Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Статус
Not open for further replies.
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Прочетох 2 реда и се отказах от първи епизод, не знам защо, не ме грабва въобще.

едит : сега прочетох 2 абзаца от епизод 3 - какво оптимизираш linkbuilding за гугъл бг ли? Евала, оптимизатор си. Хвани оптимизирай за google.com linkbuilding и тогава пускай сериали, това няма как да ме грабне, ако е за .com с удоволствие бих следил, ама някакъв си блогер, който субмитва в артикъл директори и социални мрежи и си мисли, че прави сео, остави тая работа, няма да следя. Какво може да ме грабне - че си субмитнвал в дирс/ статии / социални мрежи ли? Остави тая работа, да не говорим, че не си изключил персонализираното търсене.
Бих следил такова при положение, че някой оптимизира някоя HIGH comp. дума и в постовете има анализи, инфо и т.н., а не субмити, дето могат да се поръчат за 10 лева максимум.
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Нека се напъва човека, вие сега защо му убивате мечтите :)
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Защото съм директен и имам мнение, пък нека си "оптимизира", просто му давам съвети - сиреч да спре, защото е тъпо.
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

всъщност изключено е персонализираното търсене, AlanFort, най-великият в света.. Не проверявам класирането ръчно а с RankTracker, при която няма персонализирано търсене... А според теб какво може да означава Линк билдинг? Пускането на 28391283 линка с някоя blackhat програмчица? Знам, че най-добрите оптимизатори само така могат..
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Мне... спама от доста време не помага, а линкбилдинг се пише слято, инак се ползва думата building links /. Какво очакваш - да ти обясня как се прави seo за EN и ти да кажеш - ок отивам и почвам? Я вземи това червено.
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Ами.. според теб значи всички го пишат грешно, а и не можеш да твърдиш за една чуждица как се пише, слято или разделно... Много ме нарани с тази отрицателна репутация, честно! :D А и аватарът ти е доста обещаващ.. :)
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Ами.. според теб значи всички го пишат грешно, а и не можеш да твърдиш за една чуждица как се пише, слято или разделно... Много ме нарани с тази отрицателна репутация, честно! :D А и аватарът ти е доста обещаващ.. :)

Абе ти може да си оптимизираш и " азсъмголямкретен", твоя си работа като си кретен.
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Е давам, какво ти пречи, че няма да те чета? Ти си пиши каквото искаш?
 
От: Ще следите ли новия ми SEO сериал?

Според мен щеше да е по-добре направо да показваш наново как оптимизираш сайт, а не само как субмитваш в социални мрежи примерно.

Например не видях да говориш колко е важен дизайна, който би намалил степента на отпадане.

Да говориш за структурата като цяло на сайта. Купуване на линкове, добри/лоши практики.

Как да анализираме посетителите си, как да анализираме линковете към конкурентите...

Това са само примери, като цяло за СЕО може да се пише много, но това, което наистина върши работа са малко неща!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе