Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

През уикенда ъплоуднах доста съдържание през FTP и нямах никакви проблеми само 2 или 3 файла след като се качиха на 100% се рестартираха и започнаха отново да се качват, но аз веднага проверих на сайта и видях че вече са в моят акаунт и спрях повторното им качване.

Вече не е необходимо след като ги качиш да ходиш в сайта и да ги преместваш в акаунта си ръчно всичко става автоматично.

Аз също не виждам много мои реферали но от съпорта казаха че ще ги добавят като оправят сайта.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Никс ти имаш ли реферали, щото на мен ми показва че нямам никакви, а имах 6 или 7 ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От над 100 реферали в матрикса сега имам само 16, но от съпорта казаха че ще добавят постепенно всички реферали а междувременно ще си получаваме заработеното от всичките дори и от липсващите.

Не че ми пука за рефералната заработка тя винаги ми е била няколко цента много рядко е стигала до долар на ден.

Те да оправят статиститката и сайта като цяло та да си правя пак по 5-6 продажби на ден както последните два-три месеца от матрикса, пък другото са бели кахъри и ще ги преживея.

EDIT:

Върнаха ми всички реферали
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Днес ми платиха 5$,дори незнам защо :D
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Веднъж ми платиха 27$, сега уж имам към 30$ но не плащат :mad:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Днес ще платят иначе ще ги навиквам, но статистика продължава да е умряла от всекъде поне 50% от продажбите ми не ги отчита и ги добавят ръчно на края на деня.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Това ръчно ми звучи малко "Едно за теб,едно за мен".Дано добавят реалните продажби. ;)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Това ръчно ми звучи малко "Едно за теб,едно за мен".Дано добавят реалните продажби. ;)

И аз това му казах на FileSonic-IT във форума на Диджитал пойнт, няма ли обновяваща се статистика в реално време значи има измама и той подивя че съм нямал доверие.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks, регнах се като твой реферал в image hosting. Има ли някакив тънкости за споделяне?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks, регнах се като твой реферал в image hosting. Има ли някакив тънкости за споделяне?

Няма нищо по различно от файл хостинга номера е да ти гледат снимките а къде ще ги слагаш си е твоя работа, самата програма предлага и набор от над 20 000 форума
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

май отиват към м*йната си... показва ми Total Paid in USD: $44.7 а аз съм получил веднъж 27$ и други пари не видях. а те са ми написали че са ми палтили 44.7$ :mad: Никаква реална статистика няма :mad: Unpaid in USD: $15.11 и кога ще ги получим :mad:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не гледай тотал пеид, гледай статистиката колко си заработил по дни от 14.08 до днес 20.08

На мен преди малко ми преизчислиха статистиката за продажби и реферали и всичко е що годе точно само очаквам да ми пратят парите
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Матрикса дава 20% от заработеното отгоре като Бонус и компенсация за проблемите тази седмица

Ако сте направили 50 долара ще получите 60 долара, но ще забавят малко плащанията защото ги изчисляват

Докато чакате парите гледайте волейбол Полша-България, водим два на нула

http://www.gledaisport.com/v-0/2/184/v-38463.htmlhttp://www.gledaisport.com/v-0/2/184/v-38462.html

=====================================

Hey Guys!

We did not send the payments yet, because we have a nice surprise for you guys!

For being loyal and sticking with Filesonic, we have decided to give you 20% extra of this week's earnings!

Best Regards,

Hish
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

FileSonic sent you $18.18 USD получих плащане!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И аз си получих парите а междувременно България би Полша с 3 на 1.

Утре от 18.45 играем с Бразилия
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Total Paid in USD: $24.75

Unpaid in USD: $0.03
Мен не изработиха с поне 6$. Платили са ми веднъж 0,89$ и сега ми пратиха 17,86$. Ще пиша оплакване!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Total Paid in USD: $24.75

Unpaid in USD: $0.03
Мен не изработиха с поне 6$. Платили са ми веднъж 0,89$ и сега ми пратиха 17,86$. Ще пиша оплакване!

Как ще ти платят $0.89 ?

Пак ви казвам не гледайте Total Paid in USD и Unpaid in USD там е бъгаво още, гледайте статистиката колко сте заработили по дни от 14.08 до днес 20.08
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ами платиха ми $0,89 ... :)
Не знам как, но в paypal това го имам като обикновено плащане.
niks, абе с тия img sharing, защо не ми дава пълен размер на качената снимка, а само thumb?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Явно са се бъгнали нещо, както и да е виж си статистиката по дни от миналия петък до днес и ако има разминаване пиши на съпорта, не вярвам да се циганят за 6 долара.

А за img sharing не знам какви са вариантите за цял размер не съм си играл но при imageshack.us има едно th накрая преди разширението jpg и като го изтриеш това th снимката се появява в цял размер
 

Горе