Шофьорски курс въпрос ?!

От: Шофьорски курс въпрос ?!

Виждам, че моралът е дълбоко заложен във вас. Може да се повтарям ама... :
...Просто питам дали можете да ме насочите на някъде. Нищо повече.

... та може да ми дадете инфо при по-добро желание, ако не - живи и здрави.
 
От: Шофьорски курс въпрос ?!

Може да се повтарям ама... :
...Просто питам дали можете да ме насочите на някъде. Нищо повече.

... та може да ми дадете инфо при по-добро желание, ако не - живи и здрави.
 
От: Шофьорски курс въпрос ?!

Трябваше ми спешно книжка.Търсих тук там,нагоре надолу и никъде не намирах това което исках.Бърз ,експресен и най вече качествен шофьорски курс.В bg mamma прочетох добри отзиви за Димитър Йорданов и се записах при него.Както винаги bg mamma не ме подведе.Искам да уточня ,че никога през живота си не съм карала кола и много ме е страх от шофиране.След няколко упражнения благодарение на доброто и внимателно отношение на Димитър Йорданов всички мой страхове се изпариха.Не очаквах да стане толкова лесно.Мисля ,че сега всичко мога и чакам с нетърпение да ми излезне книжката и да се впусна в движението.
И уточнявам цената е 350 лева, без допълнителни такси-даже човекът в деня на изпита дава бонус часове ето и телефон 0878642484
 
От: Шофьорски курс въпрос ?!

КРИЗА А ? НЯМА РАБОТА НЕЩО...

Трябваше ми спешно книжка.Търсих тук там,нагоре надолу и никъде не намирах това което исках.Бърз ,експресен и най вече качествен шофьорски курс.В bg mamma прочетох добри отзиви за Димитър Йорданов и се записах при него.Както винаги bg mamma не ме подведе.Искам да уточня ,че никога през живота си не съм карала кола и много ме е страх от шофиране.След няколко упражнения благодарение на доброто и внимателно отношение на Димитър Йорданов всички мой страхове се изпариха.Не очаквах да стане толкова лесно.Мисля ,че сега всичко мога и чакам с нетърпение да ми излезне книжката и да се впусна в движението.
И уточнявам цената е 350 лева, без допълнителни такси-даже човекът в деня на изпита дава бонус часове ето и телефон 0878642484

Наистина ме обиждаш, за толкова големи балъци ли ни вземаш?

http://www.teenproblem.net/forum/sh...ки-курсове?p=10882564&viewfull=1#post10882564

Инжинерче...
 
Последно редактирано:
От: Шофьорски курс въпрос ?!

Най мошеническата фирма БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛЕН СЪЮЗ -БАС.

Преди около половин година един познат ми даде ваучер за шофьорски курс и се записах в тая разбойническа фирма за шофьорски курсове.Като казвам разбойническа то повярвайте ми и на лошото което сте чували за шофьорски курсове се случва в БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛЕН СЪЮЗ.Инструктори пияници ,викащи неспособни да ви научат да карате.Фалшиви офиси -в сайта им можете да пребройте много офиси ,а на практика имат само два офиса където ви препращат.Същото е положението и с теорията ,нямат преподаватели, надписват ви часовете по теория и нищо не можеш да научиш.Кормуването е още по голяма трагедия нямат инструктори и се чака по 2 месеца да почнеш да караш карането е веднъж седмично и познайте кога ще вземете книжка след половин година.Като се записваш те карат да се подпишеш под някакъв договор където нямаш право да се откажеш от тях.Късат и на вътрешните изпити поне по 2 пъти и трябва да взимаш допълнителни часове.На изпита пред ДАЙ от другите курсисти разбрах ,че имало договорка между изпитващите и БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛЕН СЪЮЗ да късат колкото се може повече.ОТ резултатите на изпита разбрах ,че това е точно така 2 взели от 10 човека.После пак допълнителни часове пак такси ,та така до откат.Ако искаш да се откажеш те държат с договора и те заплашват с колекторски фирми.Добре ,че намерих връзки и успях да се измъкна от тея гадини.В другата школа се смяха с глас като им разказвах патилата си.ВЗЕХ ОТ ПЪРВИЯТ ПЪТ

Пропуснете БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛЕН СЪЮЗ ако търсите шофьорски курсове
 

Горе