Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Ще Осъдят ли Бойко на Затвор?

  • Да

    Votes: 1 3.7%
  • Не

    Votes: 24 88.9%
  • Нямами идея

    Votes: 2 7.4%
  • Не ми пука

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    27
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Почвам да ми харесва има трезви хора, които вдяват че проблемите са именно в държавата, тя не е решение на проблемите тя ги създава.

Лошото е, че те това не го разбират по начина, по който ти го разбираш :)

Те искат повече пари, а единственото, което могат да направят по въпроса е да ходят да палят кофи и да викат. Това е.
 
От: От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Когато влезе честен човек в политиката, моля да ми го покажеш :)

Всъщност познавам няколко доблестни и коректни хора, ама те не биха се занимавали с такова мръсно нещо като политиката. И няма как да бъдеш сигурен тези честни и доблестни хора, какво ще се случи с тях, когато получат властта. Няма как да си сигурен.

Това че не съм Ванга, не значи че нямам право на опит.
И Луканов не е знаел как да преобрази комунистическа държава в демократична капиталова, но е сложил първите стъпки.

Затова трябва и промяна в конситуцията. Харесаха ми предложенията за "отзоваване на политици"
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1704258
 
Re: От: От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Това че не съм Ванга, не значи че нямам право на опит.
И Луканов не е знаел как да преобрази комунистическа държава в демократична капиталова, но е сложил първите стъпки.

Затова трябва и промяна в конситуцията. Харесаха ми предложенията за "отзоваване на политици"
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1704258

и аз си мисля че повече контрол и отчетност и електронно гласуване - на сървър на европйската комисия - все лесни неща който ще подобрят много нещата

А иначе за Луканов :D да не е знаел как да преобрази комунистическа държава в демократична капиталова :D Затова първо прибра парите на външно търговските дружества... така ги прибра че още официално не се знае къде са....
 
Re: От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Лошото е, че те това не го разбират по начина, по който ти го разбираш :)

Те искат повече пари, а единственото, което могат да направят по въпроса е да ходят да палят кофи и да викат. Това е.

най различни хора искат най различни неща.... според политолозите това със времето ще изкритастализира първо в едно а после в две формации с някакви конкретни искания... наследствените политици им е трудно да разбират какво иска Generation_Y
не им стига капацитет да разберът (на политиците) а не че "матряла" бил кофти.... на "матрияла" му писна да го крадът едни и същи и това е проблема (това че нашите родители са свикнали от комунизнма да си мълчат по младите не са и не искат това да продължава...


а това с кофите футболна агитка на + малко случйни хулигани които мразят МВР - тип - обичам да си вървя през борисовата градина и да ритам лампите защото са живачни и като се разклатят спират за няколко минути = на мрака ходи след мен :lol: демокрацията им гарантира право да мразят или да обичат белия дявол :)

В неделя ще е голям протест... аз например съм за прозрачност
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ще Осъдят ли Бойко Ефективно ?

Ще имам малко работа следобед в неделя, но мога да се присъединя към протеста в Пловдив ако има такъв организиран и ако се ориентирам добре. Моят протест е за нова конституция с гарантиране на изцяло мажоритарни избори по райони (според броя население) за НС и възможност с подписка в конкретния район да се назначи ново гласуване за нов депутат на мястото на провинилия се. За мен е важно да знам, че има конкретен депутат, който представлява мен и тези около мен (т.е. тези от района). Дреме ми за партиите и идиотизмите им. Аз искам да гласувам за конкретни лица.
Мен не ме боднаха сериозно с тока (само 20лв отгоре), но ако говорим за доброто функциониране на държавата, то тогава е редно да изразя позицията си чрез тези протести. За разлика от някои недоволни аз знам от какво съм недоволен (не съм просто недоволен от всичко, а си имам конкретни недоволства) и знам как трябва да се корегират.
 

Горе