Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Пещера? Аз бих забегнала в Норвегия чак.... Трепери от страх, народе!!!!
Само аз ли смятам, че въпросната "мацка" е била друсана в ефир или просто има някакви психически отклонения?
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Супер е - бъдещ доцент това.
И преди време бяха същите.

Само прическите и дрехите други :0
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

и това заслужава да го разпространяваш?
същия идиот си
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Да играе естествения подбор, ама не, щото тъпотията е поставяна на пиедестал. Все пак има умни хора, които имат възможност да се възползват от тия кривация и да успеят. Жалко, че на децата отвсякъде се втълпяват лоши неща и умишлено се преебава всичко.
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Да играе естествения подбор...

Как да има естствен подбор, като ние изкуствено пазим и отглеждаме идиотите? :0)
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Шок и Потрес, Шок и Ужас и всички рибки на дансинга...еми това са студентите да. Те учат, за да не работят и да ходят в събота на чалготека да друсат цици и да пият водка Флирт дето всъщност е Ахелой. Не говоря разбира се, че всички са такива, но принципно талаша е доста повече и като цяло пречат на тези, които искат все пак нещо да понаучат и най-вече и те спадат към болшинството, защото думата студент в БГ и думата Вишист последните години означават Лешперин, Малоумник и още няколко точно определящи думи, няма смисъл да ги изброявам всичките, всички сме ги чували и знаем. Но това е положението, какво е наред в шибаната държава, че и това да е наред.

Много е кофти и е тъжно, че нивото на образованието и коефицента на интелигентност на хората са толкова ниски, защото необразоваността е бич божий както се казва, а е по лошо, ако имаш образование, а всъщност да не знаеш нищо и пак да си необразован. Такива между другото са и много от нашенските политици и големи лица, това се знае ии не е тайна, постоянно излиза нещо такова в медийното пространство.

Онзи ден разговарях с един лекар, който е и директор на една от големите болници във Варна и той ми показа статистика, че 70% от завършващите се реализират в чужбина, някои дори още преди да са завършили отиват там, вземат ги. А тези, които завършват тук стават дистрибутори на лекартства. И какво остана,колко % стават лекари? Бройката е нищожна и е смешна. И това е другият огромен проблем, който след няколко години ще се стовари на главите ни със всичка сила.
Естествено не говоря само за лекарският сектор. Навсякъде е така.
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Това е доста стар клип, не знам защо правите теми за неща, които са минали преди години...

така са мамитата.. не признават - старо ново всичко под ножа :)
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

така са мамитата.. не признават - старо ново всичко под ножа :)

Еми мамита, мамита ама поне нЕкоя снимка да пуснат... да изплакнеме очите къде се вика :)

То малко се получава очи пълни, ръце празни ама нема значка де идеята е важна.
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Да, доста стар клип от къде ги изнамирате тея стари клипчета нзнам :-o
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Този клип е отпреди сто години и това не са студентите, а само една студентка. Има десетки хиляди други. Тъпаци има навсякъде, а и съм сигурен, че съквартирантките са си заслужили боя.
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Дори няма нужда да го гледам :)
Вие какво си мислите? Че студентите сме някви пращящи от акъл ли? Тия дето пращят от акъл или не записват или се отказват рано-рано, за да си реализират идеите и мечтите :) Естествен подбор? Тая дебелата ще ни изтрепе половината форум...
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Взимам тези 100лв моментално и му задавам на интервюиращия бачкатор пъпрос: ''Абе ти що не прочете книжлето в целофан и да станеш богат, а още бачкаш на комисионна при еди коя си брокерска хъмпания:)''
Иначе идеята е много добра, между другото:) Има още се учат на маркетинг, деба техната мама, деа:)
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Вие прочетете коментарите под клипа :D Умрях от смях :)))
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Не всички студенти сме такива. Преди години това клипче обикаляше в пространството и не ми се губи времето сега да го гледам и да правя преглеждания на подобни. Сега вече всеки става студент, има ги всякакви, нормално е да има много такива. Но все пак този форум не мисля, че е мястото за това кой какъв е и колко ШОКиращо незнам си какво е станало. Много хора взимаме полезна информация за насока, защото няма как да я получим от БГ университетите за онлайн бизнес, така че тази тема си е спам за мене.
 
То, че сега "всеки" става студент става.. обаче ела да видиш на втората година какво става.. повече от 50% отпада.. и е напът още поне 20% да отпаднат..

Аз лично съм супер слаб студент от към учене и оценки.. няма какво да си го крия.. залагам прекалено много време на работата, и почти никакво в учението.. Просто ми допада да съм студент, да съм около хора, да се забавляваме, да ходим по барове и да си гледаме живота.. В същото време научаваш интересни неща и се запознаваш с добри хора, които един ден могат да ти потрябват..

Имам колеги, които супер много учат и много разбират нещата.. Аз далеч не съм така, но пък се занимавам с 50 различни други неща, които те никога няма да могат да направят или научат..
 
От: Шок и потрес! Нивото на българските студенти ...

Ползата от контакти е безспорна и за мен, малко живот няма лошо, млади сме. Аз съм по средата като оценки, не се напрягам особено,но ровенето ми в нета за материали по съвременни теми ми помага много повече, отколкото сухата и остаряла теория в унсс, една бабка ми преподаваше по електронна търговия, дядо на над 70 години по компютърни мрежи(естествено нищо общо с новите неща), същата история и по финанси. Учебници от миналия век :((( Оценяване на изпитите - много често на късмет, работите не се проверяват на много изпити. А най-слабите ми колеги по успех си развиват идеите и захванаха бизнес
 
Аз съм един от най-слабите в курса като оценки, обаче по предприемачество :twisted:

Най-лошото е като ги питам, защо са влезнали в университета и какви искат да станат като завършват, а те ми казват, че като завършат университет, ще взимат с 100-200 лева повече заплата, защото имали висше..
Една част казва, че е заради това, че ще си намерят работа по специалността.. и т.н.. (което е добре)

Не знам.. направо не знам.. Унито.. луда работа.. добре, че има студентски партита да избухваме :lol:
 

Горе