Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

alus1onZ

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Ще има ли желаещи за www.bitbee.net

Че нямам време за него и доста замря, а ме е жал да го оставя да пропадне. Та, ако има желаещи да си "купя" отделно домейна, че ми върви с хостинга и да продам сайтчето на някой да го развие.
 
Последно редактирано:
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Ако не го продадеш ще има жалещи. :)
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Дай повече информация де... ма амй сайта е нов...
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Абе хора, с краката си ли ги пишете тези заглавия бе? Отначало ми заприлича на "има ли жалеещи" и викам сайта ли е умрял, кво става, а пък то какво се оказа.
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Абе хора, с краката си ли ги пишете тези заглавия бе? Отначало ми заприлича на "има ли жалеещи" и викам сайта ли е умрял, кво става, а пък то какво се оказа.

Спеше ми се много и съм допуснал грешка, съжалявам :wink:

Дай повече информация де... ма амй сайта е нов...

Сайта бачка на пълен автопилот, сиреч не трябва да ъпдейтваш датабази и тем подобни. Просто се нуждае от малко повечко маркетинг, за да пробие, а аз нямам време да се разправям точно с него.
 
От: От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Спеше ми се много и съм допуснал грешка, съжалявам :wink:



Сайта бачка на пълен автопилот, сиреч не трябва да ъпдейтваш датабази и тем подобни. Просто се нуждае от малко повечко маркетинг, за да пробие, а аз нямам време да се разправям точно с него.
Имам предвид домейн хостинг от кога е пуснат сайта посещения ала-бала...:)
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Е за домейна можеше да удариш един Whois (на 3 месеца е - млад е) , и го продавам без хостинг, защото имам още сайтове там. Посещенията без никакви събмити, SEO глупости или каквото и да било варира от 20 до 150 уникални на ден (около 50% е от google search).
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Е логично, целия сайт се продава.

Всичко без хостинга демек, понеже имам и други сайтове на него.
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Аз също искам оферта, ако обявата е валидна.
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Не знам каква цена търсите като не съм казал, че точно сега на момента го продавам. Просто пуснах темата, за да разбера има ли желаещи за сайта, за да знам какви сметки да си правя и да си платя домейна отделно от хостинга, за да може да го прехвърля на купувача после.

А иначе горе-долу да ви ориентирам за цена не мога, но при всяко положение няма да го дам за 20-30 лева. Предпочитам да го оставя да пропадне отколкото някой да се гаври и да ми предлага смешни суми.
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Е логично, целия сайт се продава.

Всичко без хостинга демек, понеже имам и други сайтове на него.

Явно това ме е подвело...
...има разлика да попиташ за цена и да се "гавриш" с цена - особено когато няма такава.

Съжалявам, че попитах - оттеглям въпроса си - успех с "продажбата".
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Добре де, продаваш нещо, пък не знаеш колко му искаш...
а ако ти предложат не се кефиш.


Обяви сумата и всеки ще си прецени иска ли го или не. Така ще си по-успешен в продажбите
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Добре нека кажем ориентировъчно 100 лева понеже, ако го продавам ще е без хостинга, но мисля, че всичко под тази цена ще е подигравка с труда ми.

Ако някой реши, че си заслужава парите, нека драсне едно ЛС, понеже още не съм решил кога, на кой и за каква точно сума да го продам.
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Добре нека кажем ориентировъчно 100 лева понеже, ако го продавам ще е без хостинга, но мисля, че всичко под тази цена ще е подигравка с труда ми.

Ако някой реши, че си заслужава парите, нека драсне едно ЛС, понеже още не съм решил кога, на кой и за каква точно сума да го продам.


Аз пък мисля, че ти просто шикалкавиш защото не продаваш и никога не си имал намерение да го правиш, а се опитваш да си правиш безплатна реклама на търсачката и това е подигравка със всички потребители и евентуални купувачи тук.

Ако греша докажи го - кажи къде да ти пратя парите и да го взема - няма да се пазаря ни за цена, ни за посещаемост, ни за нищо просто за да докажа твърдението си - давам ти директно сто лева по посочен от теб начин (все тая къв точно) и го вземам.

А сега към останалите потребители (тези, които нямат намерение да си правят евтина реклама, като губят времето на другите) - търся човек, който да ми качи/пусне в действие такава търсачка - приемам всякакви реални оферти на лс.
 
От: От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Аз пък мисля, че ти просто шикалкавиш защото не продаваш и никога не си имал намерение да го правиш, а се опитваш да си правиш безплатна реклама на търсачката и това е подигравка със всички потребители и евентуални купувачи тук.

Ако греша докажи го - кажи къде да ти пратя парите и да го взема - няма да се пазаря ни за цена, ни за посещаемост, ни за нищо просто за да докажа твърдението си - давам ти директно сто лева по посочен от теб начин (все тая къв точно) и го вземам.

А сега към останалите потребители (тези, които нямат намерение да си правят евтина реклама, като губят времето на другите) - търся човек, който да ми качи/пусне в действие такава търсачка - приемам всякакви реални оферти на лс.

ОК, нямаш никакви проблеми само да си заредя в понеделник PayPal-a да си купя домейна отделно от хостинга и ти го продавам. Пиши ЛС със SKYPE, MSN или email, за да се свържа някак с теб.
 
От: Ще има ли жалаещи за www.bitbee.net

Той скрипта много уникален знайш ли:

Може да се изтегли от тук
http://543cc14c.zxxo.net


Оригинал демо:

http://findtorrents.info/

Само молим ти се раздири се из нета кой пръв го е споделил с blackhat обществото фикснат преди да се изказваш неподготвен и да си пускаш ламерските линкове дето ти правят 0.000000000000005 цента на клик :lol:
 

Горе