Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И аз днес имам само една продажба от 5.40, чиито реферален линк води към форум в който не съм поствал и файл който не е мой

Кой знае колко мои продажби са отишли при някой китаец

Бъгава им е още статистиката няма какво да си кривим душата, но за сметка на това по отношение на плащането нямат алтернатива.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Получих си парите още към 23.00 вчера, всичко е точно
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Дразня се.. само на мен не е платено. пише ми че имам платени някви 14 и нещо - седят си от маса време а нищо несъм получил ..вече сам на 20 и все още нищо :evil::evil::twisted:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Вече губя надежда за този сайт.Ъплоуда не работи,статистиката не работи и тн.Вече мисля къде да се прехвърля.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Момчета, погледнете новите цени на Uploaded.to:

Country 3 - 50 MB 50 - 100 MB 100 - 200 MB 200 - 250 MB 250 - 500 MB
USA 5 EUR 10 EUR 15 EUR 20 EUR 30 EUR
France 5 EUR 10 EUR 15 EUR 20 EUR 30 EUR
Spain 5 EUR 10 EUR 15 EUR 20 EUR 30 EUR
United Kingdom 5 EUR 10 EUR 15 EUR 20 EUR 30 EUR
Germany 1 EUR 2 EUR 5 EUR 20 EUR 30 EUR
Switzerland 1 EUR 2 EUR 5 EUR 15 EUR 20 EUR
Austria 1 EUR 2 EUR 5 EUR 15 EUR 20 EUR
Turkey 1 EUR 2 EUR 5 EUR 10 EUR 20 EUR
Other Countries 20 Cent 50 Cent 1 EUR 2 EUR 4 EUR
All prices are for 1000 downloads.

Additionally:
3 EUR for every advertised new premium customer.
1 EUR for every further order of your so far advertised premium customers.

Допълнение:

Обърнете внимание и на това:
The new reward list is as of now valid until August the 8th 2010 and the inclusion of further premium countries is already in the process of planning too.
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

какво става с тез ихора незнам,трети ден сайта е неизползваем
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз в момента се опитвам да качвам и от четири опита един е успешен, но отнема няколко часа за да се появи файла в панела на сайта.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks има и други сайтове които плащат 60 процента от продаден премиум, разтърси се малко и ще намериш
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks има и други сайтове които плащат 60 процента от продаден премиум, разтърси се малко и ще намериш

Освен filesmonster и oron други доказано плащащи няма, ако си взел пари от някоя друга програма качи скрин.

Само че споменатите две освен да трият файлове при оплакване, трият и акаунти с по над 100 долара вътре без да платят.

Потърси в Гугъл или в Дижитъл пойнт

PS

Всеки скамър може да си направи сайт копие на матрикса и да оферира че плаща, въпроса е дали действително плаща и колко време ще плаща
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Е тва за триенето на акаунти не го знаех, но 60% от продажби съм го срещал на поне 3-4 други сайта, а явно и ти си го виждал.

Интересно е че спомена Орон, на мен лично ми е много противен тоя сайт, но виждам че доста хора са се насочили именно към него ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Орон е единствената реална алтернатива от към скорост на сваляне и популярност/достъпност по форумите предлагащ 50% от продажбите но не е сигурно дали ще ти платят и дали няма да ти изтрият акаунта за ХХХ контент или оплакване, а това за мен е определящо защото едно преместване от матрикса на друг хостинг ще ми коства над една седмица време за качване и фиксиране на всички линкове по форуми и сайтове.

Това е темата за Орон в DP

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1783759&page=3

PS

Гледам Ежко е изял банана и там
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

може ли линк , искам да стана реферал но единственият които открих не работеше:)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Рефералния линк в началото на темата работи както и този в подписа ми

Успех
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

niks , благодаря
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз ви благодаря че сте част от екипа ми, надявам се да източите до дупка матрикса и дз не се ядосвате много от временните проблеми със сайта, скоро очакваме добри новини
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

да вече съм част, дано да се справя и да се похваля скоро
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Преди 2 часа пробвах ФТПто,не ставаше,през сайта също.
 

Горе