Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Oт кaкъв тип фaйлове могaт дa се прaвят продaжби?

От всякакв тип, няма забренен жанр.

Имат някакви правила които може да прочетеш, но един от собствениците на Матрикса има тема в DP и там каза че може да се качва всичко.

Ако някой се оплаче само ще ти изтрият файла.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз също станах реферал на никс :)
Дано излезне нещо
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Сайтът го променят адски много от ЮЛИ, става мн зле според мен, ще има различни пейаут зони, и няма да можеш да печелиш хем от сваляния хем от продажба на акаунти, пълен бълвоч става тоя сайт !
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Сайтът го променят адски много от ЮЛИ, става мн зле според мен, ще има различни пейаут зони, и няма да можеш да печелиш хем от сваляния хем от продажба на акаунти, пълен бълвоч става тоя сайт !
Няма да стане точно така, понеже ако свалянията ти са от UK и USA ще печелиш почти двойно повече.

niks, къде си постваш линковете?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Това че го променят и на мен не ми допада много, но какво да направим много хубаво не е на хубаво.

Вече има две опции или да печелиш до 30$ за 1000 сваляния или 60 % комисионна от продажбата на премиум акаунт.

Аз се ориентирах към втората опция 60% комисионна от продажба на премиум акаунти, защото според статистиката ми 70% от парите които съм направил от Матрикса са от продажби.

Така комисионната ми се УДВОЯВА от 30 на 60%, а аз започвам да мисля нови стратегии за продажба на премиум акаунти, не че сегашните ми не бяха успешни но Матрикса се развива трябва и аз да се развивам.

PS

Линковете поствам или в моите сайтове или във форуми които можеш да намериш в програма плащаща за преглед на снимки.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=10954

Успех на всички
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ами ако първо си избера едната опция след време ще мога ли да я сменя с другата?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Можеш разбира се

От 2 Юли в подменюто settings можеш да избереш по кой от двата плана да работиш, ако не го направиш автоматично си по първия план плащане за свалени файлове от ВСИЧКИ държави

Ето на английски новите правила които получих по e-maila:

==========================

We give you the choice to choose between an aggressive pay-per-download scheme for ALL countries, or 60% of all premium sales sold!

For pay-per-download, here is the scheme:


Size / Country*----A-----------B------------C------------D

1-50 MB----------$7.00$-----5.00$--------2.00$------1.00$

50-100 MB------$10.00$-----7.00$--------4.00$------2.00$

100-200 MB-----$16.00$----14.00$-------6.00$------3.00$

200-400 MB-----$25.00$----19.00$------10.00$------4.00$

400+ MB---------$30.00$----23.00$------18.00$------6.00$

Per 1,000 downloads of your files

GROUP A
United States, United Kingdom

GROUP B
Germany, France, Canada, Netherlands, Australia, Belgium, Austria, Switzerland, Sweden, Saudi Arabia, Denmark, Finland, Norway, New Zealand, Singapore, Iceland, Brunei Darussalam

GROUP C
Brazil, Spain, Poland, Japan, Russian Federation, Italy, Hungary, Portugal, Czech Republic, Greece, Bulgaria, Hong Kong, Ireland, United Arab Emirates, Iran, Islamic Republic Of, Lithuania, Kuwait, Puerto Rico, South Africa, Cyprus, Luxembourg, Mauritius, Nicaragua, Armenia, Nigeria, Liechtenstein, Mozambique

GROUP D
Others

Everyone will be switched to the new payout (Pay-per-download scheme) automatically on July 2nd 2010. You will be able to switch plans in your settings page.
======================

Ще пробвам и двата варианта ако не вървят продажбите ще мина на първия вариант, знам много оборотни откъм трафик китайски и индийски форуми, а вие споделете дали действително плаща за сваляния от всички страни
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Кофти за такива като мен дето препечелват от български сваляния. Но не е голям проблем. Това съвсем не ми е основната даалвера :D
Забелязвам обаче че процента от рефеларите ще е 20% а не както до сега 10% :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ммм... промяната май ще е в полза на всички
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз може да остана на старата система

Снощи имаха проблеми със статистиката и им изпратих писмо да е оправят защото не ми беше отчела две продажби, като не пропуснах да им кажа че новата система не ми допада и предпочитам сатарата.

В отговор получих писмо с предложение да остана на старата система защото съм в Топ 100 партньори на матрикса

Още се колебая до утре трябва да реша
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks дай някакви насоки за продажба на премиум акаунти, преди правех някви продажби и колкото и смешни да бяха почти всяка седмица ми плащаха благодарение на 1-2 такива продажби, ама сега само от сваляния ще е тежко положението.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

нещо се прецака с-мата май... ни отчита вярно тегленията, нито пък $$$-те :(
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

нещо се прецака с-мата май... ни отчита вярно тегленията, нито пък $$$-те :(
Дам и аз така мисля .
Докато имах преди подобренията около 100-150 сваляния на ден са имам 48.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Emanuela_&_Rumaneca_&_Enchev_-_Danak_Lubov.mp3 (16.400 points)

Country (Paid Downloads): Germany (1), Italy (2), Bulgaria (29), Spain (2), Denmark (1)

Country (Unpaid Downloads): Bulgaria (111), Spain (1), Turkey (1)

мале,мале :D Country (Unpaid Downloads): Bulgaria (111) което е невъзможно... яко ни прецакаха тия... дано да оправят този проблем...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ми аз ви казах че нещата ще се сговнят адски много, кофти...., преди беше екстра, за файлове до 50 МБ - $5 без значение от страната, сега е отврат !
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Най-накрая съм онлайн

Тези нещастници от широко рекламирания blizoo , ме държаха без интернет от петък следобяд до днес заради авария от дъжда.
Стоите далеч от lesboo, аз ще ги нахраня по всички форуми та жив абонат няма да им остане.

Сега за Матрикса

Имат някакви бъгове за фиксиране и ги оправят успешно.
Също така ако не ви допада новата система може да пишете на съпорта да разгледат вашия акаунт и ако сте от топ партньорите може да останете към старата система.

Можете също и всяка седмица да си сменята програмата една седмица плащане за сваляния, една за премиум акаунти

За повече информация и питания следете тази тема.

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1834568&page=12

Аз 4 дни съм без интернет и не съм си ъпдейтвал нито сайтовете нито форумите с нови филми така че изпуснах първия уикенд на промоцията X2.

Както знаете реших да остана по старта система $15/1000 сваляния + 30 % и съм на загуба към 60 долара през уикенда




В Събота имам една продажба от $2.70 при 30% комисионна която при 60% трябваше да е $5.40 а с промоцията X2 щеше да е $10.80
В Неделя имам една продажба от $16.50 при 30% комисионна която при 60% трябваше да е $33 а с промоцията X2 щеше да е $66

Ако така продължава следващата седмица се отказвам от старата система и преминавам на 60% комисионна

NB

Съветвам ви ако правите продажби не си губете времето със плащане за сваляния а преминете към продажби, защо получавате по-голям процент от печалбата от самите собственици на матрикса - 60%, а през уикендите 120%

Мен вече ме е яд че останах към старата система а не минах на 60% комисионна
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

в момента за свалянията от БГ плащат 2$ за 1000 :S (1-50 MB) супер тъпо! трябва да качваш филми, ххл клипчета по чуждестранни форуми за да направиш пари, и това е мн трудно след като се мъча един файл да го кача за 10-20 пъти... все нещо им забива сървъра....
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

С filezila и сървър в EU ,аз лично нямам никакви проблеми при качване даже и на големи файлове .
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

в момента не качва нищо през сайта, а през фтп качвам ги но не се появяват в профила ми :/
 
Последно редактирано:

Горе