Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

никс значи този сайт плащат така:

1Mb to 100Mb --------5$ for 1000 downloads
101Mb to 250Mb ----- 10$ for 1000 downloads
251Mb to 300Mb ----- 15$ for 1000 downloads

???? Защото някой говореше за някакви точки?
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

никс значи този сайт плащат така:

1Mb to 100Mb --------5$ for 1000 downloads
101Mb to 250Mb ----- 10$ for 1000 downloads
251Mb to 300Mb ----- 15$ for 1000 downloads

???? Защото някой говореше за някакви точки?
==============================

Точно така плаща.

Точки или пари няма значение в баланса ти ги отчита и двете.

За свален файл между 1Mb to 100Mb получаваш 1 точка а в баланса ти е $0.005, което се равнява на 5$ for 1000 downloads

За свален файл между 101Mb to 250Mb получаваш 2 точки а в баланса ти е $0.01, което се равнява на 10$ for 1000 downloads

За свален файл между 251Mb to 300Mb получаваш 3 точки а в баланса ти е $0.015, което се равнява на 15$ for 1000 downloads

Разгледай сайта за повече подробности
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

ей niks ако земеш пари от тях пусни един скрииншът пак ,че се утрепах да качам!Само дето реферали нямам ама никои не се заинтересъва като разбере че минимума е 30$!
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

ей niks ако земеш пари от тях пусни един скрииншът пак ,че се утрепах да качам!Само дето реферали нямам ама никои не се заинтересъва като разбере че минимума е 30$!

=========================================

Вече минах 30 долара така че вторник, сряда като получа плащането ще кача скрин
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Днес получих четвърто плащане от Шарематрикс и както обещах качвам скриин



 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Евала значи и аз ги почвам по-сериозно
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тия плащат ли? Или тия снимки горе са от нета?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тия плащат ли? Или тия снимки горе са от нета?

Ти пък намери какво да кажеш

Естествено че плащат и то ИНСТАНТНО.

На 1 или 16 число на месеца парите са ти в PayPal акаунта без да се налага да чакаш

PS:

Ето това е от моят собствен Гугъл (нет):clap:

 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Викаш че плащат но имам вече около 200 сваляния и нито 1 цент пфф
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

къде слагаш линковете ? и какви файлове предимно качваш..

Поздрави :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Какво се занимавате с тия мизерии , хайде в кофата!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Що да е мизерия, не съм съгласен. Също има изкуство - т.е. пишеш по форуми, рекламираш "продукта си". Не е лошо. По висше ли е да продаваме хапчета за Х*Й или П..както и да е. Лошо няма и това е бизнес....
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Плащат и заставам твърдо зад това!!!
Ето и моя Скреен:
http://img527.imageshack.us/i/60468405.jpg/

Само сега ще става по лошо тъй като забраниха да се кчват пенси в 99mp3 от Матрикса и по трудно ще се намират места за постване на линкове. Нека си помогнем един на друг и кажем по някой друг сайт където д акачваме нашите линкове:
http://music-bg.info/index.php - За музика
http://music-core.net/ - За музика
Благодаря
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

sisko не разбрах, какво са забранили ??
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Що да е мизерия, не съм съгласен. Също има изкуство - т.е. пишеш по форуми, рекламираш "продукта си". Не е лошо. По висше ли е да продаваме хапчета за Х*Й или П..както и да е. Лошо няма и това е бизнес....

Само че , докато аз продавам хапчета за Х*Й или П.... същевременно уча много неща а ти освен банани друго не ядеш
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не се разправяйте за глупости

И в двата бизнеса има хляб, макар и хапчетата и другите подобни глупости да се продават само на Безмозъчните Чифуто-Американци, които след 5-10 години няма да ги има ни като държава, ни като народ (то не че някога ги е имало)

Дръжте се като джентълмени

Според теорията за джентълмена:

"Дженталмена е човек който може да постигне собствено щастие без да пречи на другите"

Тези които се заяждат по отношение на хостинг сайтовете са лица които не са изкарали и една стотинка ни офлайн ни онлайн и завиждат на хората които правят пари от този бизнес

Оставете дребните душици да квичат в предсмъртна агония а вие се наслаждавайте на съраунда

PS:

А по отношение на ученето, ако в реалния живот не сте се научили да изкарате 5 лева във виртуалния и 50 стотинки няма да направите
 
Последно редактирано:
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Само сега ще става по лошо тъй като забраниха да се кчват пенси в 99mp3 от Матрикса

Имаме една пенсия във входа, на петия етаж живее. Ако знаех, че можело да се качват пенсии в Матрицата, досега да съм я качил там. Жалко, че разбрах за тази възможност чак когато са ги забранили :( .
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

А искам да попитам нещо тук запознатите използващи тази програма,отчита ми сваляния на определени файлове но не ми отчита центовете,защо е така?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

А искам да попитам нещо тук запознатите използващи тази програма,отчита ми сваляния на определени файлове но не ми отчита центовете,защо е така?
И при мен така, а уж пише, че ги смята на всеки 11 успешни сваляния.
 

Горе