Ще ме съди ли

Май трябва да й публикувам коментара, и да спра да пиша
Поне ви разсмях
 
изчакай байряма и ѝ поискай прошка
 
Добре, но след като скрийншотнах снимката, как да я кача тук?
Някой ако иска мога да я изпратя по инста или вайбър?
Опитвам да я кача, но ми пише,че нещо се е объркало, да се свържа с екипа на сайта
IMG_20200416_201642.jpg това слагам, но не става
 
Наистина не разбирам подигравките на някои от Вас...
Толкова ли е смешно, че съм некомпетентна по даден въпрос и Ви искам мнение или че съм с друга народност?
Като видите коментара й дали пак ще се подигравате толкова?
 
Добре, но след като скрийншотнах снимката, как да я кача тук?
Някой ако иска мога да я изпратя по инста или вайбър?
Опитвам да я кача, но ми пише,че нещо се е объркало, да се свържа с екипа на сайта
IMG_20200416_201642.jpg това слагам, но не става

your-troll-fu.jpg
 
Отворих скрийна, знам я тая, само приказва, остай я.
 
Моля ви, вече някой да ми пише на ЛС да а му дам вайбър,за да му изпратя скрийншота, защото се изнервих да Ви обясня, че не е ТРОЛ И ФЕЙК!!!
Нека след това публикувате снимката
 
Здравейте!

Аз съм хакер, който има достъп до вашата операционна система.
Имам и пълен достъп до вашия акаунт.

Гледам ви от няколко месеца.
Факт е, че сте били заразени със злонамерен софтуер чрез сайта за възрастни, който сте посетили.

Ако не сте запознати с това, ще ви обясня.
Троянският вирус ми предоставя пълен достъп и контрол над компютър или друго устройство.
Това означава, че мога да видя всичко на екрана ви, да включа камерата и микрофона, но вие не знаете за това.

Имам достъп и до всичките ви контакти, данни в социалните мрежи и цялата ви кореспонденция.

Защо вашият антивирус не е открил злонамерен софтуер?
Отговорът: Моят зловреден софтуер използва драйвер, актуализирам подписите му на всеки 4 часа, така че антивирусът ви да замълчи.

Направих видео, което показва как мастурбирате в лявата половина на екрана, а в дясната половина виждате видеото, което сте гледали.
С едно щракване мога да изпратя това видео до всички ваши контакти в социалните мрежи.
Също така мога да публикувам достъп до всички ваши имейли и незабавни съобщения, които използвате.

Ако искате да предотвратите това, тогава
ми изпратее 650$ (USD) в моя ПейПал акаунт (ако не знаете как да направите това, тогава напишете на Google: "как да вкарам пари в пейпал").


След получаване на плащането, ще изтрия видеоклипа и никога повече няма да ме чуете.
Давам ви 50 часа (повече от два дни) да платите.
Имам известие за четене на това писмо и таймерът ще работи, когато видите това писмо.

Подаването на жалба някъде няма смисъл, тъй като това писмо не може да бъде проследено, точно както пейпал акаунта ми.
Не правя грешки.

Ако открия, че сте споделили това съобщение с някой друг, видеоклипът ще бъде незабавно разпространен.

Всичко най добро!
 
Виж, ще ти го кажа така. Ако наистина е съдила някой, сигурно ще има публично оповестено някъде в окръжен съд или квото е, решение съдържащо нейното и на адвоката и името... Енд оф стори, но докато тя е в Турция, ти в БГ, нищо не може да направи, освен ако не е открит расизъм и някви мега извратени неща, които да имат смисъл за повдигане на дело дето могат да се изкарат пари ама и тя трябда ва има мног опари, ама мног оза да повдигне дело на международна инстанция на две стреанив различни зони ( което ме съмнява щом е "тубърка".... накратко дреме ти на левия, че да си го метнеш у десния, ако си момиче..., не знам измисли нещо да не ти дреме и готово.
 
Dafa Web, благодаря, че ми отговори, нормално!
Вече съм по - спокойна, няколко човека вече потвърдиха, че няма какво да стане.
Благодаря отново на всеки, който отговори нормално на въпроса ми
Изпратих заканата й на ЛС на един потребител от форума, който пожела да види. Да се знае, че не е фейк, спам и т.н
Няма да пиша вече в темата
 
За това че си казала на някой, че е нагла и нахална няма как да те осъди, за това че си казала че лъже може, но само ако си й струвала пари пряко или косвено с твърдение си, има как да докаже това и има парите да го докаже, защото не може да те съди в Турция, при положение, че нарушението е извършено в България.

Опасно е ако си я обвинила в някое реално наказуемо престъпление, което тя може да докаже че не е извършила, тогава хем си го търсиш, хем си го заслужаваш. Но иначе е практически нереалистично да преследваш някой за личностна обида, защото глобите са малки и няма изграден прецедент да се прави това.
 
За това че си казала на някой, че е нагла и нахална няма как да те осъди, за това че си казала че лъже може, но само ако си й струвала пари пряко или косвено с твърдение си, има как да докаже това и има парите да го докаже, защото не може да те съди в Турция, при положение, че нарушението е извършено в България.

Опасно е ако си я обвинила в някое реално наказуемо престъпление, което тя може да докаже че не е извършила, тогава хем си го търсиш, хем си го заслужаваш. Но иначе е практически нереалистично да преследваш някой за личностна обида, защото глобите са малки и няма изграден прецедент да се прави това.
Честно казано, никога не знаеш на каква откачалка ще попаднеш, дето може да те разхожда за няма нищо, ей така за пофтинка.
 
Dafa Web, точно за това писах, но повечето ме удариха вдън земя за въпроса...
Тя ми написа, че вече е съдила за обида, да проверя решението на съда, тя го е сложила в инстаграм профила й.
И директно ми написа, че с адвокатката й(назова я по име) са започнали "работа по въпроса" с моя профил вече
 
Dafa Web, точно за това писах, но повечето ме удариха вдън земя за въпроса...
Тя ми написа, че вече е съдила за обида, да проверя решението на съда, тя го е сложила в инстаграм профила й.
И директно ми написа, че с адвокатката й(назова я по име) са започнали "работа по въпроса" с моя профил вече
Кактоп казах вече, може да те хване за франзелата. :)
 
Липсват вече тролове с талант. Този има някои заложби, но като цяло посредствено ниво показва. То и няма вече активни форуми, върху които един себеуважаващ се трол да тренира, а без практика не става баце.
 

Горе