Шофиране за Uber

Webber

Member
Здравейте,

от близо месец шофирам за Uber и имам отлични впечатления за платформата и цялата организация. Ако обичате да шофирате и да се запознавате с нови хора, голяма част от които са IT, можете много приятно да изкарвате пари.

Ако имате интерес ми пишете на ЛС и ще получите промокод за нови шофьори, който ще Ви донесе допълнителен бонус от 150 лв. след направени 15 пътувания.

Също така имам и промокод за нови клиенти, генериращ им веднага 10 лв. за безплатно пътуване.

Возете се и пътувайте с Uber!
 
От: Шофиране за Uber

Я ни светни нас селяните каквот е туй чудо и какъв е начина на работа/
 
От: Шофиране за Uber

Много е просто - всеки шофьор си инсталира Uber приложението, което получава след предварителна среща с екипа на Uber и предоставяне на необходимите документи. Приложението уведомява шофьора, когато наблизо има клиент, който си е поръчал превоз с Uber и го навигира до местоположението му. Взимате човека и го возите до определената дестинация. Системата следи колко километри и време е било пътуването и автоматично таксува клиента и начислява вашата печалба.
 
От: Шофиране за Uber

Защо да се ровя из приложения след като олд скул таксита има където и да погледнеш?
 
От: Шофиране за Uber

Защото е по-евтино, по-удобно, използват по-нови и хубави коли и още куп причини :)
 
От: Шофиране за Uber

Защото е по-евтино, по-удобно, използват по-нови и хубави коли и още куп причини :)

Психотест минавате ли?
Ако се качи някоя яка кака какво и гарантира, че няма да и...
 
От: Шофиране за Uber

Всички знаем как се взимат психотестове в България и каква гаранция дават, че няма да и...
 
От: Шофиране за Uber

Колко пари може да се изкарат за 1 месец по 10 часа раб ден
 
От: Шофиране за Uber

@venci с бонусите, които получаваш за много пътувания съвсем спокойно за месец може да вадиш поне по 1500 лв. :)
 
От: Шофиране за Uber

Аре всички сега да ставате бакшиши ли се натискате? :wink:
А, колега, в течение ли си какво стана със споровете с официалните бакшиши/таксита?
А и как точно работите с тази фирма - договор, какъв, какво? Мисълта ми е, че теб едва ли те вълнува, че КЗК вече тропна 2 глоби за общо 200 бинки и че мин. на транспорта обяви дейноста за незконна, но мисълта ми е за колегите, които ще се пробват да са наясно с нещата. Не се сещам това как би могло да рефлектира в/у шофьорите, но все пак - любопитно ми е? И друго - ясно е, че сигурно ви карат да правите застраховка на местата /или пък не/, но ако не дай си Боже стане ПТП с /поне според полицаите/ ваша вина - как стоят тогава нещата.
 
Последно редактирано:
От: Шофиране за Uber

Както в повечето страни официалните таксита протестират, но Uber си функционира. В София вече има много доволни клиенти, както и шофьори.
 
По темата - цъкни тук
Жалко, че Uber все още не присъстват в останалите големи градове. С голямо удоволствие бих се разделил с Ласиа и Омега, както и ще спра да чакам по 5 минути Триумфите във Варна, за да ми кажат, че нямат свободна кола.
 
От: Шофиране за Uber

На мен ми е интересно, да не се случва де ама....ако се сберат 3-4 готини бакшиша и си поръчат некое Uber шоферче да им дойде къде 12 часа нощеска кво прайм?
 
От: Шофиране за Uber

Има ли бъдещи планове за инвазия към другите градове ( Варна, Пловдив, Бургас, нещо такова )
и ако има, кога да я очакваме, има ли сведения ?
 
От: Шофиране за Uber

би ли споделил малко повече информация относно сметките и печалбите, защото аз съм правил калкулации и по моите изчисления ще съм на загуба.

пс. от както ги има на такси не съм се качил и като изключим една две коли всички други са били много добри, а шофьорите 98% от случайте - пичове.
 
От: Шофиране за Uber

На мен ми е интересно, да не се случва де ама....ако се сберат 3-4 готини бакшиша и си поръчат некое Uber шоферче да им дойде къде 12 часа нощеска кво прайм?

Ми нали си даваш картата (дебитна/кредитна) при регистрация... ама събирайте се
 
От: Шофиране за Uber

Ми нали си даваш картата (дебитна/кредитна) при регистрация... ама събирайте се

Е кво като си даваш картата....карти бол! Па бой и е*ане се не връщат както е казал народа...У Франция бая си ги понабийват, в Испания също. Разбира се това не ги спира, но си е рискова професия особено в малка България 8)
 
От: Шофиране за Uber

@горски, то твоят аргумент е валиден и за 4-ма от uber на такси - така, че с простотия не се стига напред.
Ясно, е че законите са ретроградни и са все още в 20 век непригодени към действителността и никога няма да бъдат.
 
От: Шофиране за Uber

Ами че то бакшишите си ги бият редовно, убиват ги, ограбват ги и все такива веселби....та ми е чудно с юберчетата как е.
 

Горе