Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не знам, какво става, но вече 2 часа се мъча да кача един файл и стига до 86% и до там ... А са само 55 МБ. Имате ли проблеми от подобен род днес?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз си получих плащането без бонуса, изпратих писма на два имейла да видим .....

Ползвай FTP, и аз имах проблеми някога при качването през сайта

Edit

Получих си и бонуса за миналия уикенд:D
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз още вчера сутринта си получих плащането+бонуса.Избих си пътните до морето и обратно :D
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

sainttropez аз лично само с ФТП качвам в Матрикса, иначе мн рядко се качват файловете.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Видях че файлове над 400 МБ могат да се теглят единствено от премиум потребители. Може ли да ми препоръчате подобен сайт , който да плаща а и да няма такова ограчение.Главно ще качвам док. филми които са около 700 МБ.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Видях че файлове над 400 МБ могат да се теглят единствено от премиум потребители. Може ли да ми препоръчате подобен сайт , който да плаща а и да няма такова ограчение.Главно ще качвам док. филми които са около 700 МБ.


Защо не ги компресираш с WinRar на две части по 350mb или да ги разцепиш с някой сплитер

Малко трудно според ще намериш файл хостинги да дават 700 mb на фрии юзери, каква им е далаверата ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks, ако не е тайна може ли да кажеш колко горе-долу изкраваш на месец от sharingmatrix?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Казвал съм не веднъж пък и доходите ми от матрикса не са постоянни и варират

Тази седмица например е доста слаба и парите от продажби са наполовина в сравнение с миналата
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

На мен ми побелява косата докато кача нещо тук!
С ФТП се качва лесно, но понякога отнема и час докато се покаже в уеб интерфейса! Ад е...
Ползвам и uploaded.to, но там плащат много малко...
Предложете алтернативи моля!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

На мен ми побелява косата докато кача нещо тук!
С ФТП се качва лесно, но понякога отнема и час докато се покаже в уеб интерфейса! Ад е...
Ползвам и uploaded.to, но там плащат много малко...
Предложете алтернативи моля!
Тия от uploaded.to дават много малкооо, ужасни са. А сега си промениха условията и вече за България е още по-малко. Ако искаш пробвай http://hotfile.com/register.html?reff=1453798, мисля че ще изкарваш повече от колкото при uploaded.to.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тия от uploaded.to дават много малкооо, ужасни са. А сега си промениха условията и вече за България е още по-малко. Ако искаш пробвай http://hotfile.com/register.html?reff=1453798, мисля че ще изкарваш повече от колкото при uploaded.to.

Аз имам регистрация там, но като четох условията им не бях особено впечатлен. Но при всички положения посетителите предпочитат да теглят от Uploaded.TO отколкото от Шарингматрикс
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

http://filehostings.ru/ - ето един форум за файл хостинги. На руски е и нищо не разбирам от него. Ако някой знае руски и попрочете малко, моля да каже ако има някои интересни идеи и неща, които да помогнат с припечелването на повече пари SM и изобщо файл хостингите.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Нищо интересно не пише. Той тоя форум е празен на практика.

Имах идеи за СМ - за допълнителна екстра към един сайт ама перспективата да ми делнат файла след 30 дена, ако не е даунлоуднат, съкс.
Иначе ъплоудът е бъгав но работи - просто трябва да се подходи с търпение.
И човек да си изработи система за каталогизиране на ъплоудите - заглавия, линкове, дескрипшъни, снимки,...

Да постваш по форуми също съкс биг тайм. Погледнах в няколко - то ебаси блъсканицата, ебаси бройката маймуни дето постват като изоглавени... За**и! По-добре всеки да помисли за алтернативен начин за събиране на клиентела - собствен сайт примерно.

Никс се занимава с това от близо година доколкото видях. Подходил е амбициозно. Да ъплоуднеш и поддържаш 800 филма не е шега работа. Трудно ще го стигнете ако следвате точно неговия път ми се струва.

Аз в момента ъплоудвам и подреждам разни файлове и ще ги предложа като добавка към остаалия контент в сайта. Ама е нов и още не съм почнал да го промотирам -затуй не мога да кажа кво ще стане.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Никс се занимава с това от близо година доколкото видях. Подходил е амбициозно. Да ъплоуднеш и поддържаш 800 филма не е шега работа.

Поправка

Не 800 филма а около 800 файла от части от филми

Избягвам да качвам цели филми или поне дялкам началото и края както и някои отличителни белези, но не винаги се получава
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз даже не ги рарвам - режа ги на парчета по малко над 100 МБ и да заминават. Да стават и за двата варианта - продажби и дърпане.

Даже отначало мислех и най-нагло да си турям уотърмарка върху оригиналния знак ама много играчка, то секи на различно място си слагал шитаците, па и чакане да се прекодира...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Скоро и аз ще пробвам със собствен сайт.С това постване във форуми ми идва до гуша,на едно място те баннат,на друго ти изтрият темата и тн.Ще се пробвам,пък каквото стане.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Здравеите имам малко странен проблем с качването на фаилове чрез FTP.
До преди 1-2 дена си качвах големи фаилове безпроблем, но сега не ми ги качва пълните например ( фаила на компа е 373.мб а като го кача е 356.мб ). Или нещо не права както трябва или sharingmatrix започва да става се по зле. :(
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

На мен ми се случи същото днес.
Мисля че, сайта им не е наред! Нито през ftp става, нито през уеба ... бях пуснал да се уплоадват 2 файла, единият 377 (качили са се 35) другия 166 (качили са се 12) и спряли ...
Добре плащат иначе, но ми късат нервите с тия неуредици...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Technical works.
We are sorry, but we are currently performing technical work on this server. Please try again later.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Всичко щяло да се оправи следващата седмица с пускането на новият сайт.

Аз проблеми с качването нямам но имам проблем с продажбите които рязко намаляха от миналата събота насам

Статистиката се е бъгнала и ще им го докажа и ще си искам парите
 

Горе