Ще фалира ли България?

От: Ще фалира ли България?

тука с един приятел говорихме по тема клипа, като цяло текста е ок, пък и добре че тоз не пуснал гюбеците, но музиката си е чалгарска работа и като знаеш симовла на деградацията го пей тази песен, е все едно някой завод дето нон стоп обагазява всичко да засади 1 дърво и всичко да е ок и всичко социални проблеми да е решил с объгъЗцията
 
От: От: Ще фалира ли България?

Виж файлът 3362
Дали въпросната банка не е тази от рекламата до клипа с новината?... :lol:
Поне се е облажило цялото село. :D
Кьорав карти не играе!

Сменили са персонала с връзкари и затова така става. Честа практика.
 
От: Ще фалира ли България?

Е доживях да видя, някой да прецака банка :D
 
От: Ще фалира ли България?

Тази банка е за Гинес - 1вата прецакана от малоумие :D
 
От: Ще фалира ли България?

100,000 лева.. че то тва без пари бе :lol:

Я, разправи да се посмеем малко. :mrgreen:
Не искам, че мен ме хваща срам..
 
От: Ще фалира ли България?

На прост народ прост премиер - те за това си го харесват и си гласуват за него и даже си му се кефят - не мога да разбера обаче малкото хора с над средно интелигентно равнище какво още правят в БГ.

Въпроса е чак сега ли е изпростял народа - през последните 3 години, или е бил прост по време на 60те години, през които държеше БСП във властта.
По-скоро да е второто.

Докато на електората БСП (95% от които роми, пенсионери и хора без образование) не му се отнемат правата за гласуване трудно ще има промяна в държавата. Сега тия с няколко щайги кебапчета неутрализират вота на цялата интелигенция.

ЕДИТ: въййй не видях, че темата била 5 страници и малко се поизместила, ша ма прощавате :)
 
От: Ще фалира ли България?

Въпроса е чак сега ли е изпростял народа - през последните 3 години, или е бил прост по време на 60те години, през които държеше БСП във властта.
По-скоро да е второто.

Докато на електората БСП (95% от които роми, пенсионери и хора без образование) не му се отнемат правата за гласуване трудно ще има промяна в държавата. Сега тия с няколко щайги кебапчета неутрализират вота на цялата интелигенция.

А алтернативата каква е? Това ли е интелигенцията?

[video=youtube;7nAhiipG1Gs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7nAhiipG1Gs[/video]
 
От: Ще фалира ли България?

Харконе не показвай такива хардкор сцени на Агейнста щото и теб ще те заклейми като комунист.

Агенст чух че за посланик в Швейцария сте изпратили видна демократка и активистка на ГЕРБ бивш главен преговарящ с ЕС. До колкото си спомням последните три години непрекъснато разправяте как фондовете не са били усвоявани как нищо не се е правило а пък изведнъж изпратихте тази персона в Швейцария - странна кадрова политика.
 
От: Ще фалира ли България?

Въпроса е чак сега ли е изпростял народа - през последните 3 години, или е бил прост по време на 60те години, през които държеше БСП във властта.
По-скоро да е второто.
На колко години си? :)
Не можеш да коментираш без да си бил свидетел.

Българинът никога не е бил суперцивилизован и културен. Никога в цялата си история.
Имало е малко интелигенция тип Алеко Константинов. Останалото = Σ Бай Ганьо * 6000000 ⁿ .

Първите ми десетина години са били по време на социализма.
Свидетелствам - сегашният средностатистически 20-25 годишен е ~ 4 * ПО-ПРОЗД/ТЪП/МЪРЗЕЛИВ/БЕЗИНИЦИАТИВЕН!

ПС: Присъстващите правят изключение. С изключение на някое и друго... изключение от изключението.
 
От: Ще фалира ли България?

Кой бре, Плугчиева ли? Тя не изглежда лош човек, нищо че е от БСП. Както и тоя Даниел Вълчев.... на 100 души може да се намери един, дето да става там, нормално.

Апа тоя ентелигент от видеото.... мани го, това е някакъв специално-обучен кадър на БСП, отцепил се за да се занимава с подривна дейност. Все пак е успял да пробие само до покрайнините на властта, докато гледай вашите главни фигури:

310482_292072464150253_292052207485612_1073069_1477214745_a.jpg


Кажи ми може ли да си избереш СЪСЕЛ за лидер на партията, бре мантамане?
 
От: От: Ще фалира ли България?

На колко години си? :)
Не можеш да коментираш без да си бил свидетел.

Прав си, за 60те години малко се поизкендзах на клавиатурата, щото и аз имам определени резерви за старата школа :)
Значи да речем, че са 20 :)
 
От: Ще фалира ли България?

Харконе не показвай такива хардкор сцени на Агейнста щото и теб ще те заклейми като комунист.

Ти не си се освободил от "оковите, които са ти слагани 500 години в съзнанието". Затова говориш така .... :D
 
От: От: Ще фалира ли България?

Свидетелствам - сегашният средностатистически 20-25 годишен е ~ 4 * ПО-ПРОЗД/ТЪП/МЪРЗЕЛИВ/БЕЗИНИЦИАТИВЕН!
Ютуб е виновен! На никой не му се налага да си пренастройва транзистора, за да може да слуша западна музика.
Липсата на Кореком също! За да си направиш "прани" дънки се изискват известни знания, сръчност, усърдие и работа.
Фолксваген също е виновен! Нямаше Гоуфове. Само Москвич 408И. Я направи с такава кола и "видинки" влачка*!

*влачка=дрифт
 
От: От: Ще фалира ли България?

Прав си, за 60те години малко се поизкендзах на клавиатурата, щото и аз имам определени резерви за старата школа :)
Значи да речем, че са 20 :)
Аз не съм фен на социалистите, ама положението определено е зазляло.
Едно време ни учеха на някакви идеали, мъчеха се да ни развиват въображението и прочие.
Кръжоци, глупости.... Едва помня де, бях малък всъщност.

Ама ората определено бяха по-възпитани!

ПС: Едно от лошите неща беше че даскалите не се колебаеха да бият :-o ... Аз хем бях сравнително примерно лапЕ, и пак успявах да се класирам за някой и друг шамар :D .
 
От: Ще фалира ли България?

Сега лапетата бият даскалите. Щото като дойде татето с Аудито от 96-та става страшно! А пък да не говорим за мама с Фиестата от 97-ма...
 
От: От: Ще фалира ли България?

Деба чудото дето беше, като ми тръгна от първи клас та чак до 7-ми, като дойде демокрацията. Мариз всяко междучасие от всички даскали дето успяваха да ме хванат:) Най злобна беше даскалицата по физическо възпитание и даскала по история, ама не ги мразя.


Аз не съм фен на социалистите, ама положението определено е зазляло.
Едно време ни учеха на някакви идеали, мъчеха се да ни развиват въображението и прочие.
Кръжоци, глупости.... Едва помня де, бях малък всъщност.

Ама ората определено бяха по-възпитани!

ПС: Едно от лошите неща беше че даскалите не се колебаеха да бият :-o ... Аз хем бях сравнително примерно лапЕ, и пак успявах да се класирам за някой и друг шамар :D .
 
От: От: Ще фалира ли България?

Свидетелствам - сегашният средностатистически 20-25 годишен е ~ 4 * ПО-ПРОЗД/ТЪП/МЪРЗЕЛИВ/БЕЗИНИЦИАТИВЕН!

Нема среда, която да подтиква към амбиция и инициативност. Тука всичко е мизерия и помия. И бавно и полека всички се превръщат в затъпяващи мързели. Като в казарма влизат различно умни и стават еднакво тъпи.Х'атмосферата е такава просто. :)
 
От: Ще фалира ли България?

Шиткинс е работата, плана си действа - плана за тоталното унищожение на БГ е сигурно западняците от ЕС и от УСА(трън сме им в очите и не случайно ни отнесоха) спят си спокойно след като такъв ни го сложиха че не знам кога ще се оправим - може би трябва стигнем дъното и от там няма къде по надолу и ще се промени в позтивина насока - нещо като 2ро възрождение/ренеаснс ни трябва
 
Последно редактирано:

Горе