Предлагам: Ще открия до 30 проблема във вашия сайт за 39 лв.

KISS

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте.

Казвам се Николай и на скоро правих доклад с проблеми за сайта на един клиент. Реших да ви предложа такава услуга и за ваши сайтове или сайтове на ваши клиенти.

За услугата
Доклад: максимум 30 проблема (ако не открия поне 10 проблема, няма да плащате)
Цена: 39 лв.
Срок: 1-2 дни

Плащане
По банков път (след получаване на доклада)
Издавам електронна фактура в PDF формат (чрез сайта inv.bg)

Какво ще направя?
Ще посетя вашият сайт и ще го използвам като посетител. Ще опиша проблемите, които срещна във файл, а за някои ще приложа и снимки. За част от проблемите ще използвам онлайн инструменти, но повечето време ще се ровя ръчно в сайта.

Какво е проблем?
Някои примери за проблеми са: размествания в дизайна, връзки към липсващи страници, трудни за използване или разбиране елементи, непреведени фрази от друг език, неработещи формуляри, елементи прекалено близко/далеч един до/от друг и т.н. Възможно е някои малки неща да не ги считате за проблеми, но аз да ги считам.

Какво се иска от вас?
Няма нужда да ми давате какъвто и да е достъп, само URL адрес на сайта.

Безплатно 2 бройки ревю копи (само за тях доклада е публичен) - Взети от потребители: kota и msg
Първите двама изявили желание публично в темата ще получат безплатно услугата срещу изказване на мнение от услугата и съгласие да публикувам доклада, който ще получат.

Примерен доклад
https://res.cloudinary.com/djywkn92o/raw/upload/v1548856417/Zarata_mlrf4z.zip

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Записвам се за едната
ОК, прати ми URL и ще почна днес. Тъй като е безплатно, доклада ти ще бъде публичен (сайта и проблемите ще са видими)! Казвам отново за всеки случай.
 
Здравейте.

Казвам се Николай и на скоро правих доклад с проблеми за сайта на един клиент. Реших да ви предложа такава услуга и за ваши сайтове или сайтове на ваши клиенти.

За услугата
Доклад: максимум 30 проблема (ако не открия поне 10 проблема, няма да плащате)
Цена: 39 лв.
Срок: 1-2 дни

Плащане
По банков път (след получаване на доклада)
Издавам електронна фактура в PDF формат (чрез сайта inv.bg)

Какво ще направя?
Ще посетя вашият сайт и ще го използвам като посетител. Ще опиша проблемите, които срещна във файл, а за някои ще приложа и снимки. За част от проблемите ще използвам онлайн инструменти, но повечето време ще се ровя ръчно в сайта.

Какво е проблем?
Някои примери за проблеми са: размествания в дизайна, връзки към липсващи страници, трудни за използване или разбиране елементи, непреведени фрази от друг език, неработещи формуляри, елементи прекалено близко/далеч един до/от друг и т.н. Възможно е някои малки неща да не ги считате за проблеми, но аз да ги считам.

Какво се иска от вас?
Няма нужда да ми давате какъвто и да е достъп, само URL адрес на сайта.

Безплатно 2 бройки ревю копи (само за тях доклада е публичен)
Първите двама изявили желание публично в темата ще получат безплатно услугата срещу изказване на мнение от услугата и съгласие да публикувам доклада, който ще получат.

Поздрави.
Дали се включих в премията? Сайтът за преглед е: Zarata.info
 
Потребител kota взема първото ревю копи, другото е свободно (smallcityboy се отказва).
 
Окей ще се радвам да попрявя част от грешките, с няколко съм на ясно и работя по тях.
 
Но са от елементи, разположени на сайта. Червеното е лош цвят :)
и ко да напрай градския в тоя случай?
Аз видях поне 5 тех. грешки а ти му сочиш размествания в рекламите...
 
и ко да напрай градския в тоя случай?
Аз видях поне 5 тех. грешки а ти му сочиш размествания в рекламите...
Да прави каквото реши, аз само посочвам проблемите. Ако иска да махне тези елементи, ако иска да се свърже със сайта от където идват относно проблема, ако иска нищо да не прави.
Относно второто нещо което казваш, да го разбирам така, че има по-важни проблеми от посочените ли? Сигурно си прав. Не съм се стремял да посоча най-важните 30, а по-скоро са първите 30 които видях. Да открия 30-те най-важни би било доста по-трудно. Ти за кои грешки говориш по-точно?
 
джитиметрикса е по-неточен, казвам го от дълбок опит, за това ти препоръчвам на гугъл, ще свикнеш ;)
Ах, не трябваше да ми казваш :D. Сега трябва и него да разучавам по-подробно.
 

Горе