Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

MLMGuy

New Member
МЛМ бизнеса възниква основно в САЩ, като революционен начин да извоюваме нашата финансова свобода. От английски МЛМ значи Multy-level-marketing или Direct Selling. Същността на този бизнес разчупва сегашния модел на продажба или дистрибуция като го издига на едно по-високо ниво, а именно на ниво информация. Да точно така, само чрез информация посредством новите технологии (интернет, мобилните телефони, факсове, и социалните мрежи) можем да направим състояние. Ако имате интерес да разберете повече за този бизнес на високо ниво, просто проверете в интернет за MLM бизнеса. За информация как точно можете да започнете да живеете във вашите мечти потърсете ме във Facebook или email: [email protected].
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Баце, седнал си на краставичари да продаваш краставици :D

Завърти се малко из форума, попрочети това онова - има доста инфо как могат да се изкарат *реални* пари от интернет и не се занимавай с глупости :)
 
От: От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Какво искаш да кажеш с това реални пари.. тези пари които предлага МЛМ-а не са ли реални брато ;р
 
От: Re: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

добре тогава пич към кой МЛМ си се насочил точно? щом не ядеш доматите с колците ;р
 
От: Re: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

добре тогава пич към кой МЛМ си се насочил точно? щом не ядеш доматите с колците ;р

Алооо, парашутиста! Абе, не че съм хейтър или нещо, ама как може да не прочетеш у какъв форум си кацнал? Или не чуваш английския и не ти е ясно какво означава Affiliate Programs? Като се хванете у тия трибуквия, чак ми призлява - МЛМ, та МЛМ - или си казвай пирамидата и схемата (кое ниво си, продукти, проценти, самоучастие и прочие) или си търси баламите (тия дето тепърва да търсят у нета що е МЛМ и има ли почва то у нас) другаде. Почнахте да преписвате от разни тънки книжлета (тип "Как да забогатея докато спя") завоалирани фразички и си мислите, че с един пост ще изловите шараните.
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Следващата стъпка на директните продажби е Affiliat-a за онлайн маркетинга, т.е. малко си назад с материята.

Ти иди на село и питай бай Кольо, как продава директно доматите, направо ще ти хвръкне шапката. Международните обучители от ранка на Алан Пийз на Алианц отделно обучителите на Авон, Орифлейм, Лайънес и т.н. направо с пръст в устата остават, като му чуят лекциите, ако искаш ще ти дам контактите му. Ще те научи какво е маркетингово проучване и къде трябва и не трябва да промотираш продуктите си. Абе страшен е.
 
От: От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Какво искаш да кажеш с това реални пари.. тези пари които предлага МЛМ-а не са ли реални брато ;р

Па яз досега не съм видял някой да е направил пари от МЛМ :) Освен може би създателя на пирамидата само, другото са шаранчета.
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Е аз съм виждал тука преките директори на ING отделно първите, които са почнали да промотират Aquasource и разбирасе имам приятелки не знам си кой левел в Авон с колко мацки под тях, абе страшна работа сега като се замисля и аз почвам :D
 
Re: От: Re: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

добре тогава пич към кой МЛМ си се насочил точно? щом не ядеш доматите с колците ;р

Аз с глупости не се занимавам, "пич" ...
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

LR ли те набутаха с цял кашон неща на "супер цени" :)
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Вие големи разбирачи се извъдихте ебаси майката... човек да не напише нещо.. написал съм "който го интересува" това не значи вие "РАЗБИРАЧИТЕ" да си давате негативните мнения щото чули от някъде или прочели е най-точната дума щото вие сигурно тва прайте по цял ден четете мненията на хората без да сте опитали дори...или опитали ама меракът ви секнал щот сте мързеливи и лениви.. нямам думи.. по добре спрете с тъпите си мнения. А и с този линк който си дал.. незнам какво искаш да постигнеш.. ти пробва ли да постигнеш нещо или проучи просто така из нет-а..?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

МултиЛевелния, не че искам нещо те поучавам, но тази тема е все едно да отидеш на турнир по покер и да зарибяваш играчите какво е покер и има ли почва у нас, някак си не върви немислиш ли?

А да те питам ти рибки за коя компания набираш? Искам да разбера с колко сериозен МЛМ си се захванал, надявам се да е някъв космически за дето не съм чувал, че да питам кое как е?

Искаш ли още кординатите на Бай Кольо? Каза, че няма ти вземе много, щото му нося вече Супрнойстият МЛМ ентусиаст и каза че ще те вземе много тънкo :D :D :D
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Това за коя компания набирам няма значение, има значение защо си против МЛМ-а ?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Мулти левъл малчуган. хехе
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

А да те питам ти рибки за коя компания набираш?
Вероятно за хербалките от ЛР.Тези са се активизирали последните месеци ми се струва:)
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

Това за коя компания набирам няма значение, има значение защо си против МЛМ-а ?
Който не слуша е червен. :)
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

LR пирамида ли са ?
 
От: Що е то MLM бизнес ? И как можем да извоюваме нашата финансова свобода.

LR пирамида ли са ?
Ха така. Започна да задаваш въпроси. Струва ми се, че ще си намериш мястото скоро. :)
 

Горе