Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Ако не отговарят от съпорта пиши във форума на DP

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1895471&page=284

Направи скрин и го качи да видят всички проблема ти, да видиш калко бързо ще отговорят
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

как мина поредния уикенд колеги?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз си смених плана на ППС и от тогава не ми показва нито даунлоад на файл нито продажби :). Та да питам тези които са на ППС ако може да ми напишат 2-3 реда какво точно да качвам за продажби, къде и тнт. Ясно ми е,че никои няма да си издаде тайната но поне част от нея:)
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз си смених плана на ППС и от тогава не ми показва нито даунлоад на файл нито продажби :). Та да питам тези които са на ППС ако може да ми напишат 2-3 реда какво точно да качвам за продажби, къде и тнт. Ясно ми е,че никои няма да си издаде тайната но поне част от нея:)

Аз съм на план ППС трябва да качваш само най-нови неща филми, сериали, игри, мизика, програми и т.н. и гледай това което качваш да бъде качено възможно по-бързо и така се правят премиум продажби хората си купуват премиум не за друго просто да свалят най-нови неща и то с максимална скорост. намери си някой торент тракер в който се качва бързо и само нови неща.

А относно къде да публикуваш линкове това е елементарна работа всеки може да намери форуми и блогове с висок трафик. :)
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз си мислех,че хората си взимат премиум за по-големите файлове.. явно не е така :) NIKY Мерси за инфото.

А относно форумите и блоговете имам списаче с едва 10-тина форума.Стигат ли ?
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Аз си мислех,че хората си взимат премиум за по-големите файлове.. явно не е така :) NIKY Мерси за инфото.

А относно форумите и блоговете имам списаче с едва 10-тина форума.Стигат ли ?

Не е заради големите файлове а заради съдържанието което публикуваш. ами да 10 форума са добре но нали знаеш колкото повече толкова по- голяма печалба. :)

Но да също става да качваш файлове с размер над 400 МБ ама в форумите това не е позволено защото не всеки има възможност за премиум акаунт възможно е само за собственици на уебсайтове.
 
Последно редактирано:
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

И друго да питам, нормално ли е като съм на ППС план да не виждам свалянията за деня?

ами да при някой потребители не се вижда статистиката за сваляния ако виждаш че това е проблем пиши на съпорта тук http://www.filesonic.com/contact-us или тук в форума http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1895471&page=298
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

как върви "бизнеса " колеги,при мен е доста слабичко днес,изобщо забелязвам че ден за ден е супер различно
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някакви скринове и доказателства имаш ли че лъжат ?

Скоро очаквайте много нови и супер яки промоции от матрикса
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

има ли проблем при продажбите?
 
От: Re: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Ще кажа само 1 тези лъжат с статистиката и то поне да лъжеха с малко а те с много

Не че лъжат с статистиката а просто има бъгове и сървъра им се товари много така че ще оправят проблема и ще има промоция до колкото се знае промоцията ще е след 1 седмица.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

има ли проблем при продажбите?

Ами понякога има проблеми с продажбите и даунлоуд статистиката особенно днес имам само 1 продажба.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Айде....

Please remember that free users' files will be deleted after 30 days. Sign up for a PREMIUM account to preserve your files longer.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Айде....

Please remember that free users' files will be deleted after 30 days. Sign up for a PREMIUM account to preserve your files longer.

Това мисля че е за файлове който не се свалят 30 дни след качването. То ако беше така да трият файлове хората щяха да се откажат защото няма смисъл. Това е просто за неактивни файлове който не се свалят до 30 дни.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Същото като в турбобит-а. Но като се правят Megathreads редовно се свалят... И аз ще пробвам с продажби да видим какво ще стане... Все пак имам над 1000 файла споделени в чуждестранни сайтове...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Същото като в турбобит-а. Но като се правят Megathreads редовно се свалят... И аз ще пробвам с продажби да видим какво ще стане... Все пак имам над 1000 файла споделени в чуждестранни сайтове...

Да в сайтове с висок трафик файловете се свалят редовно.
 

Горе