Ще има ли промо код за Суперхостинг

wood

Well-Known Member
Преди СХ пускаше от време на време 70% промо кодове за нови хост планове. Дали ще има такива или не, трябва след 10 дена да кача три домейна и .....
 
От: Re: Ще има ли промо код за Суперхостинг


Гледах им тези оферти, но на мен не ми вършат работа. Трябва ми един Супер Про и два Супер Старт. А те са с по малка отстъпка. Големият план е добър ама искам по домейн на хост да сложа, а за големият план още ми е рано с тези домейни.
 
Re: От: Re: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Гледах им тези оферти, но на мен не ми вършат работа. Трябва ми един Супер Про и два Супер Старт. А те са с по малка отстъпка. Големият план е добър ама искам по домейн на хост да сложа, а за големият план още ми е рано с тези домейни.

Не знам за други кодове. Не разбирам защо по 1 домейн на хост ще слагаш, но предполагам, че има логична причина.

Само СХ ли е вариант?
 
От: Re: От: Re: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Не знам за други кодове. Не разбирам защо по 1 домейн на хост ще слагаш, но предполагам, че има логична причина.

Само СХ ли е вариант?


Не е само СХ вариант, но всички домейни и хостове са при тях от 5 години и за сега / да чукна на дърво / съм супер доволен. И както се казва, нещо от което си доволен не го сменяй, е винаги има първи път за издънки. Тук често влизаше техен представител и ще е добре ако и той каже дали още има от предните -70% кодове за всички хост планове.
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Баси просията, да влезел човека и да кажел. Ужким предприемачи сме, а ни се свидят 20 лева за хостинг
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Баси просията, да влезел човека и да кажел. Ужким предприемачи сме, а ни се свидят 20 лева за хостинг


Ако има промо кодове защо да не използвам...и не става въпрос за 20 лв. а за близо 100 лв. Защо да не дам тези 100 лв. за реклама при условия че мога да ги спестя от хост. .. не съм пич като теб да не ми пука за 100 лв. Всеки тук ползва когато има възможност промо кодове за всякакви услуги.
 
Последно редактирано:
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Малко offtopic - какво трябва да значи "Сървърна мощ x6", че са с AMD X6 ли :lol:
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

дайте в този ред на мисли някой за подновяване при тях за хостинг планове, нещо по голямо от 10% дали има
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Не знам дали ще има,но съм много доволен от услугите им.
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Ако имате и за подновяване на домейни ще е супер, че ми предстои такава операция скоро.
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Здравейте!

Първо бихме искали да благодарим за големия интерес към нашите услуги. Радваме се, че сме успели да отговорим на вашите очаквания и желаете да продължите да използвате услугите на СуперХостинг.БГ.

Нашата цел винаги е била да предоставяме надеждни и ефективни решения за нашите клиенти, за да развиват успешно своите уеб проекти и вашето признание ни мотивира да продължим да я следваме все по-устремено.

За да бъдем максимално полезни, бихме искали да споделите какви отстъпки биха били полезни за вас, освен промоционалните за 8-мия ни рожден ден: http://www.superhosting.bg/8years/

Ще се постараем да бъдем максимално полезни както за новите, така и за нашите настоящи клиенти.

Благодарим и очакваме вашите отговори!
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

лично мен ме интересува - отстъпки за подновяване на домейн и хостинг
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Здравейте отново,

За да бъдем максимално полезни на посетителите на predpriemach.com, бихме искали да ви предоставим информация за текущите отстъпки за хостинг планове, от които можете да се възползвате.

1. За нови хостинг планове:

До края на януари всички нови и настоящи клиенти на СуперХостинг.БГ могат да поръчат нов хостинг план СуперПро или СуперХостинг за 8,88лв/месец. Отстъпката е съответно:
  • 44% отстъпка за СуперПро;
  • 75% отстъпка за СуперХостинг.
Възползвайте се от промоцията тук: http://www.superhosting.bg/8years/

Цените са валидни при поръчка на хостинг план за 12 месеца и са с вкл. ДДС.

2. За ъпгрейд на хостинг планове:

До края на януари всички настоящи клиенти на СуперХостинг.БГ, които ползват хостинг план СуперСтарт, могат да преминат към план с повече ресурси, като подновят услугите за още 12 месеца на промоционалната цена от 8,88лв/месец.

За целта, влезте в своя клиентски профил в "Хостинг акаунти", и натиснете бутон "Детайли" срещу хостинг акаунт СуперСтарт, който искате да ъпгрейднете. Ще видите следното поле, от което можете да ъпгрейднете своя СуперСтарт към СуперПро или СуперХостинг:
Screen Shot 2014-01-21 at 11.19.22 AM.png

3. За подновяване на хостинг план:

Специално за посетителите на predpriemach.com даваме възможност до края на януари да подновят своите съществуващи хостинг планове за 24 месеца със следните отстъпки:
  • СуперСтарт с 20% отстъпка от годишната цена;
  • СуперПро и СуперХостинг с 30% отстъпка от годишната цена.
За целта при поръчката за подновяване въведете следния промокод: PRED756R3101
Screen Shot 2014-01-21 at 11.30.37 AM.png


Надяваме се да сме успели да бъдем полезни с информацията и отстъпките, които предоставяме. Оставаме на разположение при нужда от допълнителна информация.
 
Последно редактирано:
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

супер сте, подновявам на мига супер про с 30% :beer:
 
Последно редактирано:
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Здравейте @pepo_999,

Стандартно при поръчка на хостинг план за 12 месеца ние правим отстъпка от 30%, 32% и 36%, съответно за планове СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг. С промокода за посетителите на predpriemach.com ви предоставяме възможност за допълнителна отстъпка върху тази от още 20% за СуперСтарт или 30% за СуперПро и СуперХостинг при поръчка за 24 месеца.

Вие решавате дали желаете да ползвате допълнителната отстъпка при поръчка за 24 месеца или стандартната отстъпка при поръчка за 12 месеца.
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Здравейте,

Предлагате ли и отстъпки за Cloud зареждане на сметка, освен бонусите?
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

Някой добър човечец да му се намира код за отстъпка за нов домейн .com?
 
От: Ще има ли промо код за Суперхостинг

10% - повече от това няма
 

Горе