Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз от миналата седмица не съм изкарал почти нищо, днес като пробвах да кача 1 файл ми изписа че нямало нясто на диска, и го качих на друг сървър, имат си някви проблеми явно.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Имат, имат... Как става това с двойното плащане? Например днес имам около $1,50 как ще ми дадат $3?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някои знае ли кога ще слагат новия саит ???
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Имат, имат... Как става това с двойното плащане? Например днес имам около $1,50 как ще ми дадат $3?

Изпрати в понеделник email на [email protected] в този формат:

Твоят SM email address: [email protected] | Weekend date: 07/31/2010 | Weekend payout :1.5$ | Doubled payout: 3$

Новият сайт ще стартира другата седмица, или поне така обещават:(
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Най-накрая добри новини от Матрикса

След пускането на новия сайт всички ще бъдат компенсирани и ще бъде обявена нова голяма промоция подобна на юлската с удвоеното плащане през уикенда.

Който има съмнение относно статистиката си или други проблеми да изпрати e-mail на [email protected] или PM на техния мениджър продажби

----------------------------
We had uploading issues a few weeks ago & it took us less than one day to buy hundreds of new servers and fixed the issue...

When we found out that the ftp servers dont have a proper load balancing, we started fixing it and we did improve it alot..

Now, instead of fixing all these issues, we have decided to release a brand new site , fully written by us. This is taking longer than expected. But to compensate all of you patient partners, we will be launching a HUGE promo once filesonic.com is launched
-----------------------------
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тоя filesonic го пускат от 1 месец, кви ги вършат и те не знаят май.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Най-накрая пуснаха новия саит.

Новия саит е доста хубав и дано са оправили всички бъгове. Но защо ми няма парите :(
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Има много бъгове за оправяне

Първия е че не мога да се логна с три браузера, писах на съпорта да видм....
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

аз се логнах, изглежда добре сайт но има мн бъгове... 1 не мога да видя даден файл колко пъти е свален :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Най-накрая пуснаха новия саит.

Новия саит е доста хубав и дано са оправили всички бъгове. Но защо ми няма парите :(

И на мен ми ги няма парите, но поне ги има в статистиките. Предполагам, че скоро ще го оправят. В момента сайта върви зверски бавно!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И на мен ми ги няма парите в Payment. Освен това за предното плащане, което стои там е леко объркано с една десета :D. Пише 154.4$ вместо 15.44$.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И на мен ми ги няма парите в Payment. Освен това за предното плащане, което стои там е леко объркано с една десета :D. Пише 154.4$ вместо 15.44$.

Да ти имам проблемите искай си разликата, аз въобще нямам достъп до акаунта си
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Най-накрая се логнах и.............

Малеееее каква статистика на получени пари имам сега шъ чакам да доди Амона и ще се гавря яко с него
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Абе да питам , нещо май са махнали ограничението с което само премиум акаунти можеха да теглят 400мб + , файл
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Само на продажби, махни ги тези сваляния аз с една продажба на ден правя повече отколкото от сваляния за два дни

Не вярвам да са махнали ограниченията за теглене над 400mb но знае ли човек

Новия сайт има много бъгове може и да е от това
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

нищо не се промени в първия ден :X дано да оправят тия бъгове в близките дни... никаква статистика нямам за днес, нито пък ми ги показва верни за миналите дни
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Вече трети ден с бъгове оффффффффф...... май няма да успеят да фикснат този нов сайт.. :|
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ще го фиксират но много се компрометира сайта и ще трябва време докато си върне доверието както от страна на нас партньорите така най-вече от страна купувачите на премиум акаунти, които както чувам също ядът дървото а са си и платили за това.:wink:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Искам да виждам кой файл колко пъти е свален.
Лазят ми по нервите нещо. Неска чак вечерта успях да ъплоудна - се някви грешки някви глупости.
 

Горе