Ще ме баннат ли от Адсенс

nicator

Active Member
Здравейте,

по принцип печеля едва между 5 и 16-17 евро на ден от Адсенс, но днес заради един вайръл пост от фб, чукнах 100 евро, а до 24:00 сигурно ще станат и повече. Какъв е шанса Адсенс да ме баннат, защото някъде във форума четох преди време, че ако изведнъж имаш много голям трафик, Гугъл праскат бан. Няма никакви измами, трикове и тнт, просто поста направи 1300-1400 шера, след което го споделиха и в други страници, където също има по 200-300 споделяния. Т.е. всичко си е честно и почтено, но пак се притеснявам да не би Адсенс да ме ударят точно, когато Фортуна ми се е усмихнала
 
Спи спокоино, шанса е 0,001%

Ако трафика е истински, няма абсолютно никаква причина от претеснения! В момента трябва да се радваш и да се опитваш да правиш още подобни постове - Успех от мен
 
едва ли ще те баннат но вероятно ще ти отчетат голяма част от тези приходи като невалидни
 
viu1480168688g.jpg
 
Не се филмирай. Няма да те баннат и ще си имаш истински кликове. Спи си спокойно.
 
Благодаря на всички за отговорите! За да не отварям нова тема, ще попитам още един въпрос тук. А сега, след като "хора говорещи за това" ми се е увеличило 3 пъти, не трябва ли рийча ми да е по-добър? А и все пак този пост направи хиляди лайкове, а нима лайка не е интеракция със сайта и не дава индикация на фб, че потребителите искат да видят още от тази страница? Защото както и да го погледна, рийча ми днес е паднал, и то не с малко
 
Благодаря на всички за отговорите! За да не отварям нова тема, ще попитам още един въпрос тук. А сега, след като "хора говорещи за това" ми се е увеличило 3 пъти, не трябва ли рийча ми да е по-добър? А и все пак този пост направи хиляди лайкове, а нима лайка не е интеракция със сайта и не дава индикация на фб, че потребителите искат да видят още от тази страница? Защото както и да го погледна, рийча ми днес е паднал, и то не с малко

Рийча по мои наблюдения не се вдига за останалите публикации толкова лесно - правиш 1 силна публикация и вече да имаш силна страница. Има си някви по-сложни алгоритми, които лично на мен не са ми ясни.
 

Горе