по дупките и си намери по-евтини!"

Аз примерно не бих се отказал от алибаба-то, само трябва да проверя как стои въпросът с митниците, щото на тия лайна и мито ще трябва да се плаща май, щом са от Китай... 1000 тениски, като ми дойдат на 1 лев - това е идеалната реклама! Пускам в София 200, в Пловдив 200, във Варна 200 и така... Ако ще и няк'ви мангали да ги носят - все ми е тая! Важното е да се носят! И ако някой тръгне да ми спори за дизайна, че бяла тениска само с лого е грозна и никой няма да я погледне, ще му кажа да си гледа работата и много здраве да има от мен. За бяла тениска Адидас колко пари давате? А-а-а-а-а? Важното е, че логото се вижда! ;) И друг пример ще дам - като видите няква грозна кака на улицата какво правите? Зяпате, цъкате и си викате "Тая па, що не се скрие някъде?" , а след нея натоканата мацка - и нея зяпате! Важното е, че ефектът почти един и същ - и двете неща се забелязват!!

И така :) Ти не се заяждаш, просто изказваш мнение. Аз също не се заяждам и просто казвам, че аз си знам за мен си, ти си знаеш за теб си, Вуте си знае за комшията си :D Толко :)


P.S
За да докажа своята теория, че голямата реклама би трогнала доста хора ще добавя и това - някъде, не помня вече къде, бях чел една публикация. В някакъв блог беше. Ставаше въпрос за това, че авторът е намерил някакъв пакет в пощата си и като го отворил вътре открил едно писмо, презерватив, количка, 5 лева и другото не помня какво беше. Ето така стартира сайтът СПАС. Не че нещо, ама... Колко читатели имат те сега? :) И дали за 1 година няма да си избият рекламата, а? Важното е да направиш впечатление! Ако искаш сайтът ти да е ГОЛЯМ, тогава покажи, че и ти си ГОЛЯМ! Мишките се радват на трохи, затова и са толкова малки - щото ядат малко. Мисля, че някъде пишеше, че от сайта СПАС са пуснали 5000 пакета такива. К'вото и ще да е, по-малко от 15тина лева няма да им е излязъл - леле-мале, нали!
Ако имаш възможност да напляскаш 100 тениски от 37 лева, наистина ще бъде хубаво :) Но всеки ще се съгласи с мен, че в повечето случаи масата е определяща. 100 тениски са ти 3700 лева, като ти направят отстъпка, а-у, макс. 3000 да стигне. За 3000 лева знаеш ли колко тениски ще ти докарат от Чайнатаун? :)

Просто, следващият път, когато влезете в Найк или Адидас, се запитайте, дали наистина хубавата бяла тениска си струва 50те лева :) Адиос!
 
Последно редактирано:
От: Шантав начин за реклама.

Алибабато го забрави има много по добри места да си дадеш парите за благотворителност.
 
От: Шантав начин за реклама.

Алибабато го забрави има много по добри места да си дадеш парите за благотворителност.

Говорим за реклама, не за благотворителност... Ако дадеш 1000 лева за тениски ще си спечелиш много повече клиенти, отколкото ако дадеш 1000 лева на някой дом за сираци (примерно) и напишеш самохвалебствена статия за това... Симпатизанти VS Клиенти - вие избирате ;)
 
От: Шантав начин за реклама.

Много ценна дискусия се получи наистина. Трябва да се съглася
 
От: Шантав начин за реклама.

Накратко :
Това което заблуждава много хора в Алибаба.ком - горе вдясно пише "Gold member" , примерно и пише Trusted Supplier или нещо такова беше, абе - един вид, че на съответната отрепка може да се има доверие. Да обаче се оказва, че трябва само да си платиш, за да станеш т. нар. Златен член и толкова! Няма проверки, няма нищо! Повечето в тоя сайт просто си плащат и така стават "сигурни" хора. По-голямата част от тия нещастници са скамъри, които взимат парите и после ходи ги търси... Аз щях да се излъжа и да пратя утре 400 за телефон, но един приятел ми разказа как потънал с повече и аз се отказах направо... Хем него някакъв англичанин го излъгал... Ако видите Free member - бягайте надалече... И като цяло - тоя сайт не си струва май. Има една теми във форума, теми от рода на "You got scammed?" , в които се пишат всички мошенически компании. Ако все пак решите да купувате нещо от там, първо проверете дали вашата фирма не е вътре в тоя списък, но все пак помнете, че ще купите на собствен риск...
Сега разбирам коментара на колегата за благотворителността...
 
Последно редактирано:
От: Шантав начин за реклама.

ще кацнеш на моя ти ми... :D а това което не схвана е че 37 лв на тениска са супер много според мен и че ако ми намериш будала да ми дава по 37 лв. на тениска ще ти давам 20 лв. за всяка такава....
 
От: Шантав начин за реклама.

Да направим един търг за тези които искат да рекламират и тези които биха поставили реклами на колите си(срещу заплащане разбира се) За 150-200 лева на месец бих евентуално лепнал някоя www. рекламка на черния звяр:)

Абе и на мен ми се въртят такива идей за да си надраскам колата с името на форума. Ама тугава ще трябва да карам бавно за да се вижда надписа. :)

Иначе си има свойте предимства това. Аз лично обещавам че ако удариме 1 500 реални члено, ще си го драсна на колата - това е истина, батенца. :lol:
 
От: Шантав начин за реклама.

Да за 2-3 стотака и аз ще си лепна на опелчето някоя рекламка.Но както каза Binky ще трябва да карам бавно за да видят рекламката.
 
От: Шантав начин за реклама.

Ако нацелиш с опелчето некое дърво, то със сигурност много повече хора ще обърнат внимание на рекламката и ще успеят да я прочетат. Може и по тв-новините да я дадат. Но ако не искаш челни сблъсъци, то ползвай червения цвят на светофарите. Той е създаден с цел шофьорите около теб да имат време да разгледат ланците, гумите и плакатите.
 

Горе