Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Цял ден HTTP-то работи перфектно при мен. Качвам със невероятна скорост и нито веднъж днес не е имало проблем.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Пробвайте този сървър:

s80.filesonic.com
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

моите файлове не могат да се свалят,пробвах лично,пр ивас така ли е?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

При мен няма проблеми. Току що пробвах.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой знае ли чужди сайтове за mp3 качване с повече трафик?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Нямам представа за какво питаш, искаш да получаваш 5% комисионна от продажбите като собственик на сайт, или просто искаш да вкараш блога ти в нов домейн
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

pninja,няма как да го добавиш на безплатен блог
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

За комисионната става въпрос, защото други сайтове имат алтернатива да вкараш един код, и така става номерът.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не съм пробвал но ако това е отделен файл ти трябва хостинг с контролен панел и файл мениджър с отделни директории, а блоговете базирани на блогспот и уърдпрес платформа не предлагат такава екстра, освен да си изтеглиш блога и да интегрираш кода с Фронтпейдж или дргг Html редактор

Ще си поиграя по-късно да видя къде мога да го вкарам

Има безплатни адулт хостинги където може да си направиш сайт и да качиш този файл
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Изглежда Filesonic Отново имат проблеми с FTP-то след качването на файловетете отново не се показват в файловият мениджър и статистиката е същата работа. Откакто смениха новия домейн от тогава само бъгове. В digitalpoint е пълно с оплаквания.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

колеги статистиката струва ли ви се читава ?от вторник насам моята е доста занижена,на PPD съм и ми се струва съмнително?дали отчита както трябва,вашите наблюдения?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Голяма са досада тия, но ще видим, кой е по-голям инат. От снощи се опитвам да кача файл през http, ама не става и не става. През FTP се качва много лесно и бързо, но пък не се появява в списъка...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

jontan, Да с новият домейн имат пробмеми с статистиката но не всеки ден е така по принцип правя по 3-4 продажби на премиум акаунти на ден а днес само 1. PPD мисля че е същата работа просто статистика е ниска защото сървъра не им работи както трябва и така повечето файлове не могат да се свалят от потребителите.
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Понякога файловете качени през FTP се появяват веднага, понякога след 10-12 часа.

Моите продажби също рязко намаляха от 2 седмици и са основно за едномесечни премиум акаунти, което според мен се дължи на само 10 минутното чакане между свалянията от фрии потребителите.

Трябва да върнат старата система на матрикса : За първи файл 5 минути, за втори 15 минути, за трети 30 минути, за четвърти и всички следващи 45 минути, иначе не виждам голяма преспектива за продажби освен да направя всичките си файлове за премиум потребители но и това има големи негативи
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Вчера имам продажба...дошла е от Гугъл,а ключовате дума е "sharematrix".Найстина нещо се побърка този сайт. :D
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

на мен не ми отчита рефералите
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Понякога файловете качени през FTP се появяват веднага, понякога след 10-12 часа.

Моите продажби също рязко намаляха от 2 седмици и са основно за едномесечни премиум акаунти, което според мен се дължи на само 10 минутното чакане между свалянията от фрии потребителите.

Трябва да върнат старата система на матрикса : За първи файл 5 минути, за втори 15 минути, за трети 30 минути, за четвърти и всички следващи 45 минути, иначе не виждам голяма преспектива за продажби освен да направя всичките си файлове за премиум потребители но и това има големи негативи

Едва ли е от времето за чакане защото статистиката ми беше една и съща както преди в Sharingmatrix В смисъл и сега съм правил печалба колкото в Sharingmatrix! Така че има много причини за да не се правят продажби първата е защото много от хората който искат да си купят премиум акаунт те не могат да свалят файла който искат защото дава грешки от сайта така е някой от файловете дават грешки при опит за сваляне. Както казаха и support-а че нямат много продажби именно защото има бъгове по-сайта и гледат възможно най-скоро да оправят проблема. Също така статистиката е ниска и с план Pay Per Download.
Колко продажби правиш на ден ? или не правиш ежедневно ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Проверих си всички файлове нямам проблеми със свалянето им.

До преди две седмици редовно си правех между 2 и 5 продажби на ден, а сега най-много по 2 продажби от 5.40 и то не всеки ден
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

FTPто тръгна, преди малко качих 4 големи файла и се отиразиха веднага на web-a
 

Горе