Шахмат - Извинете, има ли умни предприемачи тук?

От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Бягай с тоя шах бе :|
 
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

khmp.gif
 
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

10 от 10 с малко връщания :)

Редръм, не те кефи Харкон или принципно си спамиш? Поне напиши нещо смислено, като натискаш клавиатурата ... или недей ...
 
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

10 от 10 с малко връщания :)

Редръм, не те кефи Харкон или принципно си спамиш? Поне напиши нещо смислено, като натискаш клавиатурата ... или недей ...

Не мога да повярвам, че успя. Без софтуер ли го направи? :)
 
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Не мога да повярвам, че успя. Без софтуер ли го направи? :)

Само 8 и 9 въпрос малко ме затрудниха ... имах друго решение, очевидно грешно
Аз съм дизайнер ... :) ... демек обикновен педераст .. какъв софтуер? ... :)
 
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Само 8 и 9 въпрос малко ме затрудниха ... имах друго решение, очевидно грешно
Аз съм дизайнер ... :) ... демек обикновен педераст .. какъв софтуер? ... :)

По принцип със софтуер, като Fritz, можеш да откриеш верните отговори за всяка една позиция. Но както и да е. Вярвам ти.
Поздравления, скрипта ти е добавил името в Hall of Fame.
 
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

По принцип със софтуер, като Fritz, можеш да откриеш верните отговори за всяка една позиция. Но както и да е. Вярвам ти.
Поздравления, скрипта ти е добавил името в Hall of Fame.

Ако искаш може да ме пробваш на живо :)
 
Re: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Харконе, не мога да те разбера. Какво общо има шаха с ума и интелигентността и най-вече с логическото мислене? Аз се имам за умен човек, на всички тестове за интелигентност имам доста над средното, но не обичам шаха. Знам правилата, обаче не мога да играя. В шаха ти трябва не много повече от средното iq и много, много опит. Това е всичко. Не е мерител за интелигентност или логическо мислене. Това е да имаш малко природни заложби и другото, от 7-8 годишен да праскаш по няколко партии редовно. Аз дори да съм най-големия акълия на Земята, ако съм играл 50 партии в целия ми живот, този тест ще ме изкара с iq футболист.
 
От: Re: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Харконе, не мога да те разбера. Какво общо има шаха с ума и интелигентността и най-вече с логическото мислене? Аз се имам за умен човек, на всички тестове за интелигентност имам доста над средното, но не обичам шаха. Знам правилата, обаче не мога да играя. В шаха ти трябва не много повече от средното iq и много, много опит. Това е всичко. Не е мерител за интелигентност или логическо мислене. Това е да имаш малко природни заложби и другото, от 7-8 годишен да праскаш по няколко партии редовно. Аз дори да съм най-големия акълия на Земята, ако съм играл 50 партии в целия ми живот, този тест ще ме изкара с iq футболист.

За всеки тест може да се твърди това. Можеше просто да подминеш темата, а не да демонстрираш колко накърнено е егото ти.
 
Re: От: Re: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

За всеки тест може да се твърди това. Можеше просто да подминеш темата, а не да демонстрираш колко накърнено е егото ти.

Прощавай, отивам в някой ъгъл да поплача, че съм тъп и не мога да местя кончетата... сори, слава тебе велики шахматисте.
 
От: Re: От: Re: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Прощавай, отивам в някой ъгъл да поплача, че съм тъп и не мога да местя кончетата... сори, слава тебе велики шахматисте.

Няма проблем да се самосъжаляваш в ъгъла. Само гледай да не вдигаш много шум.
 
Re: От: Re: От: Re: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Няма проблем да се самосъжаляваш в ъгъла. Само гледай да не вдигаш много шум.

Що бе, ще ти преча на големия, прощавай силно-развития и високоинтелигентен мозък да мисли ли?
 
От: Re: От: Re: От: Re: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Що бе, ще ти преча на големия, прощавай силно-развития и високоинтелигентен мозък да мисли ли?
Сега вече разбрах, че си комплексиран глупак.
 
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Интелекта на харконя отдавна е възпят от народа в песни и стихотворения.
Случайно попаднах на едно от тях:

Харкон, харкон,
кух като балон,

шахматист го играе,
2 и 2 не знае.

Кончето мръдна,
във форума пръдна.

Комплексира сите предприемачи,
на интелекта им се изхрачи.

Eх харкон, харкон -
интелектуален бизон,
какво ли би правил народа
без твоя еталон...
 
Последно редактирано:
От: Извинете, има ли умни предприемачи тук?

Само малоумници ми се лепят напоследък. Последният и простак започна да го раздава.
 

Горе