Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Искам да виждам кой файл колко пъти е свален.
Лазят ми по нервите нещо. Неска чак вечерта успях да ъплоудна - се някви грешки някви глупости.

Ти пак се радвай, че си успял! Аз от 3 дни не мога да ъплоадна нищо...
Скъсаха ми нервите тия. Бива ли нова услуга да се започва толкова некадърно?!

Предложете ми добра алтернатива, ако знаете (освен Fileserve)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Абе пичове я дайте идея какво се случва.. в сайта на мейтрикса ми пише че са ми изплатили 2$ а пък в профила ми в пейпал нямам никакви получени пари.. един приятел също се пробва да ми прати пари от неговата пейпал сметка към мойта и пак не ги получих.. знаете ли на какво може да се дължи тоя момент ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

леко са оправили соника....
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Да,вече статистиката работи.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Матрикса е най-яката афилейт програма в интернет, макар че моята статистика между 5 и 11 август е замръзнала и е отчела само 2-3 продажби.



http://imageshack.us



Като е фиксират очаквам удвояване на продажбите ми за този период и ще си искам компенсации, за миналата седмица ми дадоха 10 долара отгоре заради закъсняло плащене във вторник вместо в петък.:D
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

А на 08-07 как така имаш и сваляния и продажби?Или просто тогава си сменил от единия на другия план?
На мен парите в statistics и Payments ми се разминаваха по едно време,но вече всичко е ок :D
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

А на 08-07 как така имаш и сваляния и продажби?Или просто тогава си сменил от единия на другия план?
На мен парите в statistics и Payments ми се разминаваха по едно време,но вече всичко е ок :D

Аз съм на продажби от 12 юли и нищо не съм сменял, от 5 август статистиката ми се бъгна и не знам на 6 август какви пари съм направил, а това беше миналия петък и вече ми преведоха парите за тогава, но аз ще си искам и тези от 6, както и парите за 8-9 и 11 които ги няма в статистиката и незнам изобщо какви продажби съм имал тогава.

Знам само че са точни и ще ми платят всичко когато ми оправят бъгната статистика:)
 
От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

Аз имам въпрос. Кои потребители купуват повече премиум акаунти - българите или чужденците?
 
От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

Аз имам въпрос. Кои потребители купуват повече премиум акаунти - българите или чужденците?

Баче какви са тези реторични въпроси естествено че чужденците, Българин кога даде пари за филми или музика аз сигурно няма да съм жив
 
Последно редактирано:
От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

Баче какви са тези реторични въпроси естествено че чужденците, Българин кога дадеде пари за филми или музика аз сигурно няма да съм жив

И аз така смятах, явно ще трябва да пласираме линкове в чуждбина. Благодаря за отговора niks
 
От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

Аз от повече от седмица не съм качвал нищо, много се изложиха тия хора
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Край отказвам се от тия ... това тяхното е дебилско вече ...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Край отказвам се от тия ... това тяхното е дебилско вече ...


Точно... нито статистика нито нищо... имах към 20$ даже не са ми платили :mad:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Точно... нито статистика нито нищо... имах към 20$ даже не са ми платили :mad:

Ще ти платят, пиши на съпорта или във форума на дижитъл пойнт на лични

Всичко ще се оправи но е необходимо време.

Матрикса няма алтернатива в момента сред останалите подобни сайтове.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не съм съвсем съгласен Никс, много сайтове започнаха също да предлагат 60 % от закупен акаунт, проблемът им на тия сайтове обаче е че не са толкова популярни колкото матрикса
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не съм съвсем съгласен Никс, много сайтове започнаха също да предлагат 60 % от закупен акаунт, проблемът им на тия сайтове обаче е че не са толкова популярни колкото матрикса

Може и така да е но въпроса не е дали предлагат а дали плащат и до кога ще плащат а не само да копират и плагиатстват матрикса.

Другите сайтове едва ли имат и 10% от възможностите и бюджета на Матрикса, но не е лошо да ги пробваш то човек докато не се опари не духа кашата
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тубобит платиха веднъж посиках второ плащане, (чакам вече 5 дена) сега ще поискам трето.... Писах на матрикса никой не отговори...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Хубаво SharingMatrix стана FileSonic, ама само аз ли съм си изгубил всички реферали?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой днес да е успял да ъплоудне нещо по който и да било начин?
 

Горе