ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 форума

От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

приятел регнах се дано да платят ако искате да измислим начин за повече преглеждания за да правим парите по бързо
Ми айде дайте линкове каде ги качвате :D
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

niks регнах се като твой реферал :clap:

може ли един въпрос ?
- Като кача картинка какво трябва да правя ? :D
 
От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

niks регнах се като твой реферал :clap:

може ли един въпрос ?
- Като кача картинка какво трябва да правя ? :D
=================================

1. След като качиш снимка се връщаш в предварително направения албум, където си е качил и маркираш празното квадратче в ляво от нея.

2. После натискаш бутона "Get selekted code"

3. В новия прозорец ще видиш 4 сайта, аз използвам първия сайт и кликаш на "Click here to show/hide code"

4. Копираш кода:

-Първия код е за постване във Форуми

-Вторият код е за постване в Уеб сайтове или Блогове

5. Отиваш в "Members > Account Info" от горното меню

Най отгоре ще видиш:

How to increase your revenue?-Кликаш на "Click here to find some good websites to post your images". ----Това е линк към списък с местата за рекламиране на снимките с Адулт, Музика, Софтуер и прочие тематика.

6. Отваря се страница с над 25 000 форума

7. Регистрираш се в някой от тях (избери тези с по-голям трафик), ако можеш във всичките стига да ти стигне Биологичния Живот

8. Почваш да Спамиш (постваш линковете-копирания код) или търсиш програма да го прави вместо теб стига да не те Баннат

Успех
 
Последно редактирано:
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

имам 2 снимки гледани по 1000 пъти и имам 1 долар на статс :D ... кога ще ми отчете 2 долара примерно , и какви са тея точки ?
 
Последно редактирано:
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

имам 2 снимки гледани по 1000 пъти и имам 1 долар на статс :D ... кога ще ми отчете 2 долара примерно , и какви са тея точки ?
=========================================

USD convert rate------ 1500 points to 1 USD

1500 точки се равняват на 1 Долар

За повече инфо си виж баланса

Успех
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

USD convert rate------ 1500 points to 1 USD

1500 точки се равняват на 1 Долар

За повече инфо си виж баланса

Успех
Да знам виждам...проблема е че примерно имам 5 снимки искам като ги гледат 1000 пъти и да си взема 5 долара нали ? :) 1ната е гледана над 1000 другата също, останалите 3 снимки са почти хиляда ,а баланса ми е 1 долар :D :D :D :lol:
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

В Зависимост от потребителите които ги гледат от коя страна са се плаща различно.

Виж Payrate
 
Последно редактирано:
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

ем от всякаде гледат... значи имам 5 снимки гледани по 1300 пъти и нямам дори долар и половина ? Чудя се просто какъф е смисала някои да се занимава :D
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

ем от всякаде гледат... значи имам 5 снимки гледани по 1300 пъти и нямам дори долар и половина ? Чудя се просто какъф е смисала някои да се занимава :D
че ти неможеш да си докарваш достатъчно не означава че програмата е скапана - регни се на повечко места и си сложи линковете и там ,така ще увеличиш печалбата си.
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Просто казвам че темата е 1$/1000 виждания на снимка ,а ти същност трябва сигурно да докараш 5 000 че да вземеш 1 $ ...
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

ШаредИмейдж обнови своята политика по плащанета и вече плаща по $1 за 950 виждания на снимка а не както преди за 1000

===========================================
News[2009-09-13]: The number of images that we are now hosting in our powerful servers has been reached 10,000,000. To celebrate this significant milestone, we have upgraded our point counting policy, you will get 10%~20% more revenue than before.

Броят на изображенията, които са хостнати сега в нашите мощни сървъри е достигнал 10000000. За да отбележим този значителен етап, ние обновихме нашата точкова политика по преброяване , вие ще получите 10% ~ 20% повече приходи, отколкото преди.
====================================================

Earn 0.5 USD when signup and 1 USD per 950 visitors when sharing your image(s). Minimum payment is only 5 USD

Успех на всички
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Значи по мойте изчисления горе долу около 4995 гледания за 1 $ :lol:
 
От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

Значи по мойте изчисления горе долу около 4995 гледания за 1 $ :lol:
========================================

Ако трафика ти идва от Руски или Китайски потребители може и да си прав.

Пак ти казвам има ясно регламентирана система за отчитане според географското разположение на посетителите, разгледай е внимателно
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Ами повече от канада идваше до колкот си спомням ,а да и от us
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Добре де дайте линк от някой форум , в който сте публикували ваши снимки. Искам да видя как стават нещата. Какъв код използваме ?
 
От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

Добре де дайте линк от някой форум , в който сте публикували ваши снимки. Искам да видя как стават нещата. Какъв код използваме ?
Гледай:
 
От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000 фор

Не ми се вижда печелившо . За да изкараш 5 $ ти трябват 4275 уникални посещения.. което е леко невъзможно.

Може би трябва да имаш поне десетина реферали за да успееш да направи 5 $ за седмица.
 
От: От: ШаредИмейдж-$1/1000 виждания на снимка+Трафик за сваляне на файлове от 25 000

Не ми се вижда печелившо . За да изкараш 5 $ ти трябват 4275 уникални посещения.. което е леко невъзможно.

Може би трябва да имаш поне десетина реферали за да успееш да направи 5 $ за седмица.

Има доста и различни начини за постигане на целите. :)
 

Горе