Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/месец

От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Чета темата, не знам доколко написаното е вярно (по отношение на това, че гладувате), но ако положението наистина е такова, това което трябва да направиш според мен е да си намериш работа (каквато и да е). Това е най-бързия и сигурен начин да изкараш сигурни пари. Да разчиташ да направиш нещо в уеб което в бъдеще да ти осигури приходи... (то всеки които се захваща разчита, но докато стане(ако стане) ще мине бая време...)
Все пак моето предложение. Имам готов проект, имам и бизнес план към него, как да се монетаризира доста добре. Единственото което остава е да се развие/популяризира. Ако си навит, съм склонен да ти дам дял от проекта ми в замяна на развиване /популяризиране...
 
От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евро/ме

Имам нужда от 15-20 лв на месец скрити пари от жената онлайн.. Намерете ми някаква работа, моля ви се.. Не се шегувам! Че иска да си затрия някой от "скъпоценните" домейни и съм в безизходица..
Човече, заеби.. Аз търся 15 лв на месец и нямам предложения. По-добре да събирам ПВЦ бутилките от бира и да ги предам за пластмаса, горе долу ще ги докарам.
 
От: От: От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около

За твое съжаление, да. И не измествай темата, това не ти е стрелбище:lol:

От един месец чакам да ми пишеш и нищо? За какво само си скубах космите и си облизвах веждите?
 
От: От: Ще получите премия от мен, ако по ваш съвет мога да изкарвам по около 100 евр

.... Всичко правя ръчно. Нямам пари за автоматичен софтуеър.
Благодаря ви за предложенията да работя за други хора или за фирми. Но аз държа на личната си свобода и искам да развия моя успешен бизнес.

Е няма такъв бизнес в света, който да развиеш без пари и при това много бързо.

Защото, ако е вярно това, което казваш че жена ти и децата ти гладуват, на тебе ти трябват първо пари за храна.
Кога ще те чакат те да се развиваш.
Бизнес се развива бързо с пари.

Единственото, което имаш е знания и умения.
Нямаш идея, нямаш пари , нямаш време.
При такива ограничения как се надяваш да започнеш бизнес.
Започни работа няколко месеца. Напълни хладилника, задели някой лев за бъдещ бизнес който ще си намериш сам или ще откраднеш идеята (може и от тук).

Ако не си намерил нищо още , предлагам ти работа за около 20 евро на ден. Ако работиш над 8 часа на ден + събота и неделя може да събереш за месеца над 500 евро
Предвид спешността ти да намериш пари мога да ти плащам всеки ден (каза че имаш пейпал)
Пиши на лични
 

Горе