Ще гласувате ли?

Ще гласувате ли?


  • Общо гласове
    37
Ще гласувам с "не подкрепям никого".
За мен това е единствения ясен сигнал в тая система, който всички, които не виждат адекватен кандидат в момента, могат да дадат на бъдещи кандидати за да се появи някога някой, който си заслужава.
 
Ама кои са тези новите, които ти са на сърце?
На сърце ми е Орхан Мурад, тези в политиката ще ги избера така, че да не скочим пак на бивши пожарникари и гимнастици, ако ме разбираш. ;) Никога няма да дойде адекватен кандидат. Всеки е или с минало, или те първа ще прави такова и то грозно, като всеки друг. Политиката е лайнарщина, в която виреят определени хора. Гласуването с даване на "Не подкрепям никого" пак е гласуване. Но седенето пред телевизора и чесането на топки ми е странно. И после претенции. ;)
 
Любим момент от Избори 2021 - партия КОД на д-р Петър Москов обещава тотална лустрация, а има в листите си агент на ДС.
 
Представете си се в деня на изборите – неделя, 4 април. Отивате да гласувате. Облекли сте се удобно и топло (заради прогнозата). А сте си обули, незнайно защо, едни хубави и яки кожени кубинки. И усещате в краката си сила, която леко почва да изпълва цялото ви тяло...

Вървите към мястото за гласуване. И, докато вървите, си мислите. Не че досега не сте решили за кого да гласувате, но все пак. Та, докато мислите, силата ви изпълва все повече. А тази сила има аромат на гняв и вкус на решителност. Тя ви кара да потръпвате...

И, тогава, стигате до мястото за гласуване. А там - на вратата, точно преди влезете, стои една тиква. И тази тиква изведнъж ви става много противна. Всъщност, не изведнъж. Сещате се, почти веднага, че тая тиква ви дразни от години. Ама много ви дразни. И силният ви крак (десния или левия) изведнъж събира цялата сила, дето ви е изпълнила. Следва най-логичното движение. В което влагате целият си гняв и цялата си решителност. Кубинката ви вече лети със страшна сила...

Неделя, 4 април 2021 г. Денят, в който ритнахте тиквата. От което се почувствахте невероятно добре.

Да ритнеш тиквата е невероятно чувство. За споделяне с всички.
 

Горе