Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

в момента не качва нищо през сайта, а през фтп качвам ги но не се появяват в профила ми :/

За да се появат в профилът ти трябва след като ги качиш да отидеш в подменюто FTP на Tools в сайта на матрикса и там да кликнеш най-отдолу на: Move uploaded files to your account

PS

Не забравяте да пишете на този e-mail: [email protected] , за да си получите удвоените пари за уикендите

===========================
To receive your bonus payout, email [email protected] with all your details.
( Email example: SM email address: [email protected]| Weekend date: 07/03/2010 | Weekend payout : 222$ | Doubled payout: 444$ ).
===========================
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Примера твоито плащане ли е ???

Оделно нещо саита откачи

Uploaded with ImageShack.us
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не е моето плащане, ще платят в петък за изминалата седмица.
Взех примера от тази тема открита от собственика на матрикса.

Прочети я и от нея ще ти стане ясно че новата система има доста бъгове които се оправят своевременно.

Именно това е причината все още да съм на старата система, защо се притеснявам ако мина на 60% комисионна дали ще ми отчита всички продажби правилно.

Админа ми каза че един път откажа ли се от 15/1000 + 30% комисионна втори път не мога да се върна минавам безвъзвратно по новата система.

Затова смятам да изчакам да си оправят бъговете, но не знам докога ще изчакам защото вчера имам 4 продажби а днес 2 продажби от 30% вместо от 60% и вече съм загубил над 100 долара от оставеното ми на старата система
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Току що се регистрирах и започнах да ъплоудвам. Нещо допълнително трябва ли да правя за да почна да печеля, освен да разпространявам линковете за файловете които съм качил? Издайте някоя 'тайна' да трупаме повече даунлоуд ;p
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks как става това с двойно плащане? имам около 15$ и къде видя това 15$/1000? не е ли е http://www.sharingmatrix.com/affiliate 2$/1000 1-50MB
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И аз имам 1 въпрос.
Преди маи не отчиташе всички тегления а само по 1 теглене от ип сега ми е отчело всички???
Или пак нещо се е бъгнало.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks как става това с двойно плащане? имам около 15$ и къде видя това 15$/1000? не е ли е http://www.sharingmatrix.com/affiliate 2$/1000 1-50MB

15$/1000? е старата система към която аз останах но ще мина към новата 60% от продажби

Двойното плащане е само за уикендите, виж си статистиката за събота и неделя и им пиши да ти удвоят резултата
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

издайте някоя тайна къде да качваме снимки и ние
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Значи в момента сме на 60%? аз си искам 15$/1000. Ако им пиша ще ме преместят ли към 15$/1000?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Значи в момента сме на 60%? аз си искам 15$/1000. Ако им пиша ще ме преместят ли към 15$/1000?

Не знам пиши им да ти разгледат акаунта

Като си по новата система 60% комисиона правилно ли ти отчита продажбите и имаш ли някакви проблеми било със статистика било с нещо друго
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

еми като новак все още нямам продажби и предимно пускам в бг сайтове и затова няма да имам продажби. Ако ме сложат към 15$/1000 ще е супер.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз съм на 60 процента от 2 дни и нямам продажби, ако можех да се върна на старата система с 30 % бих го направил на мига, новата система е мн зле !
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тези леваци още не са платили, сигурно смятат бунусите от промоцията X2

EDIT

Току що ми платиха без да удвоят парите от изминалия уикенд
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Здравейте,
Преди няколко дни си направих и аз регистрация в този сайт, но по дяволите никъде не ми приемат линковете .......и аз не знам какво да правя :( Дори в Sharedimage ми се изписа някаква грешка. Другия ми въпрос е кога се начислява някаква сума към моя акаунт, когато събера 1000 даунлоада? и още ако не съм с премиум акаунт плаща ли?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Нещо бъркаш програмите това е темата за матрикса а не за Sharedimage

Форумите които приемат линковете от матрикса ще ги намериш като се регистрираш в Sharedimage

Матрикса плаща на всички независимо дали си фрии или премиум партньор когато направиш 15 долара, парите може да са или от сваляне или от продажби
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тези леваци още не са платили, сигурно смятат бунусите от промоцията X2

EDIT

Току що ми платиха без да удвоят парите от изминалия уикенд

Тогава за какво е тази промоция като не я смятат :(
Но чесно казано аз даже и 15$ не мога да сабера още :(
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Смятат ги още, имали да разпределят над 25 000 долара за бонуси.

Hi Guys!

Please be patient. We are currently working on the list of the double payments... I promise you next week will be MUCH quicker... I didnt know it will be that many! It is a total of over $25,000 just for the bonuses!

The regular affiliate payout went out a while ago!

Thank you for your patience!

...........................

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1834568&page=28
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

@niks братле, можеш ли да ги питаш защо не вкарат стария тарифен план като 3-та опция ? Явно работи паралелно с новите, защо не го направят така ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не искат повече стария план.

Аз ги питах още в началото дали може да изпробвам за един месец новата система 60 % от продажбите за да сравня моите резултати и да реша дали да премина към нея или да остана на старата $15/1000 + 30% от продажбите, но админа ми каза че един път премина ли към новата система връщане назад няма.

Ако нямаш продажби смени си плана на плащане само за сваляне от всички страни $30/1000, може да ги въртиш всяка седмица докато уцелиш ваксата

Смяната става от менюто Settings, горе вдясно до акаунта ти.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

с каква скорост се тегли от тоя сайт, дайте нещо за пробване, ограничения за теглене има ли ::
 

Горе