Предлагам: Ще открия до 30 проблема във вашия сайт за 39 лв.

Направи го по вирал - 39лв за 39 проблема по вашия сайт :)
Поздравления за обявата иначе !
Благодаря. Да, добре звучи. То и аз мислих за нещо подобно, ама все пак се спрях на тази цена и бройка, че иначе много работа за малко пари, особено ако сайта няма много проблеми лесни за откриване. Ама виж с долари може да стане :D
 
Последно редактирано:
Доволен съм много !!! Препоръчвам услугата на всички, които искат да подобрят сайта си. Колегата е абсолютно точен.
 
  • Like
Реакции: KISS
Готов е и fitlevelpro.com на потребител msg. Благодаря на него и на kota за участието. Вече има какво да се разгледа като примерни доклади.
https://res.cloudinary.com/djywkn92o/raw/upload/v1548882737/fitlevelpro_i5rvag.zip

Не, че нещо ама този сайт който са ти дали очевидно не е вложен и минимален труд, и очевидно на някой или не му се занимава или не си може.
По
19-та точка, защо да има модерация, ангажираш по този начин. А защо не предлагаш секюрити а имено captcha.
20-та точка, не споменаваш нищо за "By:admin".

Добре си се хванал на хорото но имаш още да играеш. Хвани направи ревю на популярни страници. Примерите със сайтовете не е ок. Пусни 20-30 ревюта, изгуби си един два дни за да имаш какво да покажеш.
 
Аз съм графичен дизайнер не съм уеб специалист, това съм можел това съм направил, а ти специалисте господин рутер вместо да хейтваш и да казваш кой полага усилия и кой не, направи нещо, с което да бъдеш полезен.
 
  • Like
Реакции: KISS
Не, че нещо ама този сайт който са ти дали очевидно не е вложен и минимален труд, и очевидно на някой или не му се занимава или не си може.
По
19-та точка, защо да има модерация, ангажираш по този начин. А защо не предлагаш секюрити а имено captcha.
20-та точка, не споменаваш нищо за "By:admin".

Добре си се хванал на хорото но имаш още да играеш. Хвани направи ревю на популярни страници. Примерите със сайтовете не е ок. Пусни 20-30 ревюта, изгуби си един два дни за да имаш какво да покажеш.
Здравей.
Първо да кажа, че принципно услугата не включва предложения за решаване на проблемите, това е бонус. Относно въпроса защо предлагам модерация, а не капча. Аз съм на мнение че и двете са нужни, но само за модерацията виждам че я няма. Възможно е да имат някаква анти спам защита, която не мога да видя в публичната част. Но дори и да има капча пак е нужда модерация, защото има ръчен спам също. За 20-та точка какво имаш предвид? Че не трябва да се ползва потребител admin ли? Ако има добра парола, не е проблем.
Не считам че е нужно да покажа 20-30 доклада за да мога да предложа една услуга.
Поздрави.
 
На мен ми харесва инциативата :)

Фитнес сайта обаче е краднал снимките от тук - http://www.transformfitnessroseville.com/transform-arena/
Статиите са краднати от bb-team. Лицата под "Какво казват клиентите ни" в "ЗА НАС" пък въобще не са истински, нищо че имат имена. Накратко - поредния измамнически сайт за диети.

KISS, ако от такъв сайт се свържат с теб да им откриваш грешките срещу дори и 20 стотинки, по-добре не очаквай да ги получиш :)
 
На мен ми харесва инциативата :)

Фитнес сайта обаче е краднал снимките от тук - http://www.transformfitnessroseville.com/transform-arena/
Статиите са краднати от bb-team. Лицата под "Какво казват клиентите ни" в "ЗА НАС" пък въобще не са истински, нищо че имат имена. Накратко - поредния измамнически сайт за диети.

KISS, ако от такъв сайт се свържат с теб да им откриваш грешките срещу дори и 20 стотинки, по-добре не очаквай да ги получиш :)
Благодаря.
Е то винаги има риск някой да не плати, но преценил съм все пак за тази услуга че мога да си позволя да я предложа с плащане след доставяне. Иначе за копирано съдържание и подобни неща не мисля да тествам, като част от услугата.
Поздрави.
 
Извинявам се за спама, но ако са открити повече проблеми от лимита, например 31, то цената прекалкулира ли се:)
 
Извинявам се за спама, но ако са открити повече проблеми от лимита, например 31, то цената прекалкулира ли се:)
Здравей.
В услугата, която съм описал, като открия 30 проблема спирам да търся, така че цената няма да се промени. Ако някой иска да продължа да търся след това и е готов да плати повече, може да ми каже максималната сума в лева на която да спра да търся. А в случай, че не открия толкова много, тогава пък ще е оригиналната цена.
 
Здравейте,
търся си човек,който да ми направи одит на сайта и може би това,което предлагате да е нещо подобно?
 
Съжалявам, ако ти прозвучи като спам или хейт, ама имам няколко забележки и предложения за това, което до тук видях. Умам предвид темата тук и един от докладите, които си качил.

Започни да слагаш поне запетайки в тези доклади, за да стане една идея по-членоразделно изразяването ти, това ще повиши имиджа ти пред клиентите.

Групирай нещата като дизайн, преводи, скорост на зареждане и т.н, като вътре в групите слагаш нещата, които вече си открил, тогава вместо по 1.30 на проблем може да взимаш по 2-3 лева на група да речем, в зависимост колко неща си добавил в дадена група и т.н. "Не е преведена думата by" - това не е проблем, това аз лично го считам за препоръка, сега друг е въпроса, ако не някой не знае 1 думичка на английски и е тръгнал да сърфира в интернет, като очаква за 5 милиона души, някой да седне и да преведе всичко на родния ни език, който така или иначе не го бръснем за слива.

П.С: Идеята е готина, но да се докара до край и ще бъде красиво!

Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе