Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

като са забранени копирайт материали , вие какви работи качвате ? Ако качиш някой филм от Замунда и го пуснеш ? Ще ти закрият акаунта ли ?

Нищо няма да ти закрият аз отдавна съм свършил собствената колекция от филми и свалям от торентите, емулето или от едни форуми и разпространявам в други форуми.

Ако някой се оплаче само ще ти изтрият файла.

Номера е да разбереш от кой форум е оплакването и ако ти изтрият файла повече от три-четири пъти значи оплакването е сериозно и не качвай отново същия файл или не го разпространявай в този форум.

Ако ти го изтрият един път или два пъти значи 90% бъди сигурен че това е оплакване от някой спамер или хейтър а не автора или негов представител
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Ако ти го изтрият един път или два пъти значи 90% бъди сигурен че това е оплакване от някой спамер

Аааа . аз си мислех , че ти си спамера
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Преди 2 дена минах от Hotfile на SharingMatrix - ами резултата е 2 пъти повече приходи.
Дано и за напред продължава така
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Разбира се, HotFile е мн зле, изобщо ако видите хост с менящите се рейтове, т.е. да ти искат да качваш като улав, за да ти дават тва дето ШМ ти дават по дефаулт, бягайте с 200. :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks искам да те попитам има ли смисъл да се качват филми?И имаш ли идея в кой форум мога да пускам линкове?Искаше ми се на лично да те попитам някои неща , но съм нов и не мога да ти пиша на лично.
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

niks искам да те попитам има ли смисъл да се качват филми?И имаш ли идея в кой форум мога да пускам линкове?Искаше ми се на лично да те попитам някои неща , но съм нов и не мога да ти пиша на лично.

Зависи какви филми качваш, проверката е висша форма на доверие.

Пробвай различни жанрове докато уцелиш ваксата

Форумите които използвам аз за филми +18 ги има тук

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10954

Успех
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

п.п.
Моя грешка свалянията ги отчита но преди това трябва някой да си направи труда да погледне тука:

To start making money with SharingMatrix.com you need to change your account status to affiliate's account by pressing the following link: Switch to partner account

някой може ли да ми помогне, къде точно се намира тази опция за да започне да отчита свалянията?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Здравеите
От около 2 седмици се занимавам сериозно с тази програма , но резултатите са отчаиващи :(
Бихте ли ми дали някой съвет какво да качвам или някое място кадето да разпространявам нещо .
И ако може да не е за +18 ( не ми се занимава с това много са деликатни нещата ).

Благодаря предварително.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

След като филмите за възрастни не са ти по вкуса намери друга ниша, нещо което ти допада и което има много фенове и открии техните местообитания.

Един жокер от мен, в DP някакъв се хвалеше че правил над 1 000 долара на месец от качването на Манга анимация, доколко е вярно не знам но съм попадал на доста оборотни откъм трафик форуми за обмен и обсъждане на Мангата

Успех
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От 2 дена имам проблем , нещо май са променили условията и вече не мога да качвам пре FTP, понеже не съм премиум. Също така не може да се сваля свободно . Само при мен ли е така ?





Вече няма проблем , не знам каква беше причината .
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От 2 дена имам проблем , нещо май са променили условията и вече не мога да качвам пре FTP, понеже не съм премиум. Също така не може да се сваля свободно . Само при мен ли е така ?

Вече няма проблем , не знам каква беше причината .

Няма проблеми, просто са въвели нова опция и не е необходимо да генерираш FTP акаунт за 24 часа а си имаш такъв постоянно, а също и са дали и Port 21, досега не го бях въвеждал
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Предприемачи подготвяйте най-търсените и оборотни файлове и от следващата събота 00.00 часа централно европейско време прибирайте големите пари докато има че не остана.

Най-яката програма Матрикса през целия месец юли стартира нова бонус програма съгласно която удвоява всички пари направени през събота и неделя.

За целта е необходимо в понеделник след първият уикенд от юли да им изпратите писмо с искане за своя бонус и ще го получите в петък заедно със заработените пари за седмицата и така всеки понеделник до края на месеца.

ГОТОВИ ЗА АТАКАААААААААААААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!!!
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


За тези които разбират английски:
===================================

Dear partners,

As you all know, since SharingMatrix was handed to its new owners, we have been having exciting promos almost every month. We’re proud to announce July’s promo, which we believe will be the most exciting of all promos!

It is very simple; we double your payouts on Saturdays and Sundays during the month of July, without any limits!

So, you will receive double payout on each of the following days: 3rd, 4th, 10th, 11th, 17th, 18th, 24th, 25th & 31st of July.

How will it work?

Start uploading your files now and start making money by posting your links. After every weekend in July, simply send us an email request for the bonus and we will add it to your regular payout on the following Friday.

If you need any assistance, don’t hesitate to contact us:

http://www.sharingmatrix.com/contact

Best Regards,
================================

Your SharingMatrix team
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Абсолютнаааа атакаааааааааааааа :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Много зарибителен бонус, лошото е , че постоянно трябва да им пишеш
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

имам няколко файла качени от колко месеца и са свалени но нищо не ми отчита ScreenShot001.jpg имам почти 450 сваляния и нито 1 цент
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

имам няколко файла качени от колко месеца и са свалени но нищо не ми отчита Виж файлът 735 имам почти 450 сваляния и нито 1 цент

eshk0

Извинявай баче, но ти пиян или дрогиран си ?

Това което си дал на скрина не е статистиката а съдържанието на папките ти.

Кликни на Statistics.

Макар че като гледам какви файлове си качил по 5-10MB едва ли си направил някакви пари от свалянията, пък да не говорим за продажби.

Махни ги тези MP3 и качвай големи файлове
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

никъде не виждам да пише Statistics. niks
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Активирал ли си партньорската програма ?

Влизаш в $Make money$ и там change to partner.

Виж горе в подменютата е опцията Statistics
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Благодаря ;)
 

Горе