Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

коя логика бе проданов ?????????? На пост ли ти плащаш та фулдиш форума с глупости - За шест месеца си изръсил една камара талаш предимно в офтопика темите не знам кой ти ги е дал тия репове ама едно полезно мнение не видях да имаш в някоя тема

Вземи чети полезните теми и коментирай там ще научиш повече неща и изкараш повече пари от това да се занимаваш с глупости
 
От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

Поредната ми лична секретарка...

Логиката е, че САЩ и ЕС спират бизнеса на свои фирми и институции с Русия. Северна Корея също не допускат своите фирми и институции да партнират с повечето страни. Ей ти логика, колкото е вярна в единия случай, толкова и в другия.

А когато реша, че ми е нужен акъл от теб ще те попитам.
 
От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

Напротив нужен ти е акъл и явно за това малко по нагоре попита - Защо трябва да се намесва УСА

Ако си имаше акъл предполагам нямаше да задаваш тъпи въпроси
 
От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

Въпросът ми е доста по-различен. Ако имаш проблем с четенето, то това наистина е лошо, но все пак си е само твой проблем. Когато се научиш да изчиташ и разбираш мненията, на които отговаряш, тогава си позволявай да влизаш в ролята на крайна инстанция.
Лека нощ.
 
От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

проданов ако беше написал нещо умно да те чете внимателно човек - Не е и да не съм се опитал направих си труда да видя какви са ти коментарите и както по нагоре констатирах нищо полезно - Ако съм сбъркал моля ти се да се самоцитираш да видя къде в тези 150 поста си бил полезен някому

Спамер като тебе трябва да се радва че някой въобще му е обърнал внимание и че му е дал шанс да си напише поредните няколко тъпи поста
 
От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

Продановия поне е завършил гимназия, личи му. Обаче другите сополанковци не мога да ги разбера изобщо. Един има над 3000 поста, в които няма нито една свързана мисъл, щото дори и копипейста си го пейства без да го разбере, другият е зациклил емоционално на тема "Путлер", гаче обсъжда ЦСКА и Левски, третият като го гледам колко нечленоразделно се пъчи, то си представям каква гледка е на живо, но за пръв път се зачудих защо в моята страна въздигаме храмове на юродивите и блажените... Винаги съм ги приемал като божи пратеници, които да бъдат пазени и защитавани, които на подсъзнателно ниво разбират и усещат това, в което моето съзнание не може да проникне, но в конкретния случай Бог е проявил странно чувство за хумор.

И сите във форум, който поне като тематика би трябвало да е сериозен, да се обсъждат някакви идеи, хората да разбират от финанси и т.н... Последната седмица обикалях из България, видях какви ли не хора с какви ли не професии, всеки от които без значение дали бе умен или образован, даваше надежда, че тази страна все някога ще се оправи, защото все някога някой ще ги чуе и ще разбере техните конкретни проблеми. Уникални българи видях...

И след цялото това великолепие направих грешката да погледна в този форум как са изкарали "можещите, интелигентните и знаещите". Откъде успяха да се пръкнат? Как може една пропаганда за 20 години да им прочисти всички сетива... все пак хората имаме чувство за самосъхранение, инстинкти, когато нещо може да застраши нас или нашите близки. Все пак това не е Украйна, където има сериозни геополитически битки и пропагандната машина работи на пълни обороти (пример тук в какво зомби може да се превърне нормален, интелигентен човек). България си е обикновена неоколонизирана страна, средно голяма за мащабите на ЕС, тук е нямало войни сред розовата революция и не създава никакви проблеми на еднополюсния модел - подчинява се без да й плащат дори. И независимо от това деградира с ударни темпове.

Мъчиш се да пуснеш някаква полезна информация за света за тези, на които им е интересно или на тези, които няма да имат възможността да усетят и се насладят на разнообразието от култури, което ни заобикаля, а в крайна сметка се оказва, че навлизаш в обяснителен режим със стадо тролове, на които мозъкът им работи на автопилот... Депресираща гледка отвсякъде. Язък за хубавия форумен софтуер....
 
От: От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

... Последната седмица обикалях из България, видях какви ли не хора с какви ли не професии, всеки от които без значение дали бе умен или образован, даваше надежда, че тази страна все някога ще се оправи, защото все някога някой ще ги чуе и ще разбере техните конкретни проблеми. Уникални българи видях...

Ей това и аз искам да го видя! Сериозно, умни образовани и даващи надежда българи не съм виждал много отдавна...даже съм на ръба на отчаянието.
 
От: От: От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

Ей това и аз искам да го видя! Сериозно, умни образовани и даващи надежда българи не съм виждал много отдавна...даже съм на ръба на отчаянието.

Неса отчайвай горски, има надежда и за нашия храсталак
 
От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

Е, рублата се вдига. 54 е вече днес, който е купил евтино може да се радва :D

Тестче, какво стана с рублите дето ги купуваше миналата година?
 
От: Ще свали ли евтината рубла Путин от власт?

След като е свалила СССР, не мога да кажа че е навъзможно
 

Горе