Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Проверих си всички файлове нямам проблеми със свалянето им.

До преди две седмици редовно си правех между 2 и 5 продажби на ден, а сега най-много по 2 продажби от 5.40 и то не всеки ден

Премести се на план Pay Per Download разбира се ако там статистиката е по-добра.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Хах точно него да го насочваш не върви :)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Премести се на план Pay Per Download разбира се ако там статистиката е по-добра.

Този план е мизерия, най много 5-6 долара съм правил на ден от сваляния, докато от продажби съм стигал до 70 долара на ден

Плащане за сваляне е план за професионални ъплодери и спамери, аз качвам малко но уникално съдържание.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Този план е мизерия, най много 5-6 долара съм правил на ден от сваляния, докато от продажби съм стигал до 70 долара на ден

Плащане за сваляне е план за професионални ъплодери и спамери, аз качвам малко но уникално съдържание.
Къде качваш и какво?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Къде качваш и какво?

Дискутиран е не веднъж този въпрос, качвам в мои и чужди сайтове и форуми
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Filesonic се опитват да мамят статистиката е два пъти по-ниска.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не ми платиха!

На мен ми платиха
Sep 24, 2010 Affiliate Payout 2010-09-24
Affiliate Payout 2010-09-24
Payment From FileSonic Completed Details Payment From FileSonic 9E761969UB492342U $17.18 USD
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

как е уикенда при вас?при мен е адски слабо,статистиката ли е грешна или пък нико0й не сваля от този сайт
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Днес нямам продажби
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Какво става с този сайт всеки ден статистиката става все по-ниска. Качвам и публикувам файлове всеки ден колкото се може повече и накрая статистиката всеки ден става все по-ниска.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

този хост потъва все повече с всеки изминал ден.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

А аз изобщо не мога да си влезна в акаунта,според тях регистрация с моя мейл не съществува , но файловете които съм качил се свалят без проблем . Писах на съпота да видим какво ще отговорят .
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Единственото им хубаво нещо е, че плащат, иначе толкова некадърна администрация не съм виждал никъде...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Единственото им хубаво нещо е, че плащат, иначе толкова некадърна администрация не съм виждал никъде...

Те може да плащат но статистиката като е лоша това означава че мамят потребителите и също имат некадърен съпорт и така не отговарят на възникнали проблеми относно сайта.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Споко, ще бъдете компенсирани ако има проблеми със статистиката както винаги.

Все още Матрикса няма алтернатива по отношение на плащането въпреки продължаващите бъгове
 
Тая статистика заби 2 часа никви сваляния
от 4 дни ги ползвам неможе от turbobit от 1000 сваляния на ден да мина на 200-300 пълна мизерия
тея от турбобит па 1 седмица немогат да спрат тая атака :mad:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Споко, ще бъдете компенсирани ако има проблеми със статистиката както винаги.

Все още Матрикса няма алтернатива по отношение на плащането въпреки продължаващите бъгове

Все още не се знае че ще бъдем компенсирани повече от един месец има бъгове и продалжават все повече. Аз си мисля че просто мамят! Иначе каква е файдата да качвам файлове като статистиката всеки ден става все по лоша когато пиша за проблеми на съпорта не отговарят това също не е приемливо.
 

Горе